Блоги → Перегляд
Мітки Держава

....Тобто одружуватися можна, але секс заборонено !!!

Субота, 15:32, 05.12.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
15 8
Переглядів
1296

0
0

Ми живемо за законами, які заперечують нашу генетичну пам’ять. Відсутність селекції погрозою опустило кожного з нас. Чоловіки стали боятися того, чого раніше не боялися жінки і діти.

Від деякого часу українське суспільство втратило імунітет до лідерів низької якості. Повсякчас повторюємо, що ми — діти козацького роду. Але якби хоч один запорожець з’явився сьогодні де-небудь на вулиці — сучасна публіка наклала б у штани від страху. Який там «Беркут», яка «Альфа»! Навіть бувалі у бувальцях сучасники жахалися цього легіону екстремалів і висловлювали своє співчуття їхнім старшинам. Адже обіймати будь-яку посаду в межах степових вільностей було смертельно небезпечно.

Козак — це не лише гопак, а особисто вільний і озброєний чоловік. Підкорятися випадковим людям було не в його правилах. Тому в основі школи запорізького лідерства лежала пряма погроза. Перш ніж випинати груди і роздувати щоки, запорожець запитував у себе: «А чи не тонка в мене кишка?» Виходячи з численних прикладів, він знав, що завоювати тут довіру суспільства і не виправдати його — означає вірну загибель.

Кожний козак, який наважився вирізнятися своїми позитивними якостями із загальної маси, ризикував бути обраним на посаду. При цьому його згодою ніхто не цікавився. Відмовитися від запропонованої честі можна було тільки символічно і не більше двох разів. Якщо кандидат починав упиратися по-справжньому, то, у кращому випадку, його могли зробити інвалідом, аби надалі не видавав себе за крутого !!!

Але після чергових перевиборів грішне керівництво вбивали на місці. За тими, хто вцілів, довічно залишалося почесне право носити звання «Колишній кошовий» чи «Колишній суддя» тощо.

У результаті юридичних хитрувань український чоловік став схожий на півня, якому відрубали дзьоба і видерли шпори. Маючи право на протест (відповідно до Конституції), він не має права на зброю (за винятком мисливської). Тобто одружуватися можна, але секс заборонено  !!!

Україна — територія старих демократичних традицій. Тут поняття волі було невід’ємним від права володіння зброєю. Немає зброї — немає погрози і, відповідно, немає сміливих лідерів і прогресу!

Коментарі

Супер!!! + Так тримати. Побільше таких тем!
А причём тут казак к территории нынешней Украины? Вы имеете ввиду Львовских казаков или Донецких?
Может хватит сказки рассказывать, про волю нашего народа?
Была кучка людей, которые зарабатывали воюя за разные государства и всё.

А в реальности украинцы ленивый народ, к тому же никто никогда не вступится за своего побратима (только на словах мы горазды, особенно ярые националисты)

Нас давят, смешивают с грязью нынешние власти, а нам хватает духу только рассуждать на форумах и всё.
Невідомий користувач   17:02
0

Ну, Владимир! Вы настолько точно, емко и коротко охарактеризовали "базові ментальні риси українця", что у Вас монитор может сгореть от количества "свидомых" матюков в Ваш адрес...
ANGEL .   18:02
-1

В идеале кто такие козаки? Это беглые селяне, которые вооружались и нападали на разных магнатов и государства, зарабатывая на этом. Потом они возвращались на Сечь и пропивали это, прогуливали на баб и т.д и так до следующего похода. Некоторые из них становились профессиональными вояками, входили в реєстр козаков который обеспечивался королём или царём. Бухали на Сечи беспробудно. Среди них были достойные вояки, впрочем как и среди всех наций.
+1

Федот, просто достали если честно, носятся с прошлым, не знают какую дыру прикрыть. Работать надо, производить, а не решать какой памятник снести,а какой поставить. В стране ничего украинского купить нельзя, начиная от зубной пасты заканчивая машиной. Все завозят , а потом жалуются что нет долларов.
+1

ANGEL, откуда информация? Из фильма "Тарас Бульба"? - меньше смотрите современное кино.
+1

Владимир А. Орос, а что были львовские или донецкие казаки?
Ваши познания в области истории казачества весьма ограничены.
Куме, а в вас кулемет э?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі