Блоги → Перегляд

Как депутат от партии Ляшко через Трампа Крым путину отдавал. На 100 лет.

Понеділок, 14:20, 20.02.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2776

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

И снова о гнидах в Украине. Страшно подумать, как тяжело нашему Президенту в окружении этих "патриотов" и большого числа ваты в обществе, вести страну к реформам и воевать с рашкой.

ОРЕНДА КРИМУ НА 100 РОКІВ: РАДНИК ТРАМПА З НАЦБЕЗПЕКИ ДО ВІДСТАВКИ ОТРИМАВ ПАКЕТ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО РОСІЇ

За даними видання, до складання документа був причетний депутат Верховної Ради та член фракції Радикальної партії Андрій Артеменко
За тиждень до того, як Майкл Флін покинув посаду радника Президента США з національної безпеки, до його офісу був доставлений пакет із пропозиціями щодо того, як керівник Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Російської Федерації. Про це повідомляє видання НВ із посиланням на західну The New York Times.

58aa17d322d47.jpegФото: facebook.com/PPSRF


За даними видання, до складання означеного документа був причетний депутат Верховної Ради України та член фракції Радикальної партії Андрій Артеменко. Зазначається, що документ колишньому раднику з нацбезпеки доставив особистий адвокат Трампа Майкл Коен. Також у цій справі брав участь діловий партнер Трампа, який раніше, зокрема, сприяв йому в бізнесі на російському напрямку.
У плані, що його доставили Флінн, містяться вимоги про виведення усіх російських військ зі сходу України. Українським виборцям також, як передбачалося, мало бути запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду строком на 50 або 100 років.

Александр Голубов:
Тут The New York Times пишет об очередном "мирном плане", который хотят скормить товарищу Трампу.
Самое прекрасное, что, кроме Манафорта и прочих американцев, журналисты говорят о еще одном авторе - неком нардепе Андрее Артеменко (я тоже гуглил, если честно).
Товарщ с непонятной биографией, посидевший достаточно долго в СИЗО, поторговавший после этого оружием, дававший деньги на "Правый сектор", избравшийся от "Радикальной партии" незабвенного нашего Олега Ляшко, основавший некую "Солидарность правых сил" и теперь предлагающий провести референдум о том, не стоит ли сдать России Крым в аренду лет на 50-100.
Но самый жир даже не в этом зажиточном "патриоте"-арендаторе, который, по словам журналистов, угрожает слить на Порошенко некий компромат (Онищенко, поторопись!) из-за желания принести Украине мир, жвачку и дружбу с Россией.
Самый жир в том, что в The New York Times утверждают - в 2014 году Манафорт давал деньги и всячески помогал товарищу Ляшко, чтобы создать политическую силу в противовес Порошенко. Что, скорее всего, и объясняет, как Артеменко и занесло к товарищам радикалам.
О сколько нам открытий чудных, епть.

И здесь:
Нардеп Артеменко передав Білому дому "компромат" на Порошенка і план нормалізації відносин з Росією

Депутат запропонував провести референдум про здачу Криму в "оренду".

Народний депутат з фракції Радикальної партії Андрій Артеменко брав участь у розробці плану нормалізації відносин між Україною і Росією, який передали на розгляд адміністрації Дональда Трампа.

Чалый: Артеменко не уполномочен подавать альтернативные мирные планы от имени Украины

П’ять копійок: Зрозуміло, що пропозиція кремлівського агенту з партії Ляшка українською владою та суспільством сприймається, як маячня, але і як зрада.
По-перше, двопартійний законопроект про унеможливлювання зняття санкцій з РФ вже поступив до Конгресу США. По-друге, пропозиція надходила до Фліну, якого вже зі скандалом виперли з команди Трампа. І до цих документів тепер не доторкнеться жодна поважна людина, якщо вона дбає про своє політичне майбутнє.
До того ж не забувайте, що будь-які перемовини стосовно українського питання не можуть проходити за спиною України. Отож, не хвилюйтеся, шановні))

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі