Понеділок, 10:59, 11.07.16

Рейтинг
6 0
Переглядів
3185

0
0
У цій статті згадуються

 

 

               УКРАЇНА  У НЕБЕЗПЕЦІ!

   На столицю України йде дві колони здорових чоловіків в оточенні жінок і дітей під релігійними прапорами. Це факт. То можливо саме зараз, поки ще не пізно, і оголосити військовий стан у країні та комендантську годину у Києві, ось і зупиниться вся ця колона та і в державі все стане на свої місця. Адже в Україні -  ВІЙНА!  Посилюються обстріли на Донбасі, кожен день гинуть патріоти. Невже можна щоб у такий час така маса невпізнаних суб’єктів зайшла в столицю??? Схаменіться люди. Складається враження, що цей похід є завершальним етапом "гібридної війни", а українська влада уже не українська?  Ви уявляєте усю цю колону на Майдані, а це буде до 100 тисяч і більше і всі навчені, організовані. І все це під релігійними прапорами на декілька місяців, штучно створені провокації під сотнями телекамер - ось такий Антимайдан, або новий вид «гібридної війни» -  загарбання України по тихому. Тільки тепер вони доб`ються того, що розпочав Янукович з Путіним. Верховна Рада на канікулах, РНБО відсутнє, влада мовчить, а ворог уже у дверях. Чи є ще у владі люди які розуміють загрози, що насуваються і, що ці колони не можна пропустити в Київ?

Коментарі

Подіі дійсно організовані Московським пархатом і завершиться в Лаврі під протекторатом московського пархату.
По перше така чисельність це православне воінство може очолене вже агентами московського пархата.
Запобігти негативному сценарію за межами міста на площі доступній для чисельних подій. Спільні молитви та обряди можна провести вмісцевості для такоі юрби. Тож надати ім олімпійський стадіон, бо в Лаврі не достане місця... Але то треба вирішити оперативно...70 тисяч глядацьких місць, на полі зведений хор, служба церковників...
0

Для таких випадків є аеродром "Чайка". Де, до речі, Іван-Павел спілкувався з людьми.
Караул, зрада!)))
-3

Це що, невже ти починаєш місцями прозрівати, Світлано?
+2

Никни, плесень чмоландская!
Панове радлюди, для чого все це базікання?
Наші проблеми та їхня нормалізація давно вже пояснені науково.
Але ви заздрісно й люто душите укрновизну, хоч і маєте з цього втіху лише моральну.
0

Панове тупі мінусюки, спроможіться хоч на малесеньку думочку.
mart mart 04:51
+2
+2
Р У С С 08:42
-2
По всей линии границы с Украиной - российские войска! Президент России только и ожидает того, чтобы Крестный ход был атакован украинскими радикалами! Если это произойдёт, у России сыщется повод - ввести свои войска на территорию Украины для защиты "русского мира"! Господину Порошенко нужно срочно паковать чемоданы, ибо исход этого действа предрешён! Встречайте Русский Мир!
0

Как будто нету десятков тысяч быдлостанских угрёбков и в Крыму и на Донбассе. И если в Крыму они тихие, то на востоке Донецкой и Луганской областей из-за юбок баб вовсю "принуждают к миру".

Шелудивое Пуйло - оно безмозглое, но очень любит чужими, естесссно, руками срач наводить и всех мочить. Желательно тех, кто сдачи дать не может.

Но есть и у нас кое-кто, кто может дать хорошей звезды, если что не так.
Так что не бздо, Владик!

Такая вот кацапская бздливая натура!
Від усього, пов'язаного з москалями, чекати доброго абсолютно не варто.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі