Блоги → Перегляд

Світове лихварство та Україна

П'ятниця, 15:20, 23.09.16

Рейтинг
5 1
Переглядів
3796

0
0

143039d99c5816e430a2551113446e0f.png

Почитавши провладну ліберальну пресу, яка на всі сторони схвально вигукувала про врятування української економіки черговим траншем від МВФ, мимоволі перестаєш дивуватися тому сьогоднішньому задурманенні українського народу та не баченні того, як нам на шию міжнародні лихварі за допомогою сьогоднішнього неукраїнського керівництва України закидають петлю на шию.

Міжнародний валютний фонд(МВФ) – зовсім не міжнародна добродійна організація, яка поспішає на допомогу будь-якій країні, де виникають фінансові труднощі чи потреба модернізувати економіку. МВФ створений транснаціональними компаніями для того, щоб нав’язувати державам свою стратегію.

Можна впевнено говорити, що кошти МВФ пропонуються різним країнам як своєрідна приманка. Після того, як розглядається ситуація в якій-небудь країні і відбувається оцінка її труднощів, фахівці фонду готують рекомендації уряду країни, що, на їх думку, слід змінити в її діяльності. Країна-боржник, таким чином, вимушена, якщо бажає отримати хоч невеликий кредит від МВФ, змушена різко скоротити державні витрати, передусім на основні продуктові й інші соціально важливі товари та послуги. Це робиться з метою встановлення в країні соціальної напруги. Найважливішою вимогою є обов’язкова девальвація національної валюти.

Як виглядає із заяв керівництва уряду, Україна мала на початок цього року зовнішніх боргів на суму 66 млрд. $. МВФ цього року нам надав ще 1 млрд. $ кредиту. В сумі виходить 67 млрд. $ боргу перед кредиторами.

Подивившись на такі цифри в доларах, кожен читач напевно подумає, що це досить велика сума, і цікаво, куди ж вона ділась в умілих руках наших лібералів реформаторів. Адже, щоб побудувати асфальтний та сміттєпереробний заводи, або це все вкласти в обороноздатність країни – то результат мав би бути відчутним. Але, щось ніхто з нас не відчув на собі ще жодного полегшення від чергових траншів міжнародних лихварів–кредиторів. 

Особливо звертаю увагу на цифру у 67 млрд. $ - вона представлена без процентів. Тому на прикладі інших країн, які вже мали досвід запозичення великих сум у МВФ, покажемо наглядним прикладом, скільки ж приблизно потрібно віддавати тепер українському народові? За приклад візьмемо знайому усім нам державу – Мексику, якій як і нашій державі дуже активно намагалися «допомагати» кредитами з МВФ. Отже, в 1980 році зовнішній борг Мексики складав 57 млрд. $. У наступні 15 років, з 1980 по 1995 рік, Мексика виплатила 131 млрд. $ тільки на покриття кумулятивних процентних ставок, але все одно вона залишилася винна 159 млрд. $. Ось, що виходить: 57-131=159! Це те, що ми називаємо «банківською арифметикою». Це чисте лихварство. 

У 1987 році ця грабіжницька модель в Мексиці привела до криз руйнування сільськогосподарської, промислової, транспортної і енергетичної інфраструктури у зв’язку з недостатнім їх інвестуванням, яке МВФ замінив нав’язуванням політики масового, безладного імпорту шляхом ліквідації усіх торговельних бар’єрів. 

Можна згадати і інші країни, які пройшли «шокові терапії» від МВФ, зокрема Перу за часів правління Фухімори. В результаті цієї «терапії» Перу втратило роботу 12 млн. людей, 15 млн. зубожіли, а сама країна втратила шанс перейти в категорію індустріально-аграрних країн.

Еквадор. Тут «шокова терапія від МВФ» призвела до спроби введення як національної валюти долара США, що викликало тотальне розорення Еквадору, стихійний бунт дрібних торговців-індійців за підтримки армії і падіння уряду. 

Ірак. Саддам Хусейн в середині 2001 року перевів у євро усі свої рахунки, на які надходили кошти у рамках програми ООН «Нафта в обмін на продукти». «Долар – валюта ворожої нам держави. Ми замінимо долар на іншу валюту – на євро», - говорив міністр Іраку Хікмат. Більше того, в квітні 2002 року Центральний банк Іраку видав розпорядження оплачувати витрати навіть офіційних іракських делегацій за кордоном виключно в євро. 
А потім була війна. А далі «шокова терапія від МВФ». І де зараз економіка Іраку?

З матеріалу, який викладений є очевидним той факт, що МВФ – паразитична структура, один із інструментів лихварів з пограбування і закабалення країн і народів.

Результати «демократичних реформ» за вказівками МВФ в Україні ми спостерігаємо з 1992 року, тобто після того, як Україна стала членом Міжнародного валютного фонду(МВФ). За допомогою міжнародних радників влада в Україні показала, як можна швидко і просто, без ведення активних бойових дій знищити 8 млн. українців і половину промислового потенціалу(а в деяких галузях повністю знищене виробництво), а також забезпечити на 80-90 % зношеності інженерної інфраструктури населених пунктів. Це підсумки тієї неоголошеної війни, яку влада в Україні і МВФ ведуть з українським народом. 

З 2000 року боргове навантаження на кожного українця виросло в 50 разів. Це світовий рекорд!

З високорозвиненої держави Україна перетворилася на сировинний придаток Європи. Україна випала з першої десятки світових виробників зброї і не здатна вчасно поставити необхідну кількість озброєння навіть власній армії. Практично повністю знищено літакобудування, суднобудування також вбите. Сьогодні Україна не може навіть себе забезпечити продовольством у повній мірі, ми картоплю, гречку, яблука і інші види продукції завозимо з-за кордону. І це – при українських чорноземах! Якщо «господарювати» так і далі, то усіх цих «ефективних власників» і «ефективних реформаторів» Україна просто не витримає. 

Тільки при появі керівництва в Україні, яке матиме повну довіру народу і яке розумітиме, що лише розвиток власної промисловості і протекціонізм для українських підприємців – дадуть можливість побудувати сильну державу. Така влада не може з’явитися миттєво. Вона повинна дозріти, опираючись на національну ідею, творчі сили нації та патріотичну силу.

Остап Стахів, Голова Проводу ГО «Ідея Нації»

Коментарі

Почитавши провладну ліберальну пресу...
==========
Лібералізм, це не лайливе слово і не партія Жиріновського.
Лібералізм, це рівні права для всіх.
mart mart 22:19
+1
+2
чи Дмитро Клець може перевірити підтвердити що тут наведені факти?
+1

Марте, для чого їх перевіряти???
Та подібного за 25 років ми читали БЕЗЛІЧ!
І кому та для чого ці факти потрібні?
Яка кому від них користь ПРАКТИЧНА???
0

Практичні поради можете знайти на Ютубі, зокрема, на моєму )
mart mart 22:27
+1
чи Блокер може перевірити i підтвердити що тут наведені факти?
mart mart 22:28
+1
чи п Данчук може перевірити i підтвердити що тут наведені факти?
Ось, що виходить: 57-131=159! Це те, що ми називаємо «банківською арифметикою». Це чисте лихварство.
Якщо «господарювати» так і далі, то усіх цих «ефективних власників» і «ефективних реформаторів» Україна просто не витримає.
__-__
То де Майдан і перевибори?
0

Майдан буде черговим пшиком!

Необхідні НОВІ ІДЕЇ, а не перевибори жуліків до ВРУ..
Остапе, ти або полохливий базіка, або свідомий провокатор, що задурманює людям голови.
Для кого і для чого ти це пишеш?
Що ПРОПОНУЄШ КОНКРЕТНЕ І КОНСТРУКТИВНЕ?
Чи ти просто платний підгавкувач наших політичних пройдисвітів?
mart mart   19:49
+1

до него тра вогорити по місцевому а нє фільозофувати.

запитати чи бульбу викопали альбо чи ма добру хату.
mart mart   19:51
+1

не пускати туманА . він не любит москалів
Щиро усім дякую за прочитану статтю коментарі.
Щодо того, що я пропоную взамін:
1. Вийти з МВФ.
2. Націоналізувати НБУ(нагадаю, що з 1997 року НБУ є незалежною фінансовою установою, яка керується міжнародним законодавством).
3. Відмовитись від прив'язки гривні до долара.
4. Замінити весь валютний запас у золотовалютному резерві на золотий.
5. Проводити емісію гривні, так як це роблять США і Великобританія(Наприклад на будівництво заводу потрібно 1 000 000 грн. Уряд замовляє в НБУ 1 000 000 грн., а НБУ уряд передає держоблігації, випущенні урядом для будівництва заводу).
6. Проводити протекціонізм для власних виробників.
7. Почати міняти ситуацію, коли на експорт продається тільки сировина(метал, хімію, ліс), на готову продукцію із цієї сировини.
8. Продавати на експорт тільки за грн. Нехай ті, які прагнуть у нас купити продукцію чи сировину, купляють грн., а пізніше за наші грн. придбають український товар. Таким чином українська грн. буде мати реальну вартість і затребуваність.
0

1. Для чого виходити з МВФ? Можна просто не брати кредитів які все-одно забирає собі Кремль.
2. Сьогоднішня задача НБУ - не випускати валюту з України, тим більше не випускати валюту з України в бік РФ. А НБУ діє з точністю до навпаки.. (
3. Просто не встановлювати силою курси - залишити їх в спокою.
4. В доброго банку не має бути ніякого запасу - все має обертатись в обігу. Тут валюта корисніша від золота - як не крути..
5. Для цього нам слід відмовитись від колоніального стану по відношенню до Москви. Інакше Кремль знищить всі наші надії і плани..
6. Краще залишити виробників необхідно-корисного у спокою. Хочете їм допомогти? Скасуйте податки та інші побори! І не лукавте..
7. Ми колонія, тому й діємо як колонія. Щоб діяти як незалежна держава, необхідно стати незалежною державою.
8. В колоній нема власної валюти.
+1

Пане Юрій Бородатий. Дякую, що розібрали все по пункту, але все трішки не так...
Розберу тепер Ваш допис також по пункту:
1. За те, що ми є членом МВФ ми вносимо щороку 0,7 % від загальної суми, яку МВФ надає кредиту. Оскільки Україна також має право голосу як і всі члени від внесення пайового внеску.
2. НБУ не має таких функцій як впускати чи випускати валюту за кордон чи будь інде.
3. НБУ не тільки встановлює курс валют, але і ставки для банків, які вони беруть у НБУ і багато іншого. Курс валют потрібно встановлювати не щодня, а раз в рік.
4. Золото має бути в резерві, а паперові гривні в обігу. А зараз у нас паперові долари в резерві, а паперова гривня в обігу.
5. Ми колонія сьогодні якраз МВФ, СОТ та інших структур. Ми не вирішуємо жодного внутрішнього питання без втручання Заходу. То чия ми сьогодні колонія?
6. Ця стаття не про податки. Це взагалі окрема тема і думаю, що найближчим часом я опишу, як це відбувається в Україні.
7. З сьомим пунктом згідний на всі 100 %.
8. В колонії може бути власна валюта, але вона повністю залежна від суверена.
Остап Стахів 11:20
5. Ми колонія сьогодні якраз МВФ, СОТ та інших структур. Ми не вирішуємо жодного внутрішнього питання без втручання Заходу. То чия ми сьогодні колонія?
===========
1. Україна 300 років як колонія Кремля.
2. Корупцію в Україні започаткувала і розвела Москва, а не Захід.
3. В Україні Кремль тримає найбільшу в історії армію своїх сексотів.
4. У ВР у нас говорять більше російською, а не англійською, німецькою, польською чи будь-якою іншою мовою країн Заходу.
+1

Про сексотів і про депутатів ВРУ погоджуюсь повністю.
Але наша мета не є вийти з ярма Кремля в ярмо Зоходу.
0

А Порошенко і не хоче вийти з ярма Кремля!
Бо хто він буде на Заході?
Зеком?
За його "подвиги", на Заході його відразу посадять. Тому Порошенко і не хоче в "ярмо Заходу" - це ж логічно..

І не таке страшне "ярмо Заходу" як його малюють. Нагадую, під "ярмом Заходу" жили:
- Японія;
- Південна Корея;
- Західна Німеччина і Західний Берлін ітд..

Словом, Захід дбає про свою репутацію. Інша річ, що Україна живить своєю валютою, газом, янтарем, людьми Росію. А Росія зараз все більше стає ворогом НАТО і Заходу. Отже, знищивши Україну, Захід знище найбільшого спонсора і донора Росії - це ж також логічно..
З високорозвиненої держави Україна перетворилася на сировинний придаток Європи. Україна випала з першої десятки світових виробників зброї і не здатна вчасно поставити необхідну кількість озброєння навіть власній армії. Практично повністю знищено літакобудування, суднобудування також вбите. Сьогодні Україна не може навіть себе забезпечити продовольством у повній мірі, ми картоплю, гречку, яблука і інші види продукції завозимо з-за кордону.
==========
Думаю, у цьому більше винна саме "наша" проросійська влада, а не Захід..
+1

Якщо Вам здається що колонією Заходу не так страшно бути, то подивіться на Лівію і Ірак. Ці країни, допоки не були колоніями США рівень життя мали вищий ніж у тому ж таки США. А зараз там йдуть процеси на відновлення демократії і життя в кредит від МВФ, тому там безробіття, стагнація, постійні конфлікти всередині країни і рівень корупції.
+1

І взагалі, дивним виглядає той факт, що вийти з одного рабства, Вам хочеться зайти в друге. Для чого тоді смерті людей на Майдані і в АТО?
Щоб з одного рабства перейти на інше рабство?
0

Та ні. Ні з якого рабства ми не виходили. Як були під Москвою, так і сидимо по самі вуха в тому московському рабстві.

Так що до другого чи якогось іншого рабства нам ще дуже далеко..

А знищують нас як союзника, фінансувальника, головну опору Кремля. І це цілком зрозуміло і логічно..
Всяка лихварня (банк, фонд) живуть з біди і проблем.
Тому жодна лихварня не зацікавлена у зникненні проблем і зла..
mart mart 16:34
0
добри вогорит--але ни уміє по місцевому. цего му бракує. і тиж не знаєм чи в їх селах б"ют фодбаль.
і міг би розказати які були бандерівці в їх селі. оповісти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі