Блоги → Перегляд

У Києві пікетували МОЗ

Середа, 20:05, 17.08.16

Рейтинг
2 0
Переглядів
1631

0
0
У цій статті згадуються

17 серпня у Києві відбулося пікетування Міністерства охорони здоров'я. Організатори акції — Цивільний корпус “Азов”, медики і учасники незалежних профспілок.

Учасники протесту виступили проти необґрунтованих скорочень працівників, а також наголосили на необхідності послідовного підходу до реформування галузі.

 

Ні для кого не секрет низький рівень медичного обслуговування в Україні. Серед причин такої ситуації — незадовільне фінансування і корумпованість керівних кадрів. Чомусь замість системного вирішення наявних проблем керівництво МОЗ вирішило вкотре здійснити видимість реформ, і під цей шумок провести кадрові скорочення. А це, у свою чергу, злочин не лише проти працівників, але й проти пересічних громадян України.

 

Дуже показово, що працівників дієво підтримали представники “Азову”. Це вкотре доводить, що націоналісти не лише мають своє бачення стратегічних питань, але й готові на локальному рівні відстоювати інтереси тих чи інших груп українського населення. Раніше “Азов” уже проводив соціально орієнтовані акції разом із шахтарями.

 

Кидається в очі відмінність у поведінці націоналістів і олігархічних сил. Останні просто займаються популізмом (яскравий приклад — Юлія Тимошенко). Натомість націоналісти вболівають за досягнення реального результату.

 

Будемо сподіватися, що реформатори-імітатори доживають свої останні дні. І за пару років Україна таки увійде в еру націоналізму.

Коментарі

МОЗ то вулик на пасікі садиби Порошенко...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі