Блоги → Перегляд

Політичних "ляльководів" я попрошу тиснути на гальма. Одумайтесь.

Субота, 01:28, 03.12.16

Рейтинг
7 1
Переглядів
2679

0
0

В нічному спокої від політичних ток-шоу, хочу написати цей текст, а вас усіх прошу уважно прочитати.

У Львові, в Рівному, в Хусті чи на Чернігівщині, в Одесі чи на Харківщині, всі ми знаходимось під великою загрозою. Не лише зовнішьою, а й внутрішньою.

Нам усім потрібно розуміти, що Верховна Рада України є головним легітимним конституційним інститутом влади, поруч із Президентом, на якому тримається українська державність. Державність, щоб ви розуміли, це непорушність наших кордонів, це наша українська мова, це наша грошова одиниця, це старість наших батьків, це майбутнє наших дітей.

Останніми місяцями я з тривогою спостерігаю спроби підірвати нашу державність шляхом делегітимізації української влади в очах суспільства. Із цим, як із вогнем, почали бавитись усі кому не лінь, хто має медіа-ресурс, гострий язик, політичний вплив. Якось усім політичним гравцям це стало вигідно - доводити ситуацію до абсурду. Для когось це піар, для когось - можливість наростити рейтинг, для когось - заробити, для когось - уникнути відповідальності. Я відчуваю реальну загрозу, що усі ці надзусилля можуть спричинити ланцюгову реакцію, яка не просто "змінить систему олігархату" чого так прагне суспільство, а розвалить до біса систему державної влади в Україні.

Візьмемо за приклад останній "Онищенко-гейт", що має всі ознаки високопосадової корупції. Є безпосередньо схеми самого Онищенка, які розслідує НАБУ. Це призвело до того, що Онищенко почав здавати спільників, серед яких можуть бути політики найвищого ешелону української влади. Американські та європейські правоохоронні органи без сумніву проведуть розслідування даних фактів, конфіскують активи цих корпуціонерів, передадуть нашому НАБУ інформацію. І це прекрасно!

Що ж ми бачимо в Україні з цією справою. Одне відоме видання бере кричущі факти корупції, наведені Онищенком, змішує з загальними слухами традиційної парламентскої корупції про яку "всі знають але ніхто не бачив", майстерно домішують стандартні механізми прийняття політичних рішень, які існують чи не в усьому світі, і все це подають як анатомію парламентської корупції.

Таких випадків майстерної дискредитації українських владних інституцій останні часом існує безліч. І це явно стратегія Lose-Lose для усіх українських гравців на цьому полі. Ті ж таки гравці або цього не бачать, або навмисно закрили очі на ці процеси, або ж жага до влади та ненависть до опонентів затьмарила свідомість.

На додаток до вище наведених проблем, мене дуже непокоїть поточна ситуація із відсутністю справжньої волі до системних реформ. За останні 2 роки, коли Україна була повністю залежна від зовнішніх запозичень та політичної підтримки, нам вдалось прийняти безпрецедентні антикорупційні закони, які значно наблизили Україну до незворотних змін. Але політичні компроміси головно в реформі МВС та прокуратури, а також політична корупція в парламенті, загнали нас в глухий кут, звідки є ризик повернення назад в 2013. Просто щоб ми всі розуміли - єдиний вихід у нас з "2013" - через революцію, яка буде в рази жортскішою та може перетворити Україну на "Сомалі". Про ризики такого сценарію годі й розповідати. І цього потрібно уникнути в цивілізований політичний спосіб. Фактор МВФ ослаб, США та Євросоюз стоять перед власними вкликами, не маючи змоги занурюватись в мікро-менеджмент нашої політичної пісочниці, де сидить найбільший саботаж реформ.

Що ж у нас ще залишилось на цих руїнах? В Україні залишилось небагато авторитетних острівців довіри, які ще не повністю сплюндровані, а саме:
- моральні авторитери, культурні діячі;
- експертне середовище, громадянське суспільство (тут активно ширяться спроби дискредитації через так зване "грантоїдство");
- волонтерська спільнота, ветеранська спільнота воїнів АТО;
- молоді політичні сили та індивідуальні політики, які часто поодинці боряться з системою;

Ці острівці суспільної довіри часто самотні, без належної комунікації один з одним та координації. Цим постійно користаються різні політичні табори старої школи. 
Що ж робити? Однозначно Україні не можна зупинятись та скочуватись в "2013". Хочу достукатись до свідомості проактивної, свідомої частини суспільства, хочу аби люди на самотніх острівцях суспільної довіри мене почули. Найближчі 12 місяців єдиним можливим варіантом протидії контрреволюції є консолідація зусиль. "Моя хата скраю" тут не працює. Лише спільні проекти по досягненню конкретних цілей, добре злагоджені адвокаційні кампанії, координація з донорським средовищем, максимальне посилення голосів експертного середовища задля протидії огульному популізму та саморуйнації української державності.

Сподіваюсь, я чітко описав ризики та можливості. Тепер очікую на відповідні процеси.

А політичних "ляльководів" я попрошу тиснути на гальма. Одумайтесь.

Коментарі

Людину (чи владу) важко ганьбити, якщо вона сама себе не ганьбить постійно. Систему (стару кремлівську систему) у нас не зламана - тільки замінили деякі болти і гайки і посилили експлуатацію в 2-3 рази бо Путін воює і йому треба гроші.

Влада ганьбить себе в режимі "7 днів помножити на 24 годин" - то що нам робити? Дивитись, плакать і мовчать? Є конкретна критика цілком конкретних дій/бездій влади - чому влада на цю критику не відповідає?

Наприклад:
- чому не встановлять український засіб обліку на "вхід" в нашу ГТС?
- чому не обмінюють наших полонених на наших системних (недоторканих) корупціонерів, які зараз збирають чорнал для Путіна?
- чому збільшують ціну енергії (газу, електрики, тепла, палива, пального) в той самий час, коли в усьому світі ціна енергії падає?

..і таких запитань - десятки і сотні. А відповіді - ЖОДНОЇ..
Совістити безсовісних і позиватися до несмпаведливих - марна справа.
Зберізати хворобу не слід. Якщо не лікуеться, слід оперувати. А чекати слушного періоду ризиковано. Як із хворитм, - треба лікувати на ходу... от таке наше життя.
mart mart 20:53
+1
+4
Олено, ти ПРОФЕСІЙНИЙ будівельник. Тобто, років 5 вчила близько 45 різних предметів, з яких здавала іспити і заліки. І абсолютна більшість цих твоїх знань та вмінь - ДОКАЗОВІ.
Бо без цих знань будівельники не збудували б навіть собачої будки.
Та коли заходить мова про суспільні проблеми, то всі ПОРЯДНІ укрінтелігенти добровільно і охоче враз стають
придурками і сраколизами. Бо вас з пуп'янку привчили священної укрменшовартості - вважати себе гіршими та дурнішими від всіх інших. То ви щосили так і робите.
Хоч і прекрасно знаєте, що нами керують люди, які ПРОФЕСІЙНО БЕЗГРАМОТНІ. Бо не мають вони доказових знань ні про суспільство, ні про соціальну частину людини.
Гірше того, вони цих знань і не хочуть мати.
Бо давно вже пересвідчилися, що ви не маєте етнічної гідності і не хочете жити розумом власним.
Тому політики і табуни їхніх прихвоснів і крутять нами не на основі доказових знань, а ЯК ЇМ ЗАМАНЕТЬСЯ.
Все одно ви радісно платите їм навіть за найдикіші їхні рішення.
Тож вкотре прошу вас: НЕ БУДЬТЕ МЕНШОВАРТІСНИМИ ПІДЛИЗАМИ!
А просто почніть широке обговорення концепції Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".
А вже цей Закон примусить наших вождів, вождиків і їхню челядь чимшвидше набути ВЖЕ НАЯВНИХ їхніх професійних знань.
І все. Не треба буде тратити час на всяке дурнувате базікання.
Адже кожен з вас має достатньо і своїх клопотів.
Випадковостей у Фізиці (Житті, Природі, Космосі, Всесвіті) нема - всі випадковості є ЗАКОНОМІРНИМИ. В тому часилі і ця -
https://pbs.twimg.com/media/Cy02vlVWgAAQpAD.jpg

Скільки не приховуйте внутрішнє гниття, а чиряк завжди вилізе і лопне у самий конфузний момент..
Біда тільки, що укр.суч.владу прийдеться відривати від владних крісел разом з їх руками і дупами
бо самі вони ніколи не підуть у відставку.. (
+1

всі випадковості є ЗАКОНОМІРНИМИ

Поясніть, в такому випадку, чому порушуються нерівності Белла.
Василь Wasyl 14:31
Поясніть, в такому випадку, чому порушуються нерівності Белла.
===========
Та тому, що це є їх функцією!
+1

Мало назвати співвідношення функцією. Треба її означити. Отже, відображення яких множин задають нерівності Белла?
0

Не розумію: для чого барахтатись в корпускулярному болоті (де вже втопились всі фізики ХХ-го ст) якщо можна відповісти на питання, що буде якщо конденсатор/дросель в теплонасосі замінити детандером і так виконати пророцтво Тараса Григовровича Шевченка від 27.08.1857 з його "Журналу"?

Для чого взагалі бавитись в "науковців"? Щоб не обговорювати дійсно актуальні питання?
0

Всі ці приховані параметри просто ПСИХОЛОГІЧНЕ бажання людини звести все до звичної механіки Ньютона-Ейнштейна і ВНУТРІШНЯ неготовність прийняти квантові закони. Але яке відношення це все має до політики?
0

Ознака москаля - постійна брехня. Бородатий цій ознаці відповідає ідеально. Це політика? Так.
0

Для чого взагалі бавитись в "науковців"?

Щоб не бавитись в недовчених всезнайок.
0

Гройсман:
- Ми досягли такого високо рівня життя громадян!
Мінімальна зарплата в Україні в $:
2014 р - 148,54
2015 р - 87,00
2016 р - 57,42
0

У вас, євреїв, дуже додепні анекдоти.
0

А хіба порохоботи не мають захищати і Гройсмана також? О_о
0

але я ладен побитися об заклад, що дисципліна у вашій армії не така, як у нас.
0

Тобто головне, це захист Порошенка?
Там у вас якась ієрархія "цінностей" в якій Гройсмануу відведено скромне місце? Порошенко його також зливатиме, як злив Саакашвілі?
...Сподіваюсь, я чітко описав...
===========
Чому жінки видають себе за "мужиків"?
)
Хортич International 17:43
Всі ці приховані параметри просто ПСИХОЛОГІЧНЕ бажання людини звести все до звичної механіки Ньютона-Ейнштейна
===========
...механіки Ньютона-Герца
бо Кельвін-Ейнштейн-Хокінг то бренди антинауки.
0

А ну-ка, позовите Герца, старенького Герца
Он прочтет ей модный и очень популярный
В нашей синагоге отходняк.
+1

Не ображайте Бородатого! Вын сьогодні тріуфатор :)
З сьогоднішньої УП
"з липня 2014 року ЄС та 16 інших учасників Світової організації торгівлі проводять переговори щодо широкомасштабної угоди з торгівлі екологічними товарами для усунення торгових бар'єрів при торгівлі "зеленими" товари, які мають вирішальне значення для захисту навколишнього середовища і пом'якшення наслідків зміни клімату.

До таких товарів відносяться ті, що допомагають очистити повітря і воду, наприклад, скрубери вуглекислого газу, а також – допомагають регулювати рівень забруднення, наприклад машинне обладнання для рециркуляції, сприяють ефективному використанню енергії, наприклад, ТЕПЛОВІ НАСОСИ, термостати; контролюють забрудненням повітря, наприклад, вимірювальна техніка; генерують енергію з відновлюваних джерел енергії: сонце, вітер, гідроелектростанції, наприклад, вітрові турбіни, сонячні панелі.
0

А паровозів нема.
+1

Оберемо Бородатого в СОТ - будуть :)
0

То не ті теплові насоси, що рекламую! )
Теплові насоси є двох головних видів:
1. Теплові насоси (теплові машини) детандерні. До них входять і парові двигуни. Після 1954 року майже не застосовувались. Виняток: зрідження двох елементів - Водню, Гелію та їх суміші.

2. Теплові насоси дросельні. Там замість детандера стоїть конденсатор і дросель.
Останні дозволені і є в кожній хаті і квартирі. Це холодильники, кондиціонери та морозилки.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі