Блоги → Перегляд

Альтернатива "Мінську", або - крапки над "і"

Вівторок, 19:26, 01.11.16

Рейтинг
2 0
Переглядів
1711

0
0

Більше двох років в Україні йде війна.

Але визначення «війна» застосовується лише за наявності воюючих сторін. В даному ж випадку, світ не бачить країни-агресора, бо такою не визнано на міжнародному просторі Росію, і не бачить країну, проти якої ведеться війна, бо Україна не оголосила про напад на неї збоку Росії.

Війна на Донбасі офіційно визнана українською владою, як «антитерористична операція». Скорочено - АТО. Тож політика влади проводиться у відповідності до ст. 258-3 Кримінального Кодексу України – «Тероризм».

Беручи до уваги масштаб терористичної діяльності на сході країни, в боротьбі з терористичними злочинними угрупуваннями, українською владою вимушено застосовуються збройні сили України.

 

Всі учасники бойових дій на Донбасі, що не мають на це Директиви Уряду України і діють всупереч наказам української влади, є злочинцями і мають бути заарештованими по ст.258-3 КК України.

В разі неможливості арешту вищезгаданих осіб, з урахуванням факту, що їх діяльність призводить до смертей серед мирного населення та загибелі осіб, що виконують свій обов*язок, згідно Статуту та Законам України, та з урахуванням фактору вимушених дій по припиненню ризику для життя мирний людей,  ці особи підлягають негайному знищенню.

 

Не є секретом, що терористичні угрупування на Донбасі керуються віськовими інструкторами та різноманітними спеціалістами у військовій справі, що прибули туди з Росії. Росія, в той же час, відмовляється визнавати свою присутність на території Донбасу.

Офіційних наказів на відрядження військових спеціалістів Росії до театру бойових дій на Донбасі не оприлюднено. Тож, особи, громадяни Росії, що є присутніми на Донбасі, та приймають участь в терористичній діяльності злочинних угрупувань, діють поза межами російського законодавства, та визнаються злочинцями, відповідно до ст.359 Кримінального Кодексу Росії – «Найманство».

Такий злочин, згідно російському законодавству, карається позбавленням волі на строк від трьох до п*ятнадцяти років, в залежності від складу злочину.

 

Отже, тероризм на сході України має масштаби міжнародного значення.

Українці, що приймають участь в терористичній діяльності на Донбасі, для України є злочинцями. Присутні там росіяни, теж є злочинцями, але не тільки, відповідно до українського законодавства, а і у відповідності до законодавства Росії... тобто, згідно їхнього ж, рідного законодавства. До того ж, терористична діяльність ведеться з застосуванням російського озброєння та військової техніки, на відрядження яких до театру бойових дій в сусідній країні, офіційних наказів теж не оприлюднено.

А з цього випливає, що військова техніка та озброєння російської армії, що знаходяться на території України, слід вважати вкраденим, з метою нанесення шкоди бюджету Росії, матеріальної шкоди російським збройним силам, та з метою нанесення матеріальної шкоди сусідній державі і вбивства громадян цієї країни в мирний час, що є не тільки злочином проти Росії, а ще й розглядається, як злочинні провокаційні дії в міжнародних відносинах.

Тож, особи, які викрали та доставили озброєння та військову техніку на територію сусідньої держави, з метою її застосування, є міжнародними злочинцями, та підлягають засудженню міжнародним трибуналом.

Таким чином, всі особи, які беруть участь у бойових діях на Сході України, та, при цьому не мають на це відповідних законних підстав, є злочинцями, у відповідності до законодавства України, Росії та Міжнародного Права.

 

«Мінський формат», що був запропонований міжнародною спільнотою, проблеми тероризму в Україні не вирішує, бо з терористами перемовини не ведуться. Та ще й на такому високому рівні.

З терористами домовитись не є можливим, бо всі вони розуміють свій статус, своє становище і знають про невідворотність покарання.

Тож єдине що вирішить проблему тероризму в Україні, так це присутність політичної волі у її керівників.

 

За присутності політичної волі в українській владі, усвідомлюючи масштаб терористичної діяльності на сході України та масштаб збитків, нанесених нею народові України та країні в цілому, з урахуванням рівня небезпеки, яку несе існування злочинних угрупувань на Донбасі, з урахуванням збитків, нанесених російськими найманцями Росії та її збройним силам, з урахуванням іміджу, який було створено Росії на міжнародному просторі та розміру збитків, які несе Росія в результаті міжнародних економічних та політичних санкцій, єдиним вирішенням проблеми тероризму на Донбасі є повне знешкодження та знищення злочинних угрупувань по всій території Донецької та Луганської областей України, з залученням підтримки Уряду Російської Федерації, як країни, яка теж потерпає від тероризму на території України, за участю її громадян.

 

Таке спільне рішення Урядів двох країн є єдиним, що здатне припинити війну в Україні та відновити стосунки з Росією, як з партнером в економічному та політичному полі.

 

Якщо ж Україна не отримає підтримку Росії в боротьбі з тероризмом, вона має самостійно прийняти рішення про повну ліквідацію злочинних угрупувань на території Донбасу, та самостійно встановити контроль над кордоном з Росією.

В такому разі, якщо для проведення даної масштабної операції самостійно, Україні не буде вистачати власних сил та ресурсів, вона залишає за собою право на звернення за допомогою до третіх країн, згідно Міжнародних Конвенцій.

 

Росія ж, у разі відмови від підтримки України в боротьбі з тероризмом, стає країною, що підтримує міжнародний тероризм.

Така країна має бути визнаною країною-терористом на міжнародному просторі, та понести покарання за свою позицію, відносно міжнародної злочинності.

В такому разі, міжнародне співтовариство має негайно припинити всі стосунки з такою країною та заарештувати/заблокувати всі банківські рахунки державних діячів країни-терориста.   

 

Це є вимушеною мірою та єдиною альтернативою «Мінському формату», який не є здатним принести мир на українську землю.

 

*     *     *

 


Масштабна антитерористична операція, за участю Росії, або у разі її відмови, самостійними зусиллями, або з залученням країн, що нададуть згоду до участі в цій операції на території України, має бути досконало підготовленою та з визначенням дати її початку та закінчення.

Про початок цієї операції мають бути повідомлені і учасники злочинних угрупувань на сході України.

 

Учасникам терористичної діяльності в Україні має бути надано термін для осмислення своїх дій та можливість визначитись з подальшими своїми діями, у відповідності до умов, які будуть запропоновані українським Урядом. Ці умови мають бути спрямованими на надання можливості учасникам терористичної діяльності, в визначений термін, з метою збереження свого життя, скласти зброю та постати перед українським правосуддям, де буде встановлено ступінь їх провини перед народом України, та визначено міру покарання за вчинені злочини.

Про амністію мови бути не може, але, з урахуванням ступені провини та мотивів, за яких людина взяла до рук зброю, має буде проведено досконале розслідування по кожній особі та винесено вирок, який регламентуватиме покарання кожного учасника терористичної діяльності на сході України, що призвело до загибелі мирних людей, бійців українських збройних сил та спеціальних підрозділів, нанесло моральні й матеріальні збитки громадянам України та країні в цілому.

 

При винесені вироків, має бути взято до уваги фактор, що велика кількість громадян України взяла до рук зброю, з метою довести свою законну позицію, яка є незгодою з політикою Уряду, який в порушення Конституції України, взяв на себе повноваження, що йому не надавались народом України, тобто, узурпував владу, чим і спровокував протистояння в суспільстві.

За умови доведення таких фактів, учасники терористичної діяльності мають бути засуджені до «умовних» строків покарання на терміни, що встановлюються судом у відповідності зі ступінню тяжкості злочинів, скоєних під впливом особистої громадянської позиції кожного підсудного.

 

За умови встановлення судом провини осіб, що взяли до рук зброю та підбурювали до цього мирних жителів, з метою порушення територіальної цілісності країни, на користь інших країн, та осіб, що не брали до рук зброю, а своєю діяльністю провокували до цього інших людей, тобто, доведення їх колабораційної діяльності, ці особи мають бути засудженні, у відповідності до українського законодавства, не зважаючи на їх посади та положення в суспільстві.

 

Військова техніка та зброя, що знаходяться на території України та приймали участь у бойових зіткненнях в зоні проведення АТО, незалежно до їх приналежності, мають бути інвентарізованими та поповнити військову міць України.

В разі погодження Росії на участь в АТО на території України, за пропозицією українського Уряду, вся військова техніка, що вважається вкраденою у збройних сил Росії, може бути повернута власнику, згідно додаткових домовленостей між сторонами.

 

*     *     *

 

Розслідування справи про тероризм в Україні має бути об*єктивним та не заангажованим. Об*єктом розслідування мають стати не лише дії, пов*язані з безпосередньою участю в бойових діях, а і дії, які спровокували це протистояння.

Особами, що мають надати пояснення суду відносно даної справи, є не тільки особи, що взяли до рук зброю, а і посадовці (незалежно від рангу), що порушили Конституцію України та узурпували владу, що й призвело до відкритого протистояння в суспільстві, починаючи з подій на Майдані та втрати Криму, і закінчуючи подіями на сході України.

 

Справа масштабного тероризму на сході України та справа по втраті Криму має розглядатись не корумпованим та залежним від волі політиків судом, а Верховним Судом України, з залученням Інституту Присяжних, міжнародних арбітрів, та з урахуванням електронного голосування всього українського народу, за посередництва засобів ітернет звязку.

Судити винних має народ України, що є єдиним джерелом влади в Україні, у відповідності до діючої Конституції України.

 

Коментарі

Але визначення «війна» застосовується лише за наявності воюючих сторін. В даному ж випадку, світ не бачить країни-агресора
===========
-далі можна не читати.. (
+1

То й не читайте, якщо Вам ніколи знайомитись із такими дрібницями, як "юридичне право".
0

Всяке право не діє без права на правду - головного з усіх прав, без якого всі інші права просто не діють.
+1

Ви теоретик та філософ? )))
0

Практик, гіркий практик. Бо маю справу з технікою, а її - не обдуриш, Фізику не обдуриш бо "Фізика, це край правди і вічних законів"(Іван Пулюй)
В разі погодження Росії на участь в АТО на території України, за пропозицією українського Уряду, вся військова техніка, що вважається вкраденою у збройних сил Росії, може бути повернута власнику
===========
Так, так і "буде".. ))
+1

От якби Ви не висмикували по одній-дві фрази, а вчитувались у текст, зрозуміли б краще, про що йдеться мова.
0

Вчитуюсь, і бачу все те саме:

...військова техніка та озброєння російської армії, що знаходяться на території України, слід вважати вкраденим, з метою нанесення шкоди бюджету Росії, матеріальної шкоди російським збройним силам, та з метою нанесення матеріальної шкоди сусідній державі і вбивства громадян цієї країни в мирний час, що є не тільки злочином проти Росії, а ще й розглядається, як злочинні провокаційні дії в міжнародних відносинах.

Тож, особи, які викрали та доставили озброєння та військову техніку на територію сусідньої держави, з метою її застосування, є міжнародними злочинцями, та підлягають засудженню міжнародним трибуналом.
===========
Але ж цю зброю наша корупція купила в Росії для досягнення спільної мети - шкідництва Україні і паразитуванні на українцях. То чому відразу не сказати правду?
+1

Можна й так сказати!
Але спочатку, документи - в студію!
А поки це буде результатом домислів та припущень, цього всього до справи не пришиєш.
0

Якщо награбоване депутати "залишають" в Україні, то чого Україна (в цілому) бідніє? І який сенс Путіну "вкидати" в Україну свої власні гроші?

Які Вам ще треба документи і де Ви знайшли в Україні суд?
+1

Якщо ми не бачимо такого суду, якому можна довірити розлідування цього масштабного... я б сказав "захмарно величезного" злочину, то такий суд ми маємо створити.
І це має стати "НАРОДНИМ ТРИБУНАЛОМ".
0

Суд, це рефлексія еліти на самосуд народний. Тобто еліта хоче себе спасти, от і пише закони, створює суд і мілітарію. А нашій еліті нічого боятись бо навколо неї одні овочі - хіба можна боятись овоча?
mart mart 22:46
+2
+1
я б поставив злочинцем номер 1 персонально путіна.
не Росія ціла зчинює головні злочини в самій Росії і по світу а мафійно-політична структура на чолі з путіним який хитро прибрав до рук Росію.
він організував вбивство генералів і осіб що керували захопленням Криму і іншими справами тероризму .
mart mart   22:52
+2

погіршуючи економ становище Росії і відтискаючи путіна на міжнар арені країни антипутін коаліції діють на настрої в Росії.
росіяни самі знесуть путіна коли він дійде до абсурдальних помилок.
+1

І, тим не менш, його рейтинг серед росіян продовжує зростати. А це говорить про те, що ми ще довго не зможемо побачити там нормальних тенденцій.
0

Путін, як і Гітлер у свій час, тупо накачує росіян ненавистю -
https://pbs.twimg.com/media/CwO-vhQWIAAw9QL.jpg
Саме це їх і констолідує навколо їх вождя/фюрера..
+1

А от в цьому важко не погодитись.
mart mart   14:21
+1

його рейтинг не більше 16-20%. я перевіряв по своєму
+1

Навчіть і мене. )))
+1

До речі, "Юрій Бородатий"... шановний колега!
А Ви не замислювались над тим, що російської НАЦІЇ (про яку згадується в посиланні, яке Ви запропонували), тобто ЄТНОСУ не існує в природі?
Все дуже просто.
Національність (етнічна приналежність) завжди визначається ІМЕННИКОМ.
Наприклад: грузин, француз, німець, казах, українець, вірмен, чуваш, осетин, турок и таке інше, визначаються іменником і відповідають на питання - "хто-що"?
А чи можна таке сказати про визначення: "русский"?
"Русский", це особа, що належить якійсь нації... країні... етносу... землі.
В даному випадку, мова може йти про особу, яка належить до етносу "русич", який проживає на території Русі... на руській землі, що і визначає цей етнос. Але саме визначення "русский" не є етносом, а лише опосередковано натякає, що "русский", це людина, яка належить Русі... До речі, до якої сучасний "русский" не має жодного відношення. Хіба що, як загарбник. )))
+1

Тут одна дама запевняла, що в французів є слово "французький" (щось типу "руський") і означає воно - підданий Франції але абориген котроїсь з французьких колоній. Зараз такі люди мають права французів - це так Франція спокутує гріх за свою колонізацію Африки, Азії, Канади.
+1

Так треба було їй сказати, що є і: "український", "німецький"... )))
0

Ні, нема. Ні в українців ні в німців не було колоній.
+1

Так я ж не про колонії. А взагалі. )))
До речі, Юріє, це ми з ВАМИ обговорювали тему сланцю?
Я от щось таке знайшов. Що Ви про це скажете?
https://news.rambler.ru/business/35176861-na-ukraine-nachali-dobyvat-slantsevyy-gaz/
https://news.rambler.ru/business/35176861-na-ukraine-nachali-dobyvat-slantsevyy-gaz/

Це була дуже квола спроба виправдати підвищення ціни газу власного видобутку.

Діло в тому, що у нас забагато (десь коло 200 млрд м3 в рік) звичайного природного газу. Його треба кудись дівати. Але якщо викинути на ринок - ціна впаде. Тому частину віддають в ЄС, а гроші бере "Газпром" і трохи продають самим українцям, але хочуть щоб українці платили на порядки більше ніж собівартість.

Тепер розумієте, чому український речник "Газпрому" втирає нам про "український сланцевий газ"? )
+1

Зачекайте, якому "Газпрому"? Росіянам?
0

З 1991 року найбільні Газородовища Європи (Дашавське і Шебелінське) засекречені, тобто оголошені "сховищами/транзитом/реверсом". Тобто газ з цих Родовищ продає Росія (Москва, Кремль, КГБ-ФСБ, "Газпром", Путін) але ми з цього ніц не маємо.

Смотрящим за Дашавським Газородовищем назначили Фірташа, за Шебелінкою дивляться Добкін з Кернесом. Кажуть, що за Полтавою (Шебелінське тягнеться аж до Полтави) наглядає Шуфрич, але в цій справі є багато смотрящих (грошей від укр.газу вистачає багатьом шкідникам і паразитам - Медведчуку, Бойко, Суркісам ітд ітп).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.