Блоги → Перегляд

Порошенко — головний шатун України?

Субота, 20:42, 12.11.16

Рейтинг
4 0
Переглядів
5602

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Листи Суркова” продовжують жваво обговорюватися в інформаційному просторі і бути предметом політичних спекуляцій.

 

Про їхню автентичність у цілому чи автентичність частини з них можна дискутувати. Але не викликає сумніву, що Банкова використала тему “Листів Суркова” не найкращим чином. Історія з планом “Шатун” обернулася фарсом. Адже основні месиджі, які спробували поширити представники СБУ, аж занадто схожі на типову пропагандистську продукцію від “МінСтеця”. “Сидіть тихо, бо Путін нападе” лунає в Україні ще з весни 2014 року і вже нікого не вражає. Намагання зробити цей прийом знову актуальним, використавши “листи Суркова”, навряд чи принесуть Банковій очікуваний результат.

 

Російська пропаганда в Україні переслідує чимало цілей. Очевидно, серед них є і формування вигідного Москві протестного середовища. Проте нав'язування думки, що загальне зростання протестних настроїв режисує Кремль, дуже схоже на дешеву політтехнологію, якою нинішня влада намагається виправдати свою некомпетентність.

 

Своїми діями і бездіяльністю режим Порошенка дав українцям чимало приводів виходити на вулиці, аби відстояти власні права. Переконувати суспільство, що за більшістю акцій протесту знаходиться всюдисуща “рука Кремля” — звичайнісінький цинізм.

 

Особливо ж цинічними заяви про кремлівську режисуру акцій протесту виглядають на тлі безкарності дійсних лобістів інтересів нашого ворога. СБУ розповідає шпигунські історії у той час, коли в Україні безпроблемно мешкає Віктор Медведчук, коли продовжує свою діяльність телеканал “Интер”, коли проросійські сили засідають у парламенті, тісно співпрацюючи із президентською фракцією.

 

Війна триває вже третій рік, але Порошенко не продемонстрував політичної волі знешкодити дійсних агентів російського впливу. Хоч суспільний запит на такі дії існує. Тим більше, якби жорсткі дії проти проросійського середовища поєднувалися з боротьбою проти олігархату, вони знайшли б підтримку навіть серед нейтрального сегменту нашого суспільства.

 

Станом на сьогодні можна було багато разів переконатися у простій істині: послухай, що говорить Банкова і зроби навпаки. Готовність українських патріотів до активних протестних дій є однією з запорук національної безпеки. Адже, хто б що не говорив про “руку Кремля”, якби не вулична активність, Порошенко уже давно пішов би на суттєві поступки Москві.

Коментарі

Порошенко - це путінський барига!
0

А інших у нас до влади і не допускають..
0

Мусить показати, що вміє красти і брехати - тоді приймають..
Путін підкидає Порошенкові та іншим своїм прихвостням: брильянти, долари, вілли і дачі з квартирами, лімузини з джипами та дорогі коханки, а Україна ніяк не багатіє..
Чому?

Путін шатає Україною вкидаючи неслічені багатства порошенковим баригам акурат перед е-декларуванням, а український народ ніяк не шатається..
Чому?
якби не вулична активність, Порошенко уже давно пішов би на суттєві поступки Москві.
===========
Він і так збільшив в 2 рази "вихід в Москву" - потік корупційної данини Кремлю. І це під час війни!

Путін воює і робить теракти по всьому світу. Для цього треба гроші, багато грошей. От Порошенко і постачає Путіну гроші та все що може..
Впечатление от прочитанного, что я в дурке. Товарищи свидомые украинцы , честно, вас за пределы окраины выпускать нельзя, ибо в нормальном обществе вас не поймут.
0

Смачних порцій галоперидолу!
-1

А они вкусные? Впрочем, вам не привыкать их принимать.
0

Ще не пробував. Думав, Вам регулярно його видають. Але, судячи по тому, що Ви вже вдруге зайшли на цю сторінку і прокоментували, на Вас економлять. Санітари, паціенту погано!
0

Не льстите себе.
Мне просто делать сегодня вечером не чего и вот и вспомнило о Политико. уа, так для развлекухи, как раньше, на придуров смотрели в клетки,развлекаясь. Так и на вас многие , хи-хи, смотрят.
Leo Kiev 18:23
0
Порошенко в отличии от кастрюлеголовых вторую фабрику открывает в России, а самая ржака, что начали в Липецке шоколадки с портретом ВВП выпускать.
К слову и другие не отстают- после подачи е-деклараций и шумихи в прессе, многие стали бабки в Россию переводить
-1

Лев, я им об открытии второй фабрики писала, но они же во всем, сдвинутые, ищут руку Кремля.
Вот Прошенко под дулом Калашникова эту фабрику открывает.
Да , что там фабрика, Майдан и тот, Кремль учинил, чтобы угробить окраину к чертям собачим на совсем.
0
Путин - Бог хохлов
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі