Блоги → Перегляд

Які найбільші страхи українців і українок?

Четвер, 18:34, 19.01.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
2662

0
0
У цій статті згадуються
Влада що СРСР, що України керує нашими страхами.
Типові:
Німці, американці, путін, росіяни  нападуть.
Війна.
Голод.
Безробіття.
Арешт, СІЗО, в'язниця.
Зникнення заощаджень, девальвація. Крах банку чи пограбування.
Відсутність безпеки, засобів самозахисту.
Влада. Держава. Смерть.
Невідомість.
Примусові вивезення 1930-1945 і "добровільна" еміграція 1970-1990, 1991-2017 з України - один глобальний процес. В 2014-2017 з України в РФ і Польщу виїхали на роботи 2-3 млн українців, що цілком співставно з 1939-1945.

Які найбільші страхи українців і українок?

Коментарі

Тих українців, які вміють читати і думати, не треба лякати кацапами та Пуйлом: в кожній сім'ї є що згадати - і драматичного, і кривавого. А тепер - і сучасного. Бо Пуйло нічим не кращий за Адольфа чи Йоськи.

А ще, із нашими кАрманичами, ніяких ворогів не треба, бострибає долар чи ні, а вони тільки те й роблять, що деруть з народу сім шкур, підіймаючи ціни на все. Крім того, ані на крихту не стидаючись, на наших очах дерибанять та дерибанять все, що на око трапиться. А задньою лівою ногою, бо руки зайняті накраденим, щось там, нібито, роблять для покращання обороноздатності, але, на жаль, лише тільки на словах.

Легше відповісти, чого ми не боїмось, але усе це - тільки те, що залежить безпосередньо від кожного з нас.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі