Блоги → Перегляд

Українці в очікуванні військового перевороту?

Понеділок, 00:21, 18.07.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
1917

0
0

Невдала спроба військового перевороту у Туреччині привернула значну увагу українського суспільства. Це дуже добре видно по реакції соцмереж. Звісно, характер коментарів свідчив про дуже погану обізнаність пересічних українців у турецькій політиці. Це цілком можна пробачити, адже навіть значне число так званих “експертів” показало себе невігласами у турецькому питанні.

 

Натомість варта уваги мотивація тих, хто висловлювався з приводу ситуації в Туреччині. Дуже велике число українців почало симпатизувати військовим заколотникам. Про що це свідчить? По-перше, про поширеність серед українського суспільства революційних настроїв. По-друге, про симпатії до військових, а також надії на те, що вони ще скажуть своє слово в українській політиці (дехто безпосередньо писав, що сподівається на військовий переворот в Україні).

 

Привертає до себе увагу і позиція тих, хто підтримав Ердогана. Багатьом імпонувало, як швидко йому вдалося справитися із заколотом. Це руйнує міф про те, що для українців не є характерним прагнення “твердої руки”, здатної навести у країні лад.

 

Що ми маємо у підсумку? Маємо зростання суспільного запиту на революційні зміни і прихід до влади відповідальних патріотів-військових.

 

Зрозуміло, що немає сенсу покладатися на вищі чини української армії. Але добровольці (особливо представники націоналістичних формувань), а також численні фронтовики-армійці можуть цілком задовольнити суспільні запити.

Коментарі

0
А какие проблемы решит в сегодняшней Украине любой переворот?
Может экономика выйдет из пике? или социальные проблемы населения волшебным образом ХОТЯ БЫ стабилизируются?
Любой, кто придет к власти, вынужден будет давать обещания, а под обещания просить деньги. У кого? Кто даст?
Украина умрет медленно и больно.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі