Блоги → Перегляд

Війну розпочати легко, закінчити важко...

Неділя, 07:48, 06.11.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2627

0
0

Микола Хвильвий та українські ліві націоналісти 1918-1938 років теж "крутили шашні" з комуністами, більшовиками. Хто до голодомору, хто до розстрілу, хто до війни...
Кохання і політичні погляди - особистий вибір певних людей.

Чи можемо ми засуджувати вибір людей в Донецькій, Луганській і Кримській області, якщо вони свідомо обрали війну і руїну?
Може люди погано вчили історію і не знають чим закінчилось введення військ СРСР в Німеччину, Чехословаччину, Угорщину, Афганістан в 1939-1989 роках? То це їх право не знати, не думати, йти на авантюру.

Приклад Придністров'я, Абхазії, Осетії, Нагірного Карабаху, Сирії, Лівії, Іраку, багатьох країн Африки нічому не вчить людей?

Людство століттями веде війни, коїть злочини і вбивства. Може час схаменутись? Жити за іншими правилами, змінити цінності і погляди?

Війну розпочати легко, закінчити важко...

Коментарі

У кожної війни є, як мінімум:
- Мотив, стимул, причини що викликали і сприяють продовженню війни;
- Фінансування, кошти що йдуть на війну і отримуються під час, до і після війни.
Між цими двома складовими нема чіткої межі.

З огляду на це слід розглядати, аналізувати кожну війну і знаходити способи, методи, засоби її припинення.

Нашу війну припинити легко, швидко і просто - необхідно знищити корупцію.

Корупцію можна знищити децентралізацією і самофінансуванням боротьби проти корупції. Для цього достатньо закрити НАБУ та інші "центри" та ієрархічні системи та повністю відмовитись від закордонної фінансової допомоги.

Боротись проти корупції зможе кожен. Після суду над впійманим корупціонером кожен борець проти корупції отримає конфісковане майно впійманого ним корупціонера.

https://pbs.twimg.com/media/CwhqC3iWQAA2qA2.jpg
-1

Путін тупо качає бабло з України, а війна і корупція - чудові інструменти в цій справі. От і весь Секрет Polichinelle.. ((
0

Казки про корупцію - всеодно що червона ганчірка для бика на арені. Він кидається на неї, просто в центр, щоб якнайкраще подерти рогами, а тореадор же за нею трошки збоку - лишається незачеплений. А тоді раз шпагою - бику саме там, де треба.
У США 100 років тому все було пронизане корупцією - завадило це США в той самий час швидко розвиватися і ставати світовим лідером? Не завадило. А коли досягнули якогось рівня, то корупція, нікуди не дівшись, "зійшла з очей", існує собі в звичних місцях та звичних межах. Лобі, наприклад - що це, коли не корупція? Вона, "родьома". Тільки "зарегульована"
-1

Глава финразведки Черкасский задекларировал миллиардные доходы которые не снились даже Порошенко • Национальный антикhttp://antikor.com.ua/articles/133125-glava_finrazvedki_cherkasskij_zadeklariroval_milliardnye_dohody_kotorye_ne_snilisj_dahe_poroshenko …
==========
Пацан заслужив - добував Путіну чорнал. Путін воює і йому треба ніде не враховані кошти. От наші чиновники і лізуть з шкіри щоб допомогти Кремлю..

А 100 років тому в США не було податків. Не було податків - не було й чиновників-корупціонерів (які й жирують на податках і їх уникненні). Так і тоді США й вирвались у лідери..

Крадіж сама по собі не збіднює країну. Збіднює вивіз валюти з країни..
Людство століттями веде війни, коїть злочини і вбивства. Може час схаменутись? Жити за іншими правилами, змінити цінності і погляди?
===========
Поклавши руку на серце:
- Що є нашою метою? Добро (правда, справедливість, свобода) чи Зло (гроші, влада, сила)?

Ми хочемо добробуту?
Але ж добробут забезпечує енергія, а енергія дає владу, силу. Відмовляючись від аскетизму ми сприяємо війнам.

Україна має найпотужніші в Європі газородовища. В Криму величезний потенціал сонячної енергетики і всього того чого нема в країнах Півночі. По чорнозему ми рекордсмени, а чорнозем засвоює сонячну енергію трансформуючи її у харчі і добробут.
0

Про які мат-багатства ви шепчете? Матбагатство для розвитку - ЗЛО.
У древній Греції найбагатшою була Беотія. Аттика була бідною.
Ну і де виникла знаменита давньогрецька цивілізація? В Беотії?
Ніфіга, вона виникла в Аттиці, бо їм при їхній бідності доводилося ДУМАТИ, щоб прожити. А в Беотію ту цивілізацію принесли вже готову й називали при тому беотійців у кращому випадку баранами.
0

Ярослав Зігфрід-огли 09:47
Ну тепер нарешті зрозуміло - звідки в багатій Україні беруться ось такі дурні барани.. ))
0

Бородатий - як завжди! - бездумно хапається за будь-яку нагоду, щоб сказати щось зле про Україну.
Найбільше території та ресурсів у кого? Треба тикати пальцями?
А хто, сівши на такій гігантській території та на такій найбільшій горі ресурсів, менше, ніж за 300 років зумів довести свою імперію до ручки та розпаду? Треба тикати пальцями?
Рим, наприклад, далеко не зразу дістав величезні території та ресурси. То й протримався більше тисячі років.
0

Росія, це великі відстані і погані дороги/трубопроводи. Тому там всі матеріально-енергетичні ресурси розмазуються по території і не доходять до Європи.

Інформаційні цінності також в Росії не мають значення бо там багато брехунів і дурнів. У нас також цього "добра" вистачає, от ми і живемо як у рашці..
0

І тут Бородатий не минув нагоду сказати про Україну погано. Бо він про неї завжди говорить погано, тільки погано й нічого крім поганого.
А чому так? Та тому, що в країні, яка сформувала світогляд і поведінку Бородатого і на яку він, не виключено, свідомо працює, добре знають, як шкодити своїм ворогам. А Україна для тої країни ворог.
0

Сірик-Білик-Зігфрід-огли ("огли", це "співець"?) чому Ви постійно змінюєте свої ніки?
0

Огли в тюркських мовах означає син. Отже Ярослав, син Зігфріда.
Ярослав - ім’я наше, українське, а Зігфрід - німецьке.
Плюс вищезгаданий тюркський елемент.
Але, оскільки я конкретно в Україні, то націоналіст я безумовно український.
Такий от я націоналіст-інтернаціоналіст.
Бо справжні націоналісти - обов’язково інтернаціоналісти.
На відміну від нацистів.
0

Головна ознака нацистів - пертись на чужі території.
Націоналісти цим не хворіють..
Приклад Придністров'я, Абхазії, Осетії, Нагірного Карабаху, Сирії, Лівії, Іраку, багатьох країн Африки нічому не вчить людей?
==========
Там всюди була Росія чи СССР, словом, Кремль.
Це видно по кількості АК-47..
Війна, це найбільша дурість з усіх можливих, досяжних і реалізованих.
Лише дурні доводять справу до війни..
+1

Якщо подивитись на історію останніх 5 тисяч років то людьми правлять суцільні дурні від Македонського, Цезаря, Атілли, Чингис-Хана, Батия, Наполеона до Гітлера, Рузвельта, Черчілля, Сталіна, Бушів та решти сучасників...
0

Всі ці люди - злочинці.
Тут погоджуюсь з Отто Вейнінгером.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі