Блоги → Перегляд

США продолжают поддерживать уйгурских террористов

Понеділок, 12:09, 17.10.16

Рейтинг
0 1
Переглядів
2650

0
0
США продолжают поддерживать уйгурских террористов

Похоже, американцы не слишком заинтересованы в урегулировании ситуации в Афганистане. В частности, в нормализации обстановки на границе Синьцзянь-Уйгурского автономного района, подтверждением чему служит этот документ.

6770119resolute.jpg

Вашингтон использует уйгурский фактор для давления на Китай и готов тесно сотрудничать с уйгурскими боевиками и полевыми командирами, т.е. с террористами, позволяя им беспрепятственно передвигаться и действовать на территории Афганистана. Американцы с ними не борются, как не делают этого в Сирии с террористами "Джабхат ан-Нусры", среди которых немало представителей уйгуров.

Вероятно, в случае успешных переговоров американцев с представителями уйгурских террористических группировок, Китай в ближайшем будущем захлестнет волна насилия и террористических атак, которые прямо или косвенно будут поддерживаться и спонсироваться США.

Оригинал публикации

Коментарі

Хлопче, чому ти не згадаєш, що на Далекому Сході є великий шмат землі, заселений українцями, Зелений Клин звався?
Тобі що, уйгури рідніші від українців?
Чого ж ти не хочеш дбати про своїх?
+2

Мабуть історію украінства в совдепіі не знае...
Це китайська точка зору. А ось уйгурська.В 1949 р. коли Москва здала китайським комуністам Східно-Туркестанську республіку в Уйгурії проживало 70% уйгурів і 4% ханьців (решта - казахи, монголи, киргизі, хуейці та ін,всього 13 націй). За даними 1995 р. -40% уйгур і 46% ханьців. І така любов "старшого брата" цілком зрозуміла -122 вида корисних копалин, 80% від загальнокитайських.Доведені резерви нафти в 2 раза більші за америкканські, газу -в три.Сам регіон має дуже зручне географічне розташування, межуючи з 8 країнами він є чудовим транспортним вузлом.Політика Китаю, починаючи з 30-х років була і є одна -або асимилюйтесь або гиньте. Нам потрібна ваша земля, ваші копалини а ви -лише в вигляді росіян, вибачте- китайців, в жодному разі не окремої нації. Ставка уйгур на Радянський Союз їм не один раз давалась дорого, "спільник" їх кидав не слабко. Його нащадку Росії теж віри нема. Що робити? Уйгури в абсоютній більшості суніти, тож і помочі шукають в одновірців. Вірно роблять чи ні, сказати важко,але це їх вибір і його наслідки - їхня доля, не нам здалеку вирішувати
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі