Блоги → Перегляд

План Медведчука-СавчЙулі провалився: прийшло лише 100 проплачених тітушок. Українці мудрішають

Понеділок, 16:07, 08.08.16

Рейтинг
7 0
Переглядів
2839

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Ось це, Надя-Перекур, оцінка твоєму мозку і зраді, ось ця «сотня Савченко» підтримає тебе на президента, решта українців плюне в твої засцяні кремлівською сечею очі.

Я очікував на цей пшик і не помилився:

Акція Кремля під проводом Медведчука-Тимошенко-Савченко провалилась. Прийшло лише 100 людей, та й ті були, скоріш за все як зазвичай у БЮТ та «Українського вибору», куплені. Українці стають мудрішими

3682647_original.jpg

Савченко з матерями провела під АП акцію на підтримку полонених, повідомляє навіть зрадофільська "Українська правда"

Нечисленна акція "Не кидай своїх" з вимогою якнайшвидшого звільнення з полону бойовиків громадян України закінчилася на вул. Банковій в центрі Києва поблизу будівлі Адміністрації президента України.

Депутат Надія Савченко закликала прийти звільнених з полону і родичів українських громадян, які наразі перебувають у полоні, до Адміністрації президента, щоб прискорити процес звільнення українців з полону бойовиків.

Виступаючи перед присутніми, Савченко заявила, що процес звільнення полонених необхідно прискорювати, оскільки зараз він забирає кілька місяців.

"Президент повинен був уже давно виробити реальний механізм обміну людей... Це треба спрощувати, і це можна спрощувати, і не треба піаритися, не треба говорити, що це важко - це не важко", - сказала дешевка депутат, заради свого власного піару.

В акції брали участь приблизно 100 осіб. Савченко безкоштовно не підтримали навіть члени "великої" партії "Батьківщина" і хлопчики з організації її товариша Медведчука.

Нагадаю, Афанасьєв виступив проти спільної акції савче-йулєпутіних з терористами щодо полонених, але заклики Савченко підтримали терористи ОРДіЛо.

Нагадаю також, що петиція за зняття звання Героя України з Надії Савченко та призначення розслідування стосовно її здоров’я, взяття в полон та дій, що привели до загибелі воїнів під час її затримання бойовиками набрала вже 6724 підписів українців. Збір голосів триватиме ще 76 днів.

Коментарі

Проблема полонених має дуже просте вирішення:
1. Наловити в Україні путінських сексотів (їх тут як собак-нерізаних), корупціонерів які збирають чорнал для Кремля (вони і фінансують путінську війну).
2. Обміняти на наших.

Але "Марна Надія" йде іншим шляхом:
- голодування;
- тисне на жалість;
- збирає "бабські батальйони" перемовників з терористами..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі