Блоги → Перегляд
Мітки голодомор

19. Як злупити репарації з РФ за Голодомор?

Субота, 19:37, 26.11.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2921

0
0

19. Як злупити репарації з РФ за Голодомор? http://zemlj.blogspot.com/2014/01/19.html

Десятки країн світу визнали Голодомор 1923-33 р.р. злочином проти людства й Холокостом українського народу. Вікірік показав нам ставлення нинішніх вождьків Кацапстану до злочинів, вчинених цим держбандформуванням — все відкидати, “не бачити Вірменії Нагірного Карабаху якщо визнає український Голодомор” й брехати, брехати, брехати...

У минулому Ізраїль отримав у 50-х роках минулого століття величезні репараційні виплати від Західної Німеччини за Холокост. Давайте коротко розглянемо як це було. Тоді, на одному з мітингів у Тель-Авіві Бегін сказав знаменну фразу: “Гроші репарацій очистять німців від провини за скоєні вбивства, й це буде справжня ціна цим проклятим виплатам”. Комісія кнесету прийняла рішення 8 голосами проти 7 уповноважити уряд Ізраїлю на підписання угоди з Німеччиною про виплату репарацій.

Договір було підписано в Нідерландах. Проте з юридичної точки зору ці репарації не мають під собою підстави тому, що Ізраїлю не існувало під час війни й Німеччина не могла заподіяти збитки державі, якої не існувало. Згідно з угодою, підписаною в Люксембурзі 18 вересня 1952, уряд Західної Німеччини зобов’язалося виплатити ізраїльському уряду репарації у розмірі трьох мільярдів марок і ще 450 мільйонів марок - Конференції єврейських організацій за пред’явлення матеріальних претензій до Німеччини.

Аж до 1965 року Ізраїль отримав від Німеччини 822 млн доларів. Ще більшу суму отримали громадяни країни як особисту компенсацію за перенесені страждання, втрату здоров’я, життя близьких, майна. Репарації, без перебільшення, врятували Ізраїль від економічної катастрофи, а деякі дослідники вважають, що вони забезпечили й саме існування, виживання країни й зміцнили статус Ізраїлю, як єдиного законного представника й спадкоємця жертв Катастрофи. “Той, хто вважає, що можна взяти гроші й при цьому продовжувати ненавидіти німців і бойкотувати їх, помиляється, - говорив Рімальт. - Неможливо взяти гроші й продовжувати політику ігнорування й бойкоту (Німеччини).

Адже всі народи знають давнє правило: де торгівля, там і дружба”. “Більше того, - продовжив свою промову Рімальт, - німці прагнуть до переговорів, щоб стерти з себе ганебну пляму, й ми останні, хто повинен допомогти їм зробити це, бо якщо є в історії сенс і справедливість, то повинна залишитися пляма Каїнової печатки на чолі цієї нації”.

Ну і де ж пляма Каїнової печатки на чолі російської нації? Може хтось мені її покаже? Ці азіяти призвели до того, що під час Голодомору з 5 бабусь у мене залишилося лише 2 (двоє). Троє померло з голоду. З чого почнемо, панове?

Коментарі

Leo Kiev 19:50
-1
А никак, только попиздеть))) Лучше думайте как вам прокормить сосок министерских
0

Тим часом укр.суч.влада буде думати, як прокормити Кремль, грабуючи український народ.. (
mart mart 20:33
+1
але інші мають тільки дві від початку
+1
З чого почнемо, панове?
Хай, в рахунок репарацій, всі кацапи повиздихають! Цілком достатньо!!!
Зараз укр.корупція дере шкуру з народу, щоб заплатити яко-мога більшу данину Кремлю, а Вам дурне в голові..

Поставте перший український засіб обліку на "вхід" в ГТС або зовсім перекрийте - хоч якийсь початок кінця Імперії буде..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі