Блоги → Перегляд

Не Савченко из "Батьківщини" нужно убирать, а БЮТ из Украины выгрызть

П'ятниця, 14:28, 16.12.16

Рейтинг
5 1
Переглядів
2749

0
0
У цій статті згадуються

Ну вот Надюха и озвучила то, о чем все догадывались.
4131340_original.jpg

Йулька со своими подельниками по фракции теперь всячески стараются дистанцироваться от Гади. Типа, мы тут ни при чем.
Не выйдет!
4131899_original.jpg
Шкварки News ‏@ShkvarkiUA

прекрасне ж було))
4131777_original.jpg
Львівський батяр ‏@KarpenkoBatjar

Савченко на майдане и беркут:
"І не просто стріляла, а рушниці їм чистила"

4132199_original.jpg
ЗРАДА СЕКТАр ‏@DeadVatnik

4131127_original.jpg
"Батькивщина" не будет забирать у Савченко мандат

Фракция «Батькивщина» не планирует инициировать лишение депутатского мандата Надежды Савченко. Об этом во время пресс-конференции заявила лидер партии Юлия Тимошенко. Это все, что вам надо знать о Тимошенко и "Батькивщине".

П’ять копійок: Нагадаю депутату фракції "Батьківщина", що 27 січня 2015 р. Верховна Рада визнала Росію країною-агресором, а «ДНР» і «ЛНР» – терористичними організаціями. До речі, від Опаблоку за це рішення жоден депутат не проголосував.
У заяві ВРУ говориться: «Визнати Російську Федерацію державою-агресором, що всебічно підтримує тероризм.., чим ставить під загрозу міжнародний мир та безпеку, а «ДНР» і «ЛНР» визнати терористичними організаціями». Також йдеться про необхідність посилення тиску на РФ, щоб зупинити російську агресію та примусити російське керівництво виконати у повному обсязі усі пункти Мінських домовленостей. Крім того, у заяві підкреслюється необхідність припинення незаконної окупації та наголошується на звільненні усіх заручників та незаконно утримуваних на території РФ громадян України, включаючи народного депутата Надії Савченко.
Ось вам і підстава позбавлення Н. Савченко місця в делегації ПАСЄ і взагалі депутатського мандату.

Коментарі

Йуля с шоблой, как и Тягнибок со своей - догнивающие образования. В прошлые выборы безкосую вытащила только временная популярность Савченко. Теперь же, уверен, пора ей кричать: "Всё пропало!" и паковать манатки.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі