Блоги → Перегляд

Олігархічні війни в Україні

Середа, 09:39, 25.01.17

Рейтинг
0 0
Переглядів
2567

0
0

Сміття це не гради і постійні обстріли як в Донецькій і Луганській області. Галичині і Львову пощастило у порівнянні з Донецьком, Луганськом.
Що заважає переїхати зі Львова в інші міста України?
Проти українців в Україні йде тотальна війна. Якщо у Донецькій і Луганській області це війна, знищення інфраструктури, підприємств, то у Львові, Києві - екологічні катастрофи. 
В інших містах використано змішану систему екологічні лиха + економічний, тарифний геноцид.
В Донецькій і Луганській області теж можна не стріляти. Однак стріляють вже 3 роки. Зрозумійте - це надовго, поки не відбудеться перерозподіл активів олігархами.
Якщо б Садовий склав повноваження і віддав активи рошену, то блокаду було б знято.
#Люди в Україні вже 15 років є заручниками олігархічних війн.

Якщо б "Київ" зміг вмовити поляків окупувати Галичину, то ситуація була б значно гіршою. Галичани молодці, навіть без війни 1-2 млн виїхало до Польщі. Олігархи східняків не хотіли віддавати активи, а люди не бажали масово емігрувати в РФ. Отримали війну за активи.

В Україні вже 15 років триває війна між донецькими, галицькими, дніпровськими і румунськими, київськими і московськими олігархами.

#Львів #Донецьк #Луганськ 

Війна Росії і України триває вже більше 10 років. Якщо війна була економічною, інформаційною як в 2003-2013, то класична війна 2014-2017 лише один з варіантів розвитку ситуації. Історія останніх двох-трьох тисяч років - історія війн країн і народів.

P.S. Російська агресія проти України триває вже 12 років, відкрита війна 3 роки.
Але навіть за умов війни олігархи продовжуть віджимати активи один в одного і пиляти бюджет.
Чому "українська" влада, олігархи влаштовують власні розбірки навіть за умов війни?

 
Олігархічні війни в Україні

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі