Середа, 21:06, 15.02.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
2911

0
0
У цій статті згадуються

 

197b9944c3b3b2bb4d00078eac_598805fa.jpg Лобізм Порошенка у США.

Українські політики і олігархи оплачують дороговартісні послуги американських лобістів, щоб уникати міжнародних санкцій та кримінального переслідування, просувати політичні амбіції та представляти свої бізнес-інтереси.

Аби з’ясувати, хто в Україні і з якою метою користується послугами американських лобістів, "Українська Правда" публікує серію матеріалів "Битва за Вашингтон". "Лобі Дмитра Фірташа" – про спроби віденського в’язня "пом’якшити" відповідальність перед законом у США, де його звинувачують у рекетирській діяльності та відмиванні коштів.

"Лобі Віктора Пінчука" демонструє представництво олігарха в близькому оточенні родини Клінтон.

"Офшорне лобі Юлії Тимошенко" розкриває схеми фінансування інтересів "Батьківщини" із офшорної компанії, оформленої на підставну особу із іменем Юлія Білоусова.

"Лобі Яценюка-Яресько" ілюструє, як на замовлення уряду України одна із найвпливовіших піар-компаній у США просувала в медіа тему реструктуризації зовнішнього боргу України.

Цього разу до вашої уваги наступна частина – про лобі українського президента.

23 грудня 2016 року. Екс-голова Адміністрації президента України, а нині позаштатний радник Петра Порошенка Борис Ложкін відчинив скляні двері офісного центру за три квартали від Білого Дому. На одинадцятому поверсі на нього чекали представники компанії BGR Group.

Barbour Griffith & Rogers Group спеціалізується на

ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Правильно, к ногтю их! Ну это же каждому понятно, когда Путин тратит миллиарды на лоббирование своих целей по заграницам - у Путина же цели высокие, благородные, для величия России. А тут какая-то хунта омерзительная, "украинская". Украинцев нет и не было, это все австрийский генштаб когда-то придумал. И, главное, лоббируют они цели, не совпадающие с интересами России! А это же недопустимо! Поэтому надо к ногтю их, помешать им лоббировать!
+1

путєнашефсё!
Якщо за брехню і приховування правди карати штрафом,
то це (список оштрафованих) вже само по собі буде цікавою
і дуже корисною інформацією..
0

дуже розпливчасто )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі