Блоги → Перегляд

Поп-парад або що нам чекати від приходу в Київ промосковської наволочі

Понеділок, 01:26, 25.07.16

Рейтинг
4 1
Переглядів
3976

0
0

Вони йдуть назустріч одна одній -дві хрещених ходи, з Донецька і з Тернополя, щоб зустрітися у Києві. Всі знають, бояться, чекають, що в столиці може щось трапитися, заздалегідь задуманий сценарій, розробленний в тиші московських кабінетів, і тим не менш, вони наближаються. Те, що провокації будуть, я не сумніваюся, інакше навіщо цей захід взагалі потрібно, особливо, беручи до уваги відношення до УПЦ МП в Україні. 

Вони, що називається, без мила лізуть в задницю, або,заздалегідь розраховують на зіткнення. Швидше - друге. "Зустрічний рух заходу і сходу України", як його назвали самі організатори "поп-параду", інакше як глумливою насмішкою назвати важко, особливо, після всього того, чим відзначилася Російська Православна церква за два роки війни. Власне кажучи, мене не дивує сам факт цього заходу, політичного із самого початку, швидше сама наявність і легальна діяльність Московського патріархату в Україні в цілому. 

Якщо без еківоків, залишивши в стороні формальності, то ми маємо справу з діяльністю структури близькою і у всьому підтримує держава, що веде агресивну війну проти України. Яке з цих тверджень нині потребує доказів? Зрощення РПЦ з тоталітарним Російським державою, втручання в сфери, до останнього часу вважалися суто світськими або ж участь священиків цієї секти в антигосударственном заколоті, що здійснюється за підтримки російської армії? Чи є сумніви в участі "непереможної і легендарної" у бойових діях?

Вибудовується дуже проста логічний ланцюжок. РПЦ займає відкрито ворожу позицію по відношенню до нової Української держави, вже в силу того, що завжди і в усьому підтримує путінський режим. Церква, сама по собі, чого там соромитися, ієрархічна організація і авторитарна, що вимагає беззаперечного підпорядкування від верху до низу. Також проголошується абсолютний авторитет священиків, починаючи з парафіяльних. Хто не знає, що до них часто приходять радитися з цілком світським, житейських питань. Критикувати кліриків вшановується гріхом, і самі вони на цьому наполягають. Доводилося чути це від них самих. Настирлива, лезущая в душу церковна ідеологія, там, де утвердилася МП, з успіхом зайняла нішу, що раніше належала комуністичній. 

З самого початку подій на Майдані, УПЦ МП зайняла проурядову позицію, що було цілком очікувано. Єдина, до речі, з усіх діючих в Україні конфесій. Чому очікувано, більш ніж очевидно - центр, керівництво її, знаходиться в іншій державі і з цією державою щільно зрослася. Держава ж це, розглядає Україну виключно як свою колонію. Цей "факт" і покликана утверджувати на місцевості УПЦ МП.

Хто ж прийде у Київ зі сходу, за вже сформованою за два роки традиції, виставивши попереду жінок з діточками, юродивих бабусь, а за ними - міцних молодих мужиків не самої богомільній зовнішності? Кого ці люди уявляють, вірніше, хто опікує цих людей, яку організацію - відомо всім.

Це та церква, яка благословила і відправила воювати кілька сот чоловік у Слов'янську. Ця церква виводила юродивих і люмпенів під хоругвами, іконами, назустріч ще слабкою, деморалізованою армії, вкладала людей на шляху техніки, по суті, допомагаючи створювати бандитські "республіки" на Донбасі. Це та церква, чиї парафії та монастирі використовувалися як склади зброї, місця збору терористів, а на підконтрольній території Україні, ще й як явки для московських агентів. Може бути, хтось забув, звідки вирушили на свою останню провокацію ті, хто потім згорів у Одесі, в Будинку Профспілок? Так, на всякий випадок, нагадаю - з церкви УПЦ МП, після молитви "за святу Русь", там же отримавши зброю.

А священики якої церкви благословляють зброя терористів цих недореспублик, та й самі не проти попозувати з автоматами? Тільки тієї самої, Української Православної Церкви МОСКОВСЬКОГО Патріархату. Так, до речі, саме священики московської церкви, знову ж таки, єдині, відмовляються відспівувати загиблих українських солдатів. Між тим, вони є громадянами України, ці священики, але діють, згідно з вказівками свого начальства, є підданими зовсім іншої держави, причому, явно ворожого.

Загалом, хто затіяв увесь цей поп-парад, абсолютно ясно. Інша справа - навіщо? Тільки з однієї причини - провокація. Ну і ще демонстрація впливу, мовляв, УПЦ МП ще багато чого може. Яку зібрали натовп. Але головне - розрахунок на зіткнення плюс створення напруженості в суспільстві. Всі чогось чекають, і дуже можливо, що в якийсь момент нерви у кого-то не витримають. Це для них ідеальна ситуація.

Це частина одного великого плану з дестабілізації, точніше, ще більшої дестабілізації становища в країні. І я згоден з думкою Антона Геращенка, що найкраще в цій ситуації - не піддаватися на провокації і приділяти цьому хресному ходу якомога менше уваги в пресі. Абсолютно закономірний інтерес СБУ до всього цього заходу, його організаторам і спонсорам, бо справа ця не з дешевих.

З чим я не можу погодитися, так це з думкою про те, що антидержавній  діяльності УПЦ МП не можна поставити заслін, вигнати її з України, бо це не дозволяє зробити принцип свободи віросповідання. Хочемо ми цього чи ні, але так вже склалося, що діяльність багатьох конфесій виходить далеко за рамки духовної опіки вірних. Так, у вільній країні священики також ,як і всі громадяни, можуть мати різні політичні погляди, але при цьому залишатися громадянами своєї країни, а не агентами ворожого держави, чим по суті і є московські клірики. Цілком очевидно, що церква - це лише прикриття для діяльності в інтересах ворожої держави і ця діяльність повинна бути припинена. Абсолютно неважливо, звідки лунають заклики до державної зради і заколоту - з трибуни парламенту, зі сторінок газет або з церковного амвона. Держава зобов'язана захищати себе. Саме з цієї причини присутність Московського Патріархату в Україні має бути припинено. Може бути, церква в Росії все ще і відділена від держави, але держава явно не відокремлює, а навпаки, нав'язує себе церкві. Причому, не тільки в самій Росії, але як ми бачимо, і в Україні теж. Плюс, звичайно, має місце банальний грошовий інтерес - утримати вплив, утримати парафії в Україні, все це великі гроші. Куди ж без цього.

Поки ж ворог топче українську землю. Не тільки в Криму та на Донеччині. Повзе змією хресний хід, поп-парад, вороги в рясах, юродиві, люмпени, бандити, так і просто, темні, ошукані люди. Голова ж змії, холодна, безжалісна і злобна знаходиться в ворожій країні. Все що треба - це відсікти голову змії. Або ж, повторюючи слідом за Вольтером його безсмертне: "роздушіть цю гадину".

Tags: 

Коментарі

Про московський пархат, про попів та бидлят,
Що тим стадом до Киева сунуть,
Православні війска, що в Донецькі "гундят",
Окупантами завжди нам будуть.
+2

Окупантів фінансує корупція, тобто ми самі платимо хабарі, даємо відкати, миримось з розпилами, а потім дивуємось, що нас обстрілюють з 122-го калібру?
-1

понятно, что это вопли из синагоги
-2

Православні війска не воюют за секулярные политические интересы хозяев денег ... учись мыслить шнобель
+3

"православниє вайска"???
Дибіл, ти з якого сторіччя вивалився?
+1

"Олекса Русс" і "Влад Правиця" (так вони себе називали) служили якомусь жидку, який хотів зменшити витрати на підкуп влади в Україні простим відновленням монархізму.

Одну людину (думав він) легше підкупити або задурити ніж 40-50 млн.
0

Монархізмом?
Саме дике, що може привидітись в тупу голову москаля чи замоскаленого манкурта, це встромлювати монархізм нащадкам Пилипа Орлика.
Шкідники й паразити завжди хотіли жити за рахунок творців необхідно-корисного. Україна завжди буде об'єктом посягань з боку шкідників всього світу, а не лише москалоти, ляхів та іншої наволочі..

Але москалі і їх поплічники дістали найбільше. Цих сук треба гнобити фінансово - хай платять податок за нанесену Україні шкоду або йдуть геть з України.
+2

«Русские - народ, который ненавидит волю, обожествляет рабство, любит оковы на своих руках и ногах, любит своих кровавых деспотов, не чувствует никакой красоты, грязный физически и морально, столетиями живёт в темноте, мракобесии, и пальцем не пошевелил к чему-то человеческому, но готовый всегда неволить, угнетать всех и вся, весь мир. Это не народ, а историческое проклятие человечества» - И.С. Шмелёв.
0

Дійсно щасливою людина може бути лише тоді, коли вона самореалізується в етичному напрямку. Тут необхідна свобода, а з цим в Росії туго..

Взагалі нема свободи без справедливості а справедливості без правди. З цим в РФ взагалі гаплик, повний піпець..
0

Не ставте віз поперед кобили.
Це не в Росії гаплик, а сама кацапня ментально і світоглядно є тупою біомасою, що вимагає альфа-самця. Самореалізація і самодостатність їм страшніша за смерть. Народ - утриманець, раб, кріпак. Біомаса, яка САМА прагне перекласти всі заботи про себе на "хозяиіна-баріна", щоб потім все життя вислужувати собі якісь манюсінькі приференції, в основному підлабузництвом, служінням вірою і правдою, іноді - халявою. Життя по принципу "вот прієдєт барін, барін нас рассудіт".
Зверніть увагу, кацапня жодного разу сама не пручалася проти рабовласників, адже обидва "кровавих и бєспащадних" для них організовували потомки наших козаків.
«Русские - народ, который ненавидит волю, обожествляет рабство, любит оковы на своих руках и ногах, любит своих кровавых деспотов, не чувствует никакой красоты, грязный физически и морально, столетиями живёт в темноте, мракобесии, и пальцем не пошевелил к чему-то человеческому, но готовый всегда неволить, угнетать всех и вся, весь мир. Это не народ, а историческое проклятие человечества» - И.С. Шмелёв.

"Ах, как тяжело, как невыносимо тяжело порою жить в России, в этой вонючей среде грязи, пошлости, лжи, обманов, злоупотреблений, добрых малых мерзавцев, хлебосолов-взяточников, гостеприимных плутов — отцов и благодетелей взяточников!" - Иван Аксаков, из письма к родным.

«Московия — русь тайги, монгольская, дикая, звериная». (Muscovy — the Russia of taiga, Mongolic, wild, bestial.) - Алексей Толстой

Ви замітили, шановний, від які дії нас, українців, викликають у кацаписьок нежить. "Свідомість" відповідно ми - свідоміти. А вони? А їм, безмозглим організмам якраз свідомість, точніше її мізерні зачатки, ЗАВАДЖАЄ! Вона розрушає недолюдку картину асприйняття, закладену згори, у якій йому, бездарю, лодирю та тупорилому єству відведено місце у чомусь великому та нев'йобному - космос, балєт, кримнаш, дєдиваєвалі тощо. Так що свідомість, перше, що відрізняє людину розумну від тварини, Глюків глючить не по дєцькі.
Доречі наш радлюдинок Дмитрик теж в тій кагорті.
«Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека — он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами». - Aкaдeмик Павлов. О русском уме. 1932 год.
Панове радлюди, невже вам не доходить, що це черговий прояв чергової міжусобиці продажних українців ?
Це ж продовження вашої одвічної боротьби за право бути наймитами Москви чи Заходу.
І поки ви будете свідомо меншовартісними, доти тільки гіршатиме.
+1

Радлюдина і марксист Дмитро Клець ратував за "продаж укрновизни" і нарікав, що його біографія "була б кращою, якби гроші"?

То з яким лицем Ви, пане Дмитре, нарікає? )
-2

Пане Юрку, я вже давно притерпівся до заздрісних, брехливих і продажних укрпридурків.
Тому на долю не нарікаю - я давно знав, серед кого живу.
Так що прошу уклінно: якщо можете, то перебріхуйте мене менше.
+2

Маємо комплимент від кацапського дебіла. :)
+1

Дмитро Клець 12:43
прошу уклінно: якщо можете, то перебріхуйте мене менше.
==========
То це
http://politiko.ua/profile-126384
вже не Ваш профіль? )
В Україні МП завжди збирав більше грошей ніж в РФ - тут і "зарита собака" - тут їх мотив..
-2

а де ж - путін? чого мовчиш? мантру починай
+1

це Ваш царь-псарь?
Поки ж ворог топче українську землю
___________
ой я топче екснострис цю землю, а ви допомагаєте
бла бла бла
+3

Глибока думка. :)
Росія проти України веде війну у всіх напрямках.
Ну і на релігійному напрямку також (як без цього)..
Наша безпорадна до дебілізму влада практично повсякчасно підкидає нам "сюрприз" за "сюрпризом". Черговий "хрестовий похід" - чи не найнеприємніший. І дурню ясно, що єдиним розумним рішенням була б заборона цієї ходи - "з огляду на несвоєчасність подібних заходів", скажімо.

Невже ніхто із жопоголових не докумекав, що маємо принаймні два осередки, де розташовані "порохові бочки": самі ходунки та безліч ненависників кацапського світу. А якщо зважити, що останні перебувають рід впливом "постАТОшного синдрому", то...

Зрештою, все відбувається за старим совковим рецептом: спочатку створюємо собі проблему, а потім героїчно її долаємо.
+1

Так ви ж самі свідомо і спеціально створюєте тільки таку владу. І категорично проти того, щоб обирати грамотніших від себе.
То які й до кого претензії?!...
0

Головне не люди, а ідеї які у них в головах. Я б взагалі класифікував людей за їх метою. І найважливіше обирати мету а не жуліків і брехунів.

От яка мета в блаженних, які зараз йдуть за московськими попами в Київ? В часи Шевченка люди йшли в Київ щоб покаятись, а Росія, це неусвідомлене, нерозкаянне і некаране (на протязі вже двох тисячоліть) зло!
Монархию Русь в Киев 13:25
бла бла бла
===========
Олексо. Зацініть монархів:
короля ОАЕ і королеву Великобританії, які просто бесідують між собою -
https://pbs.twimg.com/media/CoNMSfHWcAEA0vC.jpg

- Ваш монарх-пархатий-царь-псарь буде таким самим скромним?
Чи православні монархи не можуть бути простими? ))
Порох поїхав в Іспанію відпочити від трудів державних..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі