Блоги → Перегляд

Конкурс есе "Президент, який потрібен молоді"

Понеділок, 23:48, 07.12.09

Рейтинг
4 2
Переглядів
1301

0
0

ДРУЖЕ!Ти справжній лідер? Ти хочеш бути почутим?Хочеш публікуватись у журналі «Народний Депутат»?Ти хочеш стати переможцем ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУта отримати грошову винагороду?Ти хочеш взяти участь у Всеукраїнській конференції уВерховній Раді України та дати інтерв’ю відомим журналістам?Молодіжний Європейський Рух дає Тобі таку можливість!Візьми участь у конкурсі есе «Президент, який потрібен молоді»Напиши, яким має бути Президент України твоїми очима!!!Ми визначаємо не одного, а ДЕСЯТЬ переможців.Не пропусти свій шанс!!!Приєднуйся до успішних-будь з нами!!!Збір робіт триває з 27 листопада до 14 грудня.Детальна інформація: http://eurorukh.org.ua/ua/youth-european/proekty/index.html 

Коментарі

А яка мета конкурсу? Куди потім підуть ці роботи?
-2

Дізнатись думку молоді, яким вона бачить президента. Активізувати молодь в політичній сфері. Оголосити "трафарет" президента, для того, щоб влада та кандидати знали думку молоді ...Найкращі три роботи будуть надруковані в журналі "Народний депутат", а всі роботи протягом півроку будуть вивішені на молодіжному порталі "Неофіційна газета"
ой-ой.. как всё наивно
сначала молодёжь напишет ключевые фразы на тему "какой продукт мы будем хавать", получат свои по 300грн. и прессуху, а потом штаб одного из политиков смастерит следущий этап рекламы, на который, собственно и купится молодежь.

Вам не кажется это уж слижком наглым?
Люба моя, а поки ти сидиш за ПК і мовчиш, не висловлюєш свою думку, у нас і надалі будуть при владі ті, хто є зараз.... Ваше право, ми нікого не змушуємо писати, ми лише даємо можливість бути почутими, ось і все...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.