Блоги → Перегляд

Іноземні радники, Незнайка на Місяці.

Субота, 14:12, 09.07.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
1588

0
0

Мене завжди дивувала впевненість "гарвардських" та "чиказьких" хлопчиків давати поради постсоціалістичним країнам. Адже вони, виховані на ліберал-капіталізмі, в країнах з англо-саксонським правом, протестантською етикою не можуть собі уявити соціалістичну економіку, людей, які працюють за $50-200 на місяць, людей які живуть за потрійними стандартами та відкрито брешуть у вічі співрозмовнику!

Вони мабуть не можуть зрозуміти, як людина, яка бреше роками з телеекрану, з трибуни парламенту, яка бере хабарі, звинувачена в корупції може залишатись в політиці, займати високі державні посади.

Давати поради постсоціалістичним країнам щодо реформ, економіки має право лише людина, яка прожила в цих країнах 5-10 років на зарплаті $100-200 на місяць! Бо інакше ці поради не працюють в нашій реальності!
‪#‎економіка‬ ‪#‎реформи‬ ‪#‎суспільство‬

Коментарі

Тимофію, а як може бути інакше, коли самі українці все своє найкраще блокують і свідомо лижуться до чужинців?
Чи ви особисто дієте інакше?
Можна не запрошувати іноземних радників? Це так важко? Адже будь-який політик, державний діяч, який запрошує іноземця у радники засвідчує власну неспроможність і інтелектуальну меншовартість!
Це має бути табу для чиновників, міністрів, президента.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі