Блоги → Перегляд

Україна – незалежна? або як ліберали знищують її суверенітет

Понеділок, 11:16, 26.09.16

Рейтинг
5 0
Переглядів
4121

0
0
2.jpg

Сьогоднішні внутрішні проблеми України(втім, які і вчорашні) є прямим наслідком втрати нашою країною Повного Державного Суверенітету. Перш ніж вияснити, коли ми його втратили, потрібно розібратися з термінами. Отже, що таке Повний Державний Суверенітет?

Він складається із п’яти суверенітетів: 
1. Визнання міжнародним співтовариством території держави; наявність прапора, герба і гімну. 
2. Дипломатичний суверенітет – можливість проводити незалежну міжнародну політику. Дружити з ким вважаєш необхідним, ворогувати з ким вважаєш за потрібне. 
При наявності дипломатичного суверенітету включаються об’єктивні процеси, які диктують необхідність отримання двох наступних суверенітетів. Адже дипломати в своїй діяльності завжди рахуються тільки з реальними фактами, а саме – з військовою силою і сильною економікою. 
3. Військовий суверенітет – можливість дати відпір агресорові і убезпечити безпеку собі і своїм союзникам.
4. Економічний суверенітет – розвиток економіки і виробництва, достатнє для забезпечення своїми силами подальшого розвитку країни. 

Все? Ні, не все. Є ще і п’ятий суверенітет, і, як показує наша історія, він являється найважливішим. За його відсутності і починається шлях в прірву. 
5. Культурний суверенітет.

Підведемо підсумки. Тільки при наявності всіх п’яти суверенітетів можна говорити про наявність Повного Державного Суверенітету.

Для прикладу пропоную порівняти 1991 та 2016 роки. Наскільки суверенітети в Україні з роками втрачались чи набувались. Отже, почнемо з 1991 року: 
1. Україну визнало міжнародне співтовариство, територія України відповідала юридично і фактично у нашому підпорядкуванні. Верховна Рада України прийняла прапор, герб та гімн.
2. На дипломатичному рівні Україна проводила досить самостійну політику маневруючи між Сходом та Заходом. 

3. Військовий суверенітет не підлягав сумніву, у нас була практично міліонна армія, а за ядерним потенціалом ми були третіми у світі. 
4. Економічний суверенітет – ми практично усім себе забезпечували, як в продуктах харчування так і у виробничій сфері важкої та легкої промисловості. Адже промисловість тоді ліберали ще не встигли «прихватизувати», а також не встигли ще ввести «вільний ринок», який і добив українські підприємства. Звісно, що важко нам давався перехід до своєї національної валюти, але якщо б зберегли виробництво, а не дали «реформаторам» порізати його на метал, то результат був би зовсім іншим… 
5. Культурного суверенітету в той час не було. Всі ганялися за імпортними шмотками та гумовими жуйками. Захід тоді вважався передовим, а своя країна – відсталим «совком». Не кажучи, що ми практично не випускали українських фільмів, а «вживали» іноземну продукцію.

Тепер шановний читач, пропоную нам пройтись по всіх п’яти суверенітетах у 2016 році і порівняти, наскільки Україна сьогодні може відповідати Повному Державному Суверенітету. Отже: 
1. Прапор, герб та гімн у нас є. Україну визнає світове співтовариства, зокрема повністю територіально, але частина території(Крим та частина Донбасу) сьогодні не є нами контрольована. 
2. Дипломатичного суверенітету як такого не має, ми навіть свої внутрішні проблеми вирішуємо озираючись на країни Заходу. 
3. Військовий суверенітет ми відновлюємо, але повинні сказати, що не змогли дати відпір агресорові в Криму, а з невеличкою групою ополченців ведеться незрозуміла війна, на якій гинуть українські хлопці. Тому, допоки ми не будемо в змозі забезпечити в повній мірі безпеку своїй власній державі – до тих пір військовий суверенітет не вважатиметься в повній мірі таким, що відновлений.
4. Економічного суверенітету не має – українська гривня залежить повністю від іноземної, в даному випадку від долара США і її різка девальвація не викликає жодної довіри навіть у власних громадян. Також наша країна не в змозі забезпечити свій народ навіть найнеобхіднішими товарами, за безцінь продовжуються продаватись державні заводи, які ще залишилися нам у спадок від «совка».
5. Українська нація, з її багато тисячолітньою історію має надзвичайну культуру. Але сьогодні держава Україна не опирається на культурні надбання предків, а активно переймає чужі цінності. Це і в піснях, одязі, різних шоу для молодого покоління, іграх для дітей, фільмах та мультфільмах. 

З всього вище вказаного, Україна не має Повного Державного Суверенітету не тільки останні два роки, але із 1991 року ми втрачали один суверенітет за іншим. Спочатку втратили економічний, культурний, пізніше дипломатичний, далі військовий, а сьогодні Україна почала втрачати території.

З наведеного робимо висновок, що ліберальна ідеологія, яка і надалі залишається панівною в Україні призводить тільки до втрати населення, території та культури. Тому, для того, щоб відновити Повний Державний Суверенітет Україні потрібно планомірно іти своїм шляхом національного відродження у всіх галузях життя. 

Тож надія в українців сьогодні є тільки на національну ідею, яка зможе припинити розкладання України, яку ліберали проводять вже 25 років.

Остап Стахів, Голова Проводу ГО «Ідея Нації»

Коментарі

Сьогоднішні внутрішні проблеми України(втім, які і вчорашні) є прямим наслідком втрати нашою країною Повного Державного Суверенітету.
==========
Перш ніж втратити Повний Державний Сувереніт, його необхідно мати.

В 1991 році Україну почали нещадно грабувати, бо комуняки (КПСС) вже не могли ґаздувати, а гебяки (КГБ-ФСБ-СБУ) ще не могли і вже не зможуть ніколи.

А "незалежність" оголосили, щоб все валити на націоналістів - так було зручніше красти.
Конструктивну критику вітаю, як інструмент та шлях відродження.

Значна складова диплматична, культурна та історичне правонаступництво.
Історія украінського народу за основними традиціями господарювання та побуту налічуе тисячоліття...
Саме тому слід відновити правдиву історію, викрити кривду приписану окупантами, колонізаторами і ворогами через територіальні та приоритетні зазіхання. Фахівці вузькопрофільні не бачать як еволюціоністи, а тому слід ревізувати історію писану під замовлення імперцями колонізаторами...
0

припинити розкладання України, яку ліберали проводять вже 25 років.
===========
"Ліберали" -
Президенти України:
Кравчук Леонід Макарович, член КПСС
Кучма Леонід Данилович, член КПСС
Ющенко Віктор Андрійович, член КПСС
Янукович Віктор Федорович, член КПСС

Голови Верховної Ради України:
Іван Степанович Плющ, член КПСС
Олександр Олександрович Мороз, член КПСС
Олександр Миколайович Ткаченко, член КПСС
Володимир Михайлович Литвин, член КПСС

Прем'єр-міністри України:
Фокін Вітольд Павлович, член КПСС
Симоненко Валентин Костянтинович (в. о.), член КПСС
Кучма Леонід Данилович, член КПСС
Звягільський Юхим Леонідович (в. о.), член КПСС
Масол Віталій Андрійович, член КПСС
Марчук Євген Кирилович, член КПСС
Лазаренко Павло Іванович, член КПСС
Дурдинець Василь Васильович (в. о.), член КПСС
Пустовойтенко Валерій Павлович, член КПСС
Ющенко Віктор Андрійович, член КПСС
Кінах Анатолій Кирилович, член КПСС
Єхануров Юрій Іванович, член КПСС
Янукович Віктор Федорович, член КПСС
Турчинов Олександр Валентинович (в. о.), член КПСС
Азаров Микола Янович, член КПСС...
Реальна незалежність від Росії здобувається зі зброєю в руках!
Зацініть, які "ліберали" здобували реальну незалежність Польщі від Росії:

https://pbs.twimg.com/media/CtQYfUXWcAAQrR_.jpg
26 сентября 1908 был ограблен поезд Варшава-Петербург. В банду входили четыре будущих премьер-министра Польши
mart mart 21:35
+1
+3
Ані лібералів не розумію хто вони ані ясної розумної нац ідеї не чув тут. Може стисло окреслите що практично треба робити? Без програми на пів-газети.

Можна і простою селянською говіркою вашого регіону. Жеби не пускати туманА а жеби сказОв як втєв.
0

Лібералів в Україні нема й не було ніколи.
murman murman 22:58
0
Остапе, напрям думки мені подобається, але оцінки складових суверенітету - не дуже. Я, наприклад, думаю, що в 1991 р. дипломатична складова мало відрізнялася від нуля. Що було - те було ще чисто формальне. Бо просто не було ще СВОҐЇ дипломатичної гвардії, а без неї - який, до біса, дипломатичний суверенітет? Він потихеньку наростав потім, роками, повільно.
Культурна складова - справді найважливіша. Але культуру треба розуміти незрівнянно ширше, бо те, про що ви тут згадували - те всього лиш мистецтво. Річ теж важлива, але це всього лиш мала частка культури.
З армією теж не так просто. Хоч і була тоді на території України ядерна зброя - зате ж у верхніх ешелонах армії українців було мізер-мізерорум, а патріотів України - ще менше. В часи ж СССР українець за походженням мав дууууже мало шансів зробити військову кар’єру і лишитися при тому в Україні, це була велика рідкість. Політика перемішування в армії була особливо жорсткою.
Ну а економіка, то взагалі окрема й велика пісня. І в ній теж первісні начебто гарні позиції теж виявляються часто злоякісними, якщо розібратися. Розміщення промисловості в СССР теж підкорялося дуже шовіністичній ідеології, а тому ВСІ новонароджені незалежні дістали букети проблем. І тому теж ніяк не можна просто сказати, що в 1991 р. положення було ще найкращим. Так, була ще велика маса, але в нежиттєздатній конфігурації.
І так далі.
На дивне "мурман мурман" вгорі не звертайте уваги - хотів було мурману привітик написати в його блог, але потім передумав, а слова у файлі, з якого я потім копіюю - лишились.
Неуважність.
mart mart   23:21
0

Бородатий,прийом. не звертай уваги На дивне . просто напиши жирним шрифтом--зв"язок з північним відділком фсб ,з кодом "мур".
0

Март, а трошки напружити звивини з версіями? Чи важко?
mart mart   23:44
0

Бородатий--звивин не напружуй. Як говорили в нас в кгб: не напружуй не появляться.
+1

mart mart 23:44
Бородатий--звивин не напружуй. Як говорили в нас в кгб
===========
-з цього місця детальніше,
будь-ласка..
)
mart mart   01:13
0

готовий записувати?--як піонерчики відповідали?

=...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі