Блоги → Перегляд

Люмпенізація суспільства

Неділя, 21:10, 01.01.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
1978

0
0

Люмпенізація суспільства - інструмент його трансформації більшовиками, перша стадія перед голодомором. В 20-му столітті Україна пройшла обидва випробування. Нажаль в 1990-2016 більшовики та їх нащадки знову проводять люмпенізацію, винищення еліт(офіцери, підприємці, середній клас).


Іноземні радники сприяють більшовикам(комуністам, криміналу, баригам, соціалістам) в процесі люмпенізації українців. Це їм вигідно, бо країна перетворюється на сировинний придаток, який постачає корисні копалини, ресурси, робочу силу, мізки "розвинутим" країнам.


В РФ працюють 3 млн українців, в Польщі 1 млн. 
Хтось каже, що діаспора - не українці.
Є такі самі українці, які працюють з росіянами. Нічого особистого, просто бізнес. 

Хто платить - той замовляє музик.
Кожна нація створює і формує "національний світ". Це природньо. Намагається втягнути в свій світ найкращих інтелектуалів та підприємців. Так роблять більшість країн світу: USA, EU, КНР, Японія.


В 2014-2016 "еліти" в Україні вирішили зіграти модель "верхівка+люмпен" проти середнього класу і буржуазії. Сценарій 1917-1922 року.

 

Якщо поглянути, то цей сценарій грали в 1990-2004 роках.


В 2005-2013 був сценарій еліти+буржуазія проти народу.


З 2014 повернулись до гри "еліти+народ проти буржуазії".

Коментарі

Нажаль в 1990-2016 більшовики та їх нащадки знову проводять люмпенізацію, винищення еліт(офіцери, підприємці, середній клас).
===========
А в Україні і не було середнього класу!
"Підприємці" в Україні, це дрібні торговці. Які ж це підприємці?
Середній клас в Україні буде створено відміною пдатку на творців корисного (точніше - на творення корисного).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі