Четвер, 16:45, 26.01.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2716

0
0

images?q=tbn:ANd9GcTK2uqxetKOfFZ0-JDQw9eZpX1LSkkjuRzsNRlerLY3zlqHlwl4 Каргіл.[/caption] Продовжую висвітлювати скандал зі спробою крадіжки 70 мільйонів доларів корпорації Cargill при націоналізації ПриватБанку, пише Олександр Дубінський у facebook. Передісторія тут http://goo.gl/qRcq2q, або ниже. Як вчора висловився автор, соснули ху..цов. За допомогою цього виразу можна описати майже всі досягнення влади "реформаторів" на зовнішній і внутрішній арені. Від асоціації з ЄС і безвізового режиму, до успіхів при націоналізації Приватбанку. Вчора вдень я публікував лист американської аграрної корпорації Cargill, яка вимагала від Мінфіну повернути волюнтаристськи (Cargill назвали пов'язаною з колишніми власниками компанією) списані з рахунків в банку 70 млн доларів при націоналізації http://goo.gl/yE4V4Q А вже вчора ввечері по системі банку був відданий наказ готувати гроші для повернення на рахунки Cargill. Для цього вистачило простої заяви корпорації про готовність йти в американські суди і прохання американського посла до міністра фінансів "зайти на паличку чаю". Тепер найцікавіше. ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

"Реформатори" (корупціонери) бояться, що Україна ввійде в ЄС а вони - у в'язниці. Тому вони збирають кошти (корупційний чорнал) Путіну на війну.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі