Блоги → Перегляд

Алёна Притула креатура-агентура США причастна к убийству Павла Шеремета и Гии Гонгадзе?

Четвер, 14:22, 21.07.16

Рейтинг
1 1
Переглядів
3367

0
0

Маємо побачити очевидну річ, це те що пані Притула коханцями якої були в свій час і Гонгадзе і Шеремет, і той і той кинули дружин і двох дітей заради цієї жіночки, яка до речі на 2-4 роки від них старша була і є, і сама чомусь з ними дітей не заводила, дуже схоже на інститут "єврейських жон" яких підкладають куди треба і які обволокують кого треба а потім зжерають. Ця пані Притула не проста жіночка, училася по спецпрограмі в США, отримувала звідти і стипендії і гранти на свою"українську правду" в тому числі, яку США зробили рупором опозиції в Україні і застовбили за "УП" монополію не правду. Так от дуже дивно що Гонгадзе зник як вийшов від неї і Шеремета вальнули на її машині, вона явна креатура-агентура США яка маніпулювала цими двома мужиками а потім, а потім їх злила на угоду сценаріїв США. Тоді США шантажували Кучму і коли треба додавили третій тур з Ющем, Мельниченко до речі злиняв у США з плівками, під кришу свою, зараз можливо США матимуть якісь козирі проти Пороха, який не захоче наприклад виконати якийсь наказ на війну наприклад проти Росії. Так що думаю Ця Притула агентура США тут замішана, вона через койку маніпулювала цими мужиками що і як їм писати, шептала так би мовити, а ті дурні попали в цю пастку.

пс: до речі у Касьянова коханка теж підіслана зі США яка йому нашіптує що треба. відео є в інтернеті.

Коментарі

Ага, а Земля сегодня ввечеру налетит на небесную ось!
RUS UKR   14:37
0

я навів факти, проти яких нема контрфактів, Притула-агентура США, заарканила і вела на короткому мотузку цих двох лохів як їй шептали її заокеанські куратори, щоб потім в підходящий момент кинути на заклання цих двох персонажів, і отримати козирні гешефти, у випадку Гонгадзе проти Кучми, а у випадку Шеремета... далі буде, чекаємо осені.
Чорна вдова
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі