Блоги → Перегляд

Наймасштабніший в історії теракт, було здійснено в Україні.

Субота, 20:17, 01.10.16

Рейтинг
4 1
Переглядів
4389

0
0
У цій статті згадуються

Тероризм - суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства, шляхом захоплення заручників, залякування населення.
Чимало різного штибу політиків та експертів, не раз висловлювались, що Крим задали, Крим і Донбас можна було відвоювати...
По Криму:
На території АРК, було розташовано кілька військових баз РФ. В самому Криму, мешкало чимало російських військових і бог-зна скільки ще їх туди було завезено для здійснення анексії-окупації. Навіть аби в Україні тоді була боєздатна армія, вести бій у густо населених містах, а саме там рос-терористи були розташовані - нонсенс.
Як ви собі уявляєте картинку, коли ЗСУ підняли б авіацію, артилерію, ракетні війська, та гатили б по кримським містам? Жертви вимірювалися б сотнями тисяч. І у глобальному - міжнародному вимірі, не важливо - про-російська вата то, чи патріоти України. В Світі не прийнято вбивати мирних взагалі, ні за якими ознаками!
Те саме і з Донецькою та Луганською областями. Спираючись на місцеве ватне населення, та завербованих у владних структурах - була завезена зброя й закинуті професійні рос-військові.
Терористичний фюрер путін, без вагань би застосував всі наявні в росії види зброї для захоплення Криму. У нього точно був план «Б». Станом на тоді - кремлівському фюреру було байдуже на реакцію Світу. Йому пробачені були - Грузія, Чечня, Молдова. До речі, у Чечні, росія рівняла міста авіацією. Міжнародна реакція - активне ай-яй-яй. Тож досвід безкарності, розв'язав кремлівському фюреру руки.
А далі терористичний кремль не просунувся, бо українська влада та пересічні вже оговтались від першого шоку, та усвідомили - що відбувається. Приклад Одеси - де насамперед пересічні, НЕ дали колаборантам захопити адмін будівлі, та вчасно придушили триколорастів у зародку.
Приклад Кривий Ріг, коли колоради тільки зондували суспільно-політичний ґрунт. Тоді випадково і міський голова Ю. Вілкул кудись зник разом зі своєю монопольною ПР. Але пересічні вчасно і масово вийшли захищати як міськраду так і в'їзди до міста.
Але все це було потім, коли вже оговтались, зорганізувались.
А спочатку, терористичний фюрер путін, захопив в заручники мільйони громадян України в Криму, Донецьку та Луганську.
Путін як звичайний покидьок-терорист, був впевнений, що ЗСУ не будуть гатити по мирних, серед яких розчинилися «зелені чоловічки».
До речі, ще одна ознака класичного тероризму - атака з середини населеного пункту. Чимало кадрових українських військових, співробітників СБУ та МВС, зокрема в Криму, були завербовані російськими терористичними спецслужбами. Тож далеко не всім адекватним українським військовим, вдалося б навіть вийти за межі своїх в/ч.
Не забувайте, що путін на самому початку публічно оголосив про свою стратегію: «Если мы введем войска в Украину, то будем стоять позади женщин и детей».
Нічого нового, класика тероризму.
Тому і не АТО і не війна. В буквальному сенсі, Анти-Терористична-Війна, проти російської терористичної агресії.
Росія - терористична країна. На сьогодні в світі нема ефективного засобу боротися з такими масовими терористичними атаками. Тим більш, що країна-терорист, за сумісництвом ще й ядерна держава.

PS. Нам би таку риторику застосовувати на рівні зовнішньої політики...

Коментарі

Типове ліберастичне базікання та ще й виразно меншовартісне.
0

А прочитати написане перед коментуванням?
0

Талант наживати критику безперечний...
Слово паразит для самоствердження - меншовартісний...

Самоствердження поперек всім...

А скромніше можна? Експер укроновизни ви наш...
0

Всяке міркування про суспільні проблеми без КОНКРЕТНИХ висновків та КОНСТРУКТИВНИХ пропозицій є пустопорожнім базіканням і тупим окозамилюванням.
Чи ви постійно тільки цього й прагнете, панове псевдощирі?
mart mart 22:16
+1
+1
Тому і не АТО і не війна. В буквальному сенсі, Анти-Терористична-Війна, проти російської терористичної агресіi'
-------------
це як в Іспанії 1936(?)трохи подібно--формально срср не воював а інтер бригади,а гітлер не знаю чи так само.

добре визначення
+1

В Іспаніі теж називали громадянською війною... Франко прийшов до влади завдяки колабораціі с Гітлером... СРСР прихопила іспанське золото для індустриалізаціі і використала адаптацію військовоі техніки...
mart mart 17:49
0
http://maxpark.com/community/1039/content/5488360
Самый масштабный в истории теракт был осуществлен в Украине.

цензори не викинули на диво. доносчики не добігли.

ще і ватяру прибрали першого
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі