Блоги → Перегляд

Народні депутати та антинародне е-декларування

Неділя, 15:53, 25.12.16

Рейтинг
1 1
Переглядів
1500

0
0

22 грудня чутливий до настроїв кращих представників народу Конституційний Суд України відклав розгляд конституційності електронного декларування посадовців. Така біда сталася через таємничу відсутність на засіданні всіх 48 позивачів-депутатів з «Опозиційного блоку», а на додачу і представника Президента в КСУ, і директора Національного Антикорупційного Бюро України.

Цей таємничий збіг виглядає радше пишномовною демонстрацією скоординованих зусиль, ніж випадковістю. В чому ж сенс подібного маневру, що не дає явного результату? Здається це спільний крок відповідальних політиків, що згодом обіцяє повернути мир і злагоду в душі підшефній людності.

Не те коїться в таборі ґрантоєдів-ліберастів, які дерзнули вишикувати купку горезвісних «реанімаційних реформаторів» на підтримку фактичного дозволу на відстріл цвіту нації. Звісно, антинародний закон, за допомоги якого Світова Куліса жадає остаточно пригнобити українців, не скасували не через їхнє біснування під стінами КСУ. Втім зі своєї зухвалості зрадники тішитимуться не довго!

Нагадаємо суть позову.

КСУ просять анулювати обов’язкове декларування майна членів родин, об’єктів незавершеного будівництва, цінного рухомого майна, готівкових коштів, фінансових зобов’язань, відомостей про суттєві зміни у майновому стані та відомостей про об’єкти декларування, що належать третім особам, але якими користується декларант або члени його родини. А також заборонити Національному Агентству з питань Запобігання Корупції: користуватися реєстрами та інформаційними базами для перевірки декларацій; визначати точність оцінки задекларованих активів при їхній повній перевірці; проводити моніторинг способу життя за заявами громадян, інформації ЗМІ та інших джерел. Крім того закрити вільний цілодобовий доступ до Єдиного Державного Реєстру Декларацій і скасувати кримінальну відповідальність за декларування завідома недостовірних відомостей.

Про те, що українці не бажають побудови поліцейської держави за вказівкою іноземних агентів, свідчить наявна соціологія: лише 7,7% уважають, що е-декларування посилить підконтрольність влади і перетворить Україну на цивілізовану державу. Здебільшого на таке купилася молодь, яку ще недостатньо пройняв дух традиційних українських цінностей! Менш зіпсуті ліберальною пропагандою 12% гадають, що е-декларування нічого не змінить. Чверть зауважила, що насправді хапуги вказали лише малу частку нажитого. Тоді як третина опитаних геть шокована і зазнала приниження громадянської гідності фактом оприлюдненням статків правлячого класу.

Отже, щирі представники народу в спілці з чільниками інших гілок влади усвідомили, що непритаманна козацькому роду бусурманська норма є лише отруйним джерелом розбрату. Тому не виключено, що незабаром нелюдський витвір закордонних збоченців піде в небуття, незважаючи на те, що з тактичних міркувань його не вдалося прибрати з першої спроби. Захист національних інтересів інколи передбачає тимчасові відступи.

**************

Підтримати автора:

 

Картка ПриватБанку № 5457 0822 3660 0420

Коментарі

Е-декларування' - народне, а антинародним е результати того декларування, та спроба через суд приховати прозорість контролю державних посадовців.
Е-декларування "антинародне" лише з погляду тих рил, що крадуть-крадуть, але не можуть спинитися.

Ну задекларую я свій ЗАЗ-968м" - мені від того не холодно-не жарко. Попишаюся, хіба що - у мене є власний автомобіль.

Щоправда, бензину, на який він налаштований, вже рік, як нема - гарант із дружбанами це замастачили, аби УСІ купували ЛАЙНО з їхніх заводів, внаслідок чого кількасот тисяч власників авто совкової доби умить стали безлошадними.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі