Блоги → Перегляд

Українці і революція

Субота, 06:54, 05.11.16

Рейтинг
4 1
Переглядів
3268

0
0
В Україні проживає не більше 30 млн людей. Може буть навіть 29 млн.
Без Криму, без окупованих східних територій, без 7 млн заробітчан. (А лише минулого року до Польщі виїхало понад 1 млн осіб, що дало змогу Варшаві відкараскатися від брюссельських квот на мігрантів).
Але з журбою радість обнялись. У 30-мільйонній Україні власне українці складають не менше 90%. Україна - моноетнічна держава.
Хочете спростувати? Проведіть перепис. Rostyslav Martynyuk

Так, з певної точки зору це погано для держави, країни.
Але погляньте глобально. Після подій 2004-2016 років українці з закордону стали ідентифікувати себе українцями. В наступні 100 років ця ідентифікація буде лише підсилюватись. Згадайте ірландців, поляків, басків, тибетців, кубинців, курдів у 19-20 століттях.
В світі завжди є мода на революцію. Революціонером бути модно і престижно. Нація, країна, народ, які проходять через етап революції, катарсису стають цікавими іншим народам планети Земля. Революціонери викликають цікавість, ними захоплюються, їх копіюють.
Для Світу і народів відкриття українців як народу нації співмірне з відкриттям асирійців, майя, ацтеків.
Але якщо вищезгадані народи зійшли зі світової сцени багато століть або навіть тисячоліть тому, то українці є сучасниками.
Тому з подальшим успіхом революції інтерес народів до українців і України зростатиме. В Україну їхатимуть туристи щоб відчути себе у вирі революції, стати учасником глобальних і епохальних процесів. Як свого часу їхали до США.


У мовному просторі триває "мовна революція".
В інтернет-просторі України 26 років домінувала російська мова через велику кількість росіян і російськомовних ІТ Києва та інших русифікованих міст. В останні 10 років ситуація почала повільно змінюватись, особливо сильно в останні 3 роки з початком війни.

В Києві, Харкові, Дніпрі, Донецьку, Луганську, Криму, Одесі багато російськомовних українців. Але вони вчать українську мову і переходять на неї. Єгор Соболєв, Сергій Жадан, Роман Скрипін - лише кілька яскравих прикладів, українців, які були 20-30 років тому російськомовними, але свідомо вивчили українську і перейщли на неї в публічному просторі. Багато колишніх російськомовних українців стають україномовними навіть в колі сім'ї. Батькі розмовляють російською, а діти 10-45 років вже українською.
Близько той час, коли іноземці з Америк, ЄС, Африки та Азії вивчатимуть українську мову як в 18-19 століттях вчили французьку, іспанську, а в 20-21 столітті англійську.
Українці і революція

Коментарі

АвстроВенгрія і Столипін (Кремль) робили українцям в Україні нестерпні умови існування і так вичавлювали нас з України. Все те саме робиться і сьогодні - найпрацьовитіші люди на найбагатших землях живуть найгірше в Європі, а Ви нас ще й втішаєте "щасливим майбуттям"?

Без правди нема справедливості а без справедливості нема свободи. Лише навчившись вбивати своїх ворогів (як це робили японці, фіни, поляки) українці отримають СВОЮ ВЛАСНУ КРАЇНУ.
+1

Ідіоти! Ще ні один народ не був піднятий на ривок до кращого ЧОРНУХОЮ.
Тому ВСІ, хто безперервно бубнять свою чорнуху ян нібито "правду" - ВОРОГИ. Бо вони шкодять народу, роблять усе від них залежне, щоб завадити йому стати кращим.
То у вас зовсім не правда, то кривда.
Ілюзорикам правда гірка як полин, бо вони її ніколи й не шукали.

Вони постійно живуть в ейфорії від солодкої кремлівської брехні і починають мстити, якщо сказати їм якусь правду.
0

Бородатий, ви що - комік? Яка у вас "правда"? Із "сюжетів ТСН", де показували білий бусик із "нерозпакованим кредитом МВФ"? Це ж на яких при****** було розраховано, такий сюжетик? І в яких "геніальних" головах визрівають такі сюжети? І де, географічно, сидять істоти з тими головами?
Втім, Бородатого вже не раз у це тикали носом. Він кожен раз просто виходив із дискусії, а потім, через невеликий час, торочив те саме.
Робота ж мабуть, куди діватись...
Leo Kiev 20:06
-1
Через 10 лет мову никто и не вспомнит, кому нужен язык, который даже Шевченко брезговал, потому как всякая пиздота, типа Власюков, лезла со своим свидрмым национализмом в угоду пейсатым.
Наша мова, це продукт Землі і України - ґрунту і природи, породи і ментальності, духу і душі. Наша мова вічна.

А що таке язик? Штучна уніфікація, насильно нав'язана литвинами та українцями залишкам Орди? Ну і скільки таке "бєзобразіє" триватиме?
В минобороны королевства отметили, что новейший российский танк Т-14 полностью заслуживает средств, потраченных на его разработку.

Военная разведка Великобритании признала новейший российский танк Т-14 «Армата» сенсацией, которая произвела революцию в области танкостроения за последние полвека. Такая информация приводится во внутреннем справочном документе минобороны королевства, который попал в распоряжение местных СМИ.

Как передает издание Sunday Telegraph, в разведывательном ведомстве подвергли критике стратегию властей страны, в которой отсутствовали планы по созданию танка, способного противостоять «Армате».

«Без преувеличений, «Армата» представляет собой самое революционное качественное изменение в танкостроении за последние полвека. Неудивительно, что этот танк произвел сенсацию», — сообщается в документе.

В частности, британские разведчики отметили особую конструкцию башни танка, которая обеспечивает большую защиту экипажа. Машина также стала легче, быстрее и компактнее своих западных конкурентов. Танк оснащен новой композитной броней и орудием с высокой начальной скоростью снаряда и возможностью применения модернизированных противотанковых ракет.

«Полностью укомплектованная, «Армата» определенно заслуживает потраченных средств как самый революционный танк поколения», — подчеркивает издание.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі