Блоги → Перегляд

Микола Томенко хоче стати радником гендиректора Укрпошти

Неділя, 20:37, 16.10.16

Рейтинг
7 0
Переглядів
4049

0
0

131991863_6029658_Tomenko_7.jpg

Відомий український політик Микола Томенко бажає піти радником гендиректора  Укрпошти заради зарплати в 50 тисяч гривен.

Про це Микола Томенко жартома сказав в прямому ефірі телеканалу "112 Украина":

«Може мені стати радником голови Укрпошти? Там радники отримують від п’ятдесяти тисяч гривен плюс. В державному підприємстві! Радник голови Укрпошти стільки отримує!».


Нагадаємо, нещодавно інтернет-видання «Главком» оприлюднило зарплати нового керівного складу УДППЗ «Укрпошта».  Виявилося, що гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський отримує місячну зарплату 333 тисячі гривен, а його 1-й заступник Олександр Перцовський – 300 тисяч гривен. Місячний посадовий оклад заступника гендиректора з фінансових питань Олександра Чернявського дорівнює 265 тисячам гривень. Заступники з інформаційних технологій (Сергій Галаган), із закупівель та управління майном (Олександр Наход), з персоналу (Олена Дрощенко) отримують відповідно 175, 153 і 145 тисяч гривен.

131992576_6029658_ukrpochtu_sostav_bandy_ahmetova.jpg

Також «Главком» повідомив, що Ігор Смілянський збільшив кількість своїх радників до семи, і встановив їм зарплату 50 тисяч гривен. Зокрема, таку зарплату отримують радники - люстрований генерал СБУ  Василь Холявицький та люстрований генерал МВС Анатолій Назаренко. Мабуть, саме їх мав на думці Микола Томенко, коли казав про зарплати тих, хто "бореться з корупцією".

За інформацією «Главкома», всі ці «космічні» зарплати Ігор Смілянський встановив не зовсім законно – без погодження із трудовим колективом, як того вимагають колективний договір та галузева угода. При цьому зазначається, що середня зарплата на Укрпошті становить 2400 грн.

Також інтернет-видання повідомило, що Смілянському «ще розробляють» бонусну систему KPI. Така система відсутня і в його численних заступників та радників, проте, це не заважає їм на додаток до своїх величезних зарплат незрозуміло за що отримувати ще й премії у розмірі 100% від окладу.

Нагадаємо, нещодавно Смілянський разом із своєю «зірковою зарплатною командою» потрапив до гучного корупційного скандалу, пов’язаного із закупівлею Укрпоштою у вересні поза системою Prozorro партії комп’ютерів на суму 70 млн грн за завищеною на 15 млн грн ціною.

Коментарі

Вони собі ставлять такі зарплати, які ви їм улесливо дозволяєте.
+1

То ж вони до тебе дослухалися і встановили великі зарплати
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі