Блоги → Перегляд

Про чорний пістолет....

Неділя, 09:14, 08.01.17

Рейтинг
3 0
Переглядів
2453

0
0

%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%82%20%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D1%8F%20%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA.jpg

Що до вільного короткостволу - я проти найзеленішим засобом
1 Зброя потребує уваги не менш, ніж жінка. Її треба доглядати, зберігати, постійно чистити, перереєструвати... А в нас більшість навіть за собою доглядати не здатна....
2 Зброя має бути майже завжди під рукою (інакше який в неї сенс?) Тобто треба її завжди тягати із собою (а у майже 99% це просто зайва вага - сенсу менше, ніж кожного дня носити із собою парасолю)
3 Зброя, яку не використовують, не ефективна..Це як дорога автівка, на якій їздять лише кілька разів на рік, а решту часу вона стоїть у гаражі, але потребує догляду.
4 В нас вистачає неврівноважених людей, які будь що кидаються у бійку та хапають до рук все, що трапиться - палиці, каміння, пляшки.. Але у цьому разі хоча сторонні менше мають шансу потерпіти, ніж якщо вони вчинять стрілянину
5 Просто мати зброю, ще не означає бути озброєним. Якщо злочинець погрожує пістолетом, а ваш ще у кишені, то врядчи він дасть вам можливість ним скористуватися. А от відібрати його у вас, використати у злочинних цілях та викинути, щоби підозра впала на вас - значно вірогідніше. У даному випадку краще володіти чимось на кшталт айкідо
6 Найбільше випадків, коли маніяк вчиняє стрілянину у магазинах, школах, нічних клубах та інших місцях скупчення людей саме у тих країнах, де традиційно дозволено вільно носити зброю. А у натовпі, коли починається паніка та безлад скоріше можна підстрелити когось невинного, або самому стати жертвою, як дістанете пістолет. Тобто краще тікати, ніж витягати....
*****
Ті люди, які зараз виступають за дозвіл вогнепальної зброї:
АБО не усвідомлюють великої відповідальності, яка неодмінно має лягти на власника,
АБО зацікавлені у збільшенні обігу зброї у населення (цілі можуть бути різними - від суто комерційних до злочинних)
Хочете володіти короткостволом? Ідіть до лав поліції (чи інших офіційних стражників) або ідіть нах!

Коментарі

Вчора чоловіка (бійця ЗСУ, охоронника) загризли 4 собаки..
+2

На мене, крім бандитів, одні лише мєнти нападали 10 раз! А якби вони знали, що в мене в домі є зброя?
0

В Дзержинську (Мінська обл. Білорусь) с.м.т. поділене на 2 частини:
- заводи/фабрики/колгосп і
- спальний (житловий) район.
Між цими 2-ма частинами щось типу лісо-парку, долина якоїсь колишньої річки, заросла стара дорога чи щось таке..

Саме в цій смузі на людей нападали бандити і забирали у них зарплату, коштовності, годинники. Мій знайомий, в якого забрали зарплату, зробив собі потужну рогатку. Рогатка добре стріляла стальними кульками від підшипника.

Коли на нього напали знову, він відскочив-відбіг від брижніх нападників (його оточили) на деяку відстань і почав методично їх розстрілювати.

Тому, що перший побіг на нього, прострелив голову і нападники почали просити припинити розстріл, щоб підібрати пораненого - їм вже було не до грабунку - миттєво протверезіли і почали мислити раціонально, етично, морально..
На "Дикому Заході" люди були не менш дикі ніж сьогодні. Але якось жили ці люди і створили США, Австралію і Канаду..

Зброю не треба постійно чистити бо це нонсенс. Коли відстріляв скількись-там обойм(магазинів) - треба почистити. А чистити постійно, це нонсенс.

Зброю не треба носити всім з собою постійно. Досить того, що вона в когось є і її можна (дозволено) задіяти. Це вже революція в свідомості мєнтів та інших бандитів.

Зброя їсти не просить. Це простий і надійних механізм з металу - для чого з неї постійно стріляти?

Ви написали:
4 В нас вистачає неврівноважених людей, які будь що кидаються у бійку та хапають до рук все, що трапиться - палиці, каміння, пляшки.. Але у цьому разі хоча сторонні менше мають шансу потерпіти, ніж якщо вони вчинять стрілянину
- То я маю терпіти тих дибілів чи можу вистрелити в повітря і далі: під ноги, по ногам ітд?

І "горя боятись - щастя не бачити". Давайте надінемо на всіх кандали - в кандалах людина ще більш безпечніша ніж без пістолета.

Аналіз всіх випадків застосування зброї не дає виправдання для її повної заборони. Про це вже писали. Питання стоїть так: чи далі забороняти зброю в колоніях Кремля? Чи важливим є для нас збереження нашого статуса-кво (фактичного колоніального стану)?
Поки правлять богомобрані та іх Аваков, зброя переважно є у Яценюка і Турчинова...
Простій людині навіть на пневматику грошей не достає... А у правлячих зброя дарована Аваковим за наш кошт...
Жоден з тих, кому Аваков дав зброю (40.000 штук) не воює в АТО.
Як то кажуть: Чим далі в тил, тим грубші "патріоти"..
Щойно в Ізраїлі вантажівка почала давити людей, але якийсь чоловік витяг свою індивідуальну зброю і застрелив терориста.

Той чоловік не був ні поліцейським ні солдатом. Чи помиляюсь? )
+1

В Ізраїлі усі або солдати або поліціянти - то помиляєтеся.
0

В Україні усі або баскаки (збирачі корупційної податі для Кремля, а отже Аваков дав їм зброю) або поліціянти, або солдати. Єдині хто не при зброї, то то батраки-заробітчани - добувачі валюти для корупціонерів і Кремля.
Так, дійсно, Ви маєте рацію - овочам не потрібна зброя.
ЛНР заплатила Україні 6 млн грн замість 130 млн грн за воду. Це сигнал, що нам треба знову продовжувати давати ЛНР безкоштовну воду.

Для чого українцям зброя, коли у них дійсно (як Ви пишете) нема мізків?
Ми ж овочі!
Я просто висловив свою думку. Вона не зміниться допоки в нас діятимуть закони та право. І як відбудеться референдум, буду голосувати проти.
Якщо в нас розпочнеться цілковита охлократія, чи анократія (як у Сомалі), то тоді ніяких дозволів взагалі не потребується. Кожний придбає собі таку зброю, яку схоче або зможе
+1

"Вона не зміниться допоки в нас діятимуть закони та право."

Цікаво, а де ви бачили, що у нас ДІЮТЬ закони та право? Стосовно дрібних порушників та кишенькових злодіїв - можливо. А велику рибу, трохи, для виду, полякавши - відпускають. Особливо останнього року, в Україні кожен робить, що йому заманеться. Від Порошенка до начальника ЖЕКу. Будують, де хочуть, ламають де хочуть. Долар практично стоїть, а ціни ростуть без упину.

Безліччю державних установ "керують" бовдури, але ніхто цього не помічає.

Власне, перераховувати можна до ранку.
0

Священний обов'язок українця - давати Кремлю яко-мога більше валюти. Кожні 3-4 дні з РФ вивозять вагон валюти. Як думаєте, хто поповнює цю валюту? Середня Азія? Кавказ? Ні, цю валюту дає Кремлю саме Україна..

Другий священний обов'язок українця - давати Кремлю газ. Зараз наш газ йде у Францію французькій фірмі GDF Suez (суч.- Engie) на вибори Фійон і Марін Лє Пен, російський агітпроп і теракти в ЄС.

А обов'язку мати зброю в українців нема. Ніхто нам не дасть таке право ніколи. Доки самі собі не візьмемо..
Як зробити Атентат (нім. - Attentat, франц. - L'attentat) без зброї?

А Атентат необхідно робити бо всі чиновники-корупціонери-депутати-олігархи-сексоти працюють зараз на Кремль, фінансують Кремль, допомагають Путіну вбивати нас, українців.

Розумію що це неетично. Але іншого виходу нам не залишили. Ми зараз у положені фінів і навіть в ще гіршому бо Україна на порядок багатіша від Фінляндії..
+1
Стосовно дозволу використання вогнепальної зброї, є низка обов'язкових умов, які б зняли більшість ваших зауважень. 1) Мова не може йти про завсім вільний обіг, будь ким, хто має гроші, тобто повинна діяти чітка система обмежень,контролю за використанням, невідворотньості покарання за неправомірне застосування.2) Як це вирішити - шляхом впровадження системи обов'язкової і одночасної відеорегістраціїї і програм забезпечення онлайн протоколу здійснення пострілу.Сучасні технічни досягнення все це майже вже дозволяють зробити. Розуміїте ми зараз живемо в дуже небезпечному світі, й органи правопорядку не можуть захистити людину, тому індивідуальний захист повинен бути, інша справа як це правильно організувати
0

Можемо перейняти досвід Молдови.
Тим більше, що він позитивний..
Бабченко:
https://pbs.twimg.com/media/C1tu_QpXgAAjwNq.jpg
Не переконливо.
0

А я людей, яких без пістолета переконати неможливо, не намагаюся переконувати - це просто мій погляд. Але у Дніпрі у гостях хлопчик випадково підстрелив свого однолітку з пєкаля господаря (погралися барбоси) . Шкода, коли для власників зброї доходить, що вона може бути небезпечною для будь-кого, тільки коли це стосується їхніх дітей
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі