Блоги → Перегляд

ОПіК – об’єднання пенсіонерів і кандидатів

Вівторок, 14:31, 28.02.17

 

ОПіК – об’єднання пенсіонерів і кандидатів, це можливість вижити у ці часи тим, хто об’єднається. Кому не зрозуміло, що усі інші, третина населення країни, яких давно вже дехто класифікує як позакласовий прошарок суспільства – люмпени, вимруть по одинці навіть не в своїх стінах…?

Гуртом легше і батька бити (і кебету вправляти). Толокою віками доводилося при негараздах та при необхідності будинки будувати, сади садити… самих себе рятувати.

То хіба зараз не ті самі «негаразди» та «необхідності» нам даровані «суспільством» та «державою»?

«Допоможіть мені допомогти вам!» - гасло ОПіК і опіковців.

Лише в ОПіК ми - на своїй землі побудуємо-створимо свої домівки, фермерські господарства та майстерні, що дадуть нам можливість не боротися за існування, а жити так аби стати особистістю, що має усе необхідне для квітучого життя у суспільстві однодумців та згуртованих по інтересам і за необхідністю, що і є мотивацією до єдності...

 

Коментарі

Звучить заманливо, але примарно-казково.
Аби створити поселення однодумців, одновірців, спільників, побратимів (потрібне підкреслити) - знадобиться чималенько грошенят, бо безкоштовний тільки сир... А треба буде купувати і землю, і будматеріали, і роботу у таких специфічних галузях, як копання колодязів, проведення електрики та й медики, купно із достатньою кількістю медикаментів, не завадять. Необхідно
додати ще й транспорт - купити, експлуатувати, а на додачу до того - прокласти дорогу.Тим більше, що маються на увазі, як я зрозумів, пенсіонери та кандидати на це звання, тобто люди, для яких фінанси - ефемерна примара.

А звучить, на перший погляд, красиво.
А якщо використати усі права на землю, ресурси, і т.д. гарантовані Конституцією?..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі