Блоги → Перегляд
Мітки Укрпошта

Володимир Поперешнюк: гендиректор Укрпошти Смілянський став особистим ворогом українського бізнесу

Субота, 01:36, 03.12.16

Рейтинг
8 0
Переглядів
3527

0
0
У цій статті згадуються

Як це не прикро констатувати, але гендиректор Укрпошти Смілянський став особистим ворогом українського бізнесу. Замість того, щоб боротись за клієнта, він пропонує законопроект, яким Укрпошта буде регулювати діяльність операторів ринку. Пропонується створення регулятора з обкладання операторів податком у 0,2% від обороту.

Також Смілянський запропонував закріпити за Укрпоштою виняткове право відправляти посилки вагою або до 2 кг, або взагалі до 10 кг. Каже, що таким чином він хоче закрити діру в 1,5 млрд грн, яка з’явиться в Укрпошті після збільшення мінімальної зарплати. Він готовий знищити ринок доставки. Його не бентежить, що постраждають десятки бізнесів, пов’язаних з галуззю доставки. Не проблема, що постраждають сотні тисяч бізнесів, які щосекунди швидко доставляють свої товари своїм клієнтам. Мільярди втрат заради інтересів одного чиновника, якому потрібно показати результати, які він наобіцяв у ЗМІ.

Уся Україна рухається до дерегуляції, зі скрипом та потугами пробиває вікно у Європу, буквально по сантиметру. А тут таке – у протихід здоровому глузду людина, що декларує прозахідний підхід у менеджменті, законодавчо вирішила заборонити приватним компаніям працювати на найдинамічнішому ринку!

Такого жаху не дозволяли собі жодні керівники Укрпошти чи міністри інфраструктури ні за Кучми, ні за Януковича. Це не можна назвати навіть януковщиною. Такі дії – справжня швондерщина.

Найкращий регулятор ринку – це клієнти! А не Смілянський, що одягнув маску псевдореформатора. Нападати на вільний ринок – це знищення економіки та майбутнього України!

Коментарі

Смілянський призваний підготувати пошту до банкротства/приватизації - хіба він не справляється з своїм завданням?

Як на мене, то він цілком виконує свою функцію і заслуговує на високу заробітну плату. А то б чого його Порошенко ставив на цю посаду?
Він не лише ворогом українського бізнесу, він ворог всього трудового колективу Укрпошти!
Його ненавидить щонайменше 90% трудового колективу!
Депутат від БПП Володимир Ар’єв повідомив, що керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський заявив про підготовку законопроекту в інтересах “Укрпошти” з монополізацією послуг, пригрозивши закрити поштові відділення в округах нардепів, які не будуть за нього голосувати.

Глава “Укрпошти” Ігор Смілянський намагається заважати змінам в державі.
http://poshtivka.org/kerivnyk-ukrposhty-igor-smilyanskyj-namagayetsya-zavazhaty-zminam-v-derzhavi-nardep/
mart mart 20:48
+1
+6
Треба було написати, що Володимир Поперешнюк - це співзасновник "Нової Пошти"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі