Блоги → Перегляд

Про Дніпроград

Неділя, 11:06, 03.07.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
1546

0
0

Спостерігаю за державотворчими муками (чи то може мастурбацією?) політичної еліти, яка ніяк не може підібрати нову назву для Дніпропетровська. Вроді би ж люди в університетах вчилися, і навіть за кордоном, і консультантів усіляких можуть найняти... Не зрозуміло: чому нікому не приходить в голову назва яка є правильною для українського словотворення - Дніпроград. Град на Дніпрі - що може бути очевидніше?
Назва Дніпро є невдалою, оскільки дублює назву річки. Прихильники цієї назви люблять наводити як приклад Москву (ніяк не можуть відірватися від психологічної цицьки більшої сестри). Мушу сказати, що це приклад є невдалим, це приклад який НЕ треба наслідувати. Ніде в Європі ви не знайдете столиці однойменної з річкою, на якій вона стоїть. І тільки Москва тут "вигідно" відрізняється. Ну, а наші "інтелектуали" не знайшли нічого потужнішого ніж скористатися досвідом провідної країни Азіопи.

Отже - Дніпроград, і ніяк інакше.

Коментарі

mart mart 19:03
0
Дніпровець--на честь нашого блогера.анархіста
0

Знову ж таки, словотворення. Дніпровець - це той, хто живе в Дніпрі. Якщо ж утворюємо назву від Дніпровець, то вона буде Дніпровськ, Дніпровське
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.