Вівторок, 21:24, 06.12.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2730

0
0

25-58385d66aed1e-poslednie_dni_kumovstva.jpg

Закон прийняли, щоб призначати чиновників без "договорняків", виходячи з їхніх особистих якостей і заслуг. Але деякі встигли практично в останній момент отримати щасливий квиток в світ відкатів і лобі своїх бізнес-інтересів за старою схемою, пишуть Лица.

На яких принципах ґрунтується суспільне життя в Україні? Чи може громадянин України за дії, що дискредитують державу, бути позбавлений громадянства? Хто має право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів? Це питання, відповіді на які повинен знати кожен чиновник.

З травня 2016 року на державну службу в нашій країні призначають за підсумками конкурсу. Претендент подає документи, проходить тестування і, якщо він з ним справляється, переходить до етапу вирішення кількох "ситуаційних завдань", а потім - до співбесіди.

Кожного претендента оцінює спеціально створена комісія. Претендентів на посаду ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

mart mart 22:40
+1
Непотизм (от лат. nepos, род. п. nepotis — внук, племянник), кумовство — вид фаворитизма, предоставляющий привилегии родственникам[1] или друзьям[2][3], вне зависимости от их профессиональных качеств (например, при найме на работу).

В историческом смысле — раздача римскими папами ради укрепления своей власти доходных должностей, высших церковных званий или земель близким родственникам. Был широко распространён в XV—XVI веках

------------------
кумівство ми краще розумієм
Чи може громадянин України за дії, що дискредитують державу, бути позбавлений громадянства?
===========
Так!
Мене ж позбавили
за розслідування злодійських схем..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі