Блоги → Перегляд

Кібер-ведмеді заганяють Трампа в кут

Вівторок, 00:45, 10.01.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
1510

0
0
У цій статті згадуються

Не вперше в історії вчинки, розраховані на певний результат, обертаються своєю протилежністю. Часом їхніми бенефіціарами стають зовсім стороні гравці, а часом вони відливаються величезними збитками їхнім ініціаторам. Цілком вірогідно, що брудні ігри Кремля невдовзі не на жарт засмутять його самого.

 У доповіді, підготовленій спільно ФБР, ЦРУ та АНБ, міститься висновок, що за спробами втручання в американську виборчу кампанію стоїть Кремль і особисто Путін. Перші незграбні намагання обраного президента якось нівелювати цей факт миттєво відбилися на його реноме в середовищі його ж прихильників.

Прагнучи уникнути опосередкованого визнання свого обрання не зовсім легітимним, Трамп не побажав миритися з висновками доповіді розвідувальних агенцій. Натомість, дезавуюючи представлені факти, ба більше піддаючи сумніву компетентність національних спецслужб, він як мінімум розширив коло тих, хто вважає його президентство нелегітимним і дав привід підозрювати себе у змові з ворогами США.

Знадобилося більше доби, щоби чільний помічник Трампа, майбутній голова його адміністрації, Рейнс Прібес заявив у інтерв’ю Fox News, що його бос приймає той факт, що Росія втручалася в історію з електронним листуванням і в цьому немає сумнівів. Хоча не уточнив, чи вважає Трамп, що Путін скерував ті акції. Це було перше, нехай і непряме визнання обраним президентом відповідальності Кремля за втручання у внутрішню політику США. Незважаючи на це, впродовж дня від Трампа надходили «двозначні» твіти з приводу дурнів, які не хочуть дружити з Росією.

Практично це означає кілька речей.

Намагаючись дискредитувати опонентку Трампа на президентських перегонах, а заразом і виборчу систему США в цілому, Кремль загнав свого протеже у глухий кут. Аж до того, що деякі його недоброзичливці ставлять питання про імпічмент ще до інавгурації.

Перебуваючи у глухому куті, Трамп вимушений буде скерувати потенціал США проти джерела міжнародної небезпеки – РФ. У цьому напрямку він знайде багато союзників не тільки в Сенаті та Конгресі США, але і в середовищі політичної еліти світу, що до певної межі легітимізує його сумнівну постать в очах більшості виборців й істеблішменту.

Подальша ізоляція Росії пришвидшить її автаркію, Кремль стимулюватиме воєнну істерію в середини країни, аби виправдати падіння рівня життя та політичні репресії. Це остаточно переведе цю країну в ранг держав-ізгоїв і виправдає інтегральні заходи по її стримуванню з боку світовою спільноти.

 

 **************

Підтримати автора:

Картка ПриватБанку № 5457 0822 3660 0420

Коментарі

Масштаби РФ такі великі, що раптова її нормалізація є вкрай проблематичною і, швидше всього, нереальною.

Повернення Росії в лоно цивілізації буде тривалим і кривавим, руйнівним, дуже коштовним..

Бачимо самі, що утворення Л/ДНР коштувало і коштує нашим олігархам (нашим кишеням!) половини їх статків, а це лише початок мілітарної істерії Кремля..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі