Блоги → Перегляд

Великобритания рассматривает Будапештский меморандум как политический, юридически не обязывающий документ, - посол Украины

Середа, 12:58, 11.01.17

Рейтинг
3 0
Переглядів
3568

0
0
У цій статті згадуються
Великобритания рассматривает Будапештский меморандум как политический, юридически не обязывающий документ, - посол Украины

Посол во время контактов с британцами не скрывает, что "украинское общество разочаровано неоправданными политическими гарантиями".

587420c22b140.jpeg "А сама б Великобританія віддала би свій атомний арсенал під політичну прокламацію? Я не думаю, що справи знаходяться в такому стані, бо тоді керівництво усіх підписантів виставить себе звичайнісенькими шахраями. А це не так. Наскільки мені відомо, саме Кучма мусив скласти якийсь вихідний документ, ратифікувати його у ВР і розіслати підписантам так само на ратифікацію. Він цього не зробив. А що розповідає ця тьотя-посол, призначена Порошенком, - дурниця. Це робиться лише для того, щоби знову сказати, що альтернатив Мінську немає."

В Лондоне рассматривают Будапештский меморандум как политический, юридически не обязывающий, документ.

Об этом в эксклюзивном интервью LB.ua сказала посол Украины в Великобритании Наталья Галибаренко.

«В Лондоне действительно рассматривают Будапештский меморандум как политический, юридически не обязывающий, документ», - сказала посол.

По ее словам, во время ее контактов с британскими партнерами она не скрывает, что «украинское общество разочаровано неоправданными политическими гарантиями, которые предоставил Будапештский меморандум. Так же как и тем, что лишена гарантий безопасности Украины фактически осталась один на один с агрессором».

Коментарі

Для чого було підписувати документ, якщо підпис під ним ніц не значить?
Для чого взагалі було створювати такий документ?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі