П'ятниця, 13:32, 27.01.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2412

0
0

582d7dadaed71-2.jpg Нібулон Експрес.[/caption] Миколаївці старшого покоління добре пам'ятають, як 25 років тому до Одеси, Запоріжжя та навіть до Дніпропетровська можна було дістатися по воді на суднах типу "Ракета", і це було дуже комфортно, зручно і недорого. На жаль, за часів незалежності більшість річок обміліла, річкове судноплавство, так само, як і українське суднобудування, практично припинили своє існування, і мало хто вірив, що все це можна відродити. А от керівник лідера української аграрної галузі – компанії "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський не просто вірив, а й зібрав навколо себе професійну команду однодумців, і разом вони розробили та втілюють у життя масштабний проект з відновлення судноплавства річками Дніпро та Південний Буг. Про нібулонівский вантажний флот ми неодноразово розповідали на сторінках нашого видання (Рідне Прибужжя), сучасні буксири та несамохідні судна під прапором компанії вже давно перевозять продукцію вітчизняних виробників на термінали для подальшого експорту в різні країни світу. І ось довгоочікувана подія: два пасажирські судна "НІБУЛОН" Експрес 1" та "НІБУЛОН" Експрес 2" поповнили плавучу флотилію підприємства! 16 листопада 2016 року від причалу Миколаївського річкового вокзалу було здійснено перший прогулянковий рейс акваторією Південного Бугу вздовж берегової лінії міста. Окрім журналістів миколаївських та київських ЗМІ, пасажирами стали губернатор Миколаївської області Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москаленко, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, голова Новоодеської райдержадміністрації Євгеній Вербін, мери міст Вознесенська та Черкас, відповідно Віталій Луков та Анатолій Бондаренко, мер Нової Одеси Олександр Поляков.

Зовні судно схоже на вищезгадані "ракети", але це тільки зовні. Цей тип класифікується як судно на підводних крилах "Восход". Плавзасіб ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Цікава новина! Але будь-який транспорт стає прибутковим, коли він, серед іншого, не тільки доступний фінансово, але і працює регулярно. Що нагадує нам стару істину: зламати - легко, відновляти - дорого.

Добре пам'ятаю часи, коли водне сполучення різноманітними суднами акваторією Дніпра було у пристойному стані: зручно і недорого. Реанімація пасажирського річкового флоту - це страшенні кошти. А із нашими крадіями-кАрманичами - практично нездійсненна.

Втім, хто зна - цілком можливий і отакий шлях: поступове нарощування кількості плавзасобів аж до повного насичення потреб у них. Але перед тим, звичайно ж, конче потрібні ретельні дослідження наявності попиту. Зараз наше зубожіле населення і хотіло б скористатися ще одним засобом транспорту, але чи зможе фінансово?
0

якщо це буде цікавим для розвитку туризму - то чому ні?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі