Блоги → Перегляд

Чому я хочу бачити наступним президентом Тимошенко і Клінтон

П'ятниця, 11:44, 30/09

Рейтинг
5 0
Переглядів
1455

0
0
У цій статті згадуються

Незважаючи на чорнуху від принца Гончаренко та Кононенко БПП і Ко, закиди та зауваження Рабиновича та Гонопольського, невдоволення Порошенко, Гройсмана, Яценюка, Авакова, Турчинова, Пашинського  іх мажорів та подільників е підстави обрати наступним президентом Ю. Тимошенко.

Тут представте  фото усіх персон...

7cee57830523de9f44df42f397a083721440790111.jpg 171725.JPG ...

По данным исследования, около 60% работающих женщин придают большое значение социальной и экологической ответственности деятельности, тогда как среди мужчин этот вопрос волнует 38% респондентов. Более того, 30% трудоустроенных женщин утверждают, что согласились бы заниматься по-настоящему полезным делом, даже если бы за это им платили меньше.

Среди мужчин на такую жертву готовы пойти 19%.

Судя по результатам других исследований, женщины больше, чем мужчины, заботятся об этической стороне своей работы. Недавно был проведен научный эксперимент, в рамках которого участникам предлагались различные описания вакансий. Выяснилось, что работа, ради которой пришлось бы пойти на сделку с совестью, женщин привлекала меньше, чем мужчин.

http://www.bbc.com/russian/business/2014/10/141014_vert_cap_morals_or_money

 

А от доводи  з історіі та факти.

Тимошенко послідовно працювала з Ющенко в періоді прем'ерства Ющенка у Кучми. в 2004році послідовно створила умови перемоги Ющенка, незважаючи на технологіі Януковича та підтримки Росія-Путін.

Тимошенко не допускала компромісів і берегла "чисті руки" більш старано чим  сам Ющенко. Тимошенко більш послідовна з усих президентів і дуже саркастична при спробах маніпулювання з совістю. Сцену підписання Універсалів можна показувати як взірець прояву особистостей. Щирий яскравий сарказм і іронія по поводу самого дійства...

В конфлікті з Порошенко в 2005році Тимошенко відкрила украінцям сговір та грунт корупційний поступок Ющенко, шо подалі поступався олігархату і проростав корупціею...

Стресостійкість Тимошенко демонструвала в самих "програшних" ситуаціях. Визнаю програш Тимошенко через відмову в проведенні аудиту та порушення справ по фактам зловживань прем'ера Януковича після анстиконституційноі "легітимізаціі" Ющенком через Універсал... http://www.radiosvoboda.org/a/949233.html Ющенко вже тоді був солідарний з Януковичем через липкі руки, до яких дуже легко липло наче медом намазані... Бджоляр... Пасічником називають справжнього хазяіна...

Економісти і бухгалтери це дуже різні професіі. 

Економість проектуе майбутне і будуе, а бухгалтер веде облік руху грошей та ресурсів. Бухгалтери ближче до грошей, бо дуже багато чисто технічних обставин для вилучення коштів та ресурсів. Тому бухгалтери ближче до кримінальних дій та зловживання. Саме цю обставину мали на увазі люди зневажливо оцінюючи Ющенко після зради Тимошенко в солідаризаціі з Януковичем, через "продажність" бухгалтера.

А чи з Хіларі Клінтон не та сама ситуація... І саме так все видно на дебатах та виступах...

 

 


Коментарі

Я однозначна за Юлю бо вона одна здатна розігнати цю олігархічну мафію Оппо-БПП-Самопоміч-НФ
"Хто вірить в Магомета, хто в Аллаха, хто в Ісуса..."

Забавно дивитись на точно того ж типу ВІРУ людей в політиків. Але не тільки забавно - одночасно ще й сумно.
-1

Не гапоньте народ... Долучайтесь до просвіти з питань профкомпетенціі та профвідбору виборців...

А ви риторикою добавляете смутку... Чи ви далекі від розуміння профкомпетенціі економістів та бухгалтерів, олігархів та політиків?
+1

Гапоните тут ви, Круче.
Бо коли у нас почав працювати наш останній президент? 7 червня 2014 р. Тобто пройшло ледь більше 2 років, явно менше половини строку. А Крук поводиться так, наче вже почалась виборча кампанія.
І це при тому, що в Україні по президентах чітко діє циклічність: поганий, а за ним іще гірший, потім знову поганий, а за ним іще гірший.
Зараз у нас поганий. Наступний, отже, мусить бути іще гіршим.
Крук, ви прагнете, щоб поскоріше-достроково стало ще гірше?
0

Ви даете державу гешефтним на откуп? Ви за кого лосували... Ви за яку Украіну?
Ви своею працею кормитесь?
Ви свою компетенцію в питанні можете відстояти...
Аргументуйте...
0

Я за Україну, в якій не будуть правити ні погані (Кравчук, Ющенко, Порошенко), ні ще гірші (Кучма, Янукович, можливо Тимошенко?)
Але я впевнений на всі 100, що голосуваннями на виборах цього досягнути НЕМОЖЛИВО.
Тільки революція. Але революція ДОБРЕ підготовлена. І при тому підготовлена НЕ цими всіми поганими чи ще гіршими, а таки новими і чесними людьми. Які мусять самі на це організуватись. Саме на це, а не на тупо самовбивче голосування за давно вже скомпрометованих представників старої гвардії еліт. Навіть якщо ті представники ще молоді віком.
0

Я за багату і розвинену економіку при безпроблемній якості життя і доступу до освіти хочаб як в Польщі.
А просвіта потрідна не перед виборами, а завжди,
Не повинні ми обирати не самого гіршого з пройдисвітів, а кращого з кращих, а тому треба підтримувати кращих за краще і критикувати і блокувати, позначати гірших за іх шкоду і проступки, позицію та діі...,
-1

Крук, якщо ви претендуєте на просвітителя, то повинні ж розуміти, що ми ніфіга НЕ обираємо. Ми тільки голосуємо за один із кількох варіантів. А самі варіанти ВИБИРАЄ якийсь вузький круг. Отой вибір варіантів і є ВИБОРИ. У них вони, у вузького кругу. А у нас - тільки голосування. Типу шило на мило.
0

Тож я пр вашу гапонщину і позначив, що ви формуете те що робив Ющенко з противсюхами чи взагалі невів політекономічноі просвіти бо був прихованим глитаем, соціальним паразитом в вишиванці, сучасним героем з творів позаминлого стрічча, чи то Беруля, чи Боруля...
Я за просвіту і формування активноі життевоі позиціі, незважаючи що старший вас за віком. Добро і благо саме не прийде, це спільна робота громадян, громад, особистостей.
mart mart 01:37
+1
+3
Клінтон так а Тимошенко ...
Леусенко з нею працював і каже що щось не те.

Я її запрошував до нас--нехай би щось запостила.

Нуль реакції.

А Ляшко ніби пише--але не відповідає.
0

Судячи з проститутської поведінки порохобота Леусенка - це з ним щось не те!
0

Лшко з побратимом дійсно пишуть в симплексі і без відповідально... без реакціі на коменти... Саме чим він втрачае довіру...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі