Блоги → Перегляд

Про зради

Вівторок, 18:48, 28.02.17

Рейтинг
5 0
Переглядів
2035

0
0
У цій статті згадуються


Час від часу бачу істерики щодо різних посадовців включно до президента. Спробую бути лаконічним та дотепним...
Наша держава Україна зі усім істеблішментом за 25 років так і не спромоглася самостійно ані сформулювати загальнонаціональну ідею, ані визначитися з напрямком, ані скласти реальну програму розвитку.
Проте обставини склалися так, що завдяки договору про євроасоціяцію ми врешті отримали те, що може нас позбавити цих вад. Причому, незалежно від того чи ратифікує це ЄС, ми маємо документ, за яким варто рухатися далі. Хіба не за це був Євромайдан?
Тому вважаю, що діяльність президента, уряду, кожного окремого депутата, посадовця чи державного клерка ТРЕБА розглядати лише за критерієм здатності ефективно слідкувати цій програмі. Якщо хтось знає таких, хто краще та скоріше зможуть забезпечити виконання умов асоціяції, то він має виступати не за ВІДСТАВКУ того, хто з цим не може впоратися, а за його ЗАМІНУ на гіднішого. Тому вважаю заклики на кшталт "геть Порошенка", "геть Гройсмана", "геть Авакова", "геть Філатова" та інші "геть" - дурнею. Хочу замість цієї параної чути конструктивні пропозиції.
При цьому треба уникати різних свистунів, які обіцяють негайно золоті гори. Ґрунтовні речі робляться ретельно та вимагають чимало часу і витрат.

Коментарі

Чи ви не знаєте, кого вони назвуть? Серед сьогоднішніх ррррреволюціонерів для дуже багатьох це питання не існувало, не існує й не буде існувати, бо у них є Юля.
"Юля прідьот, порядок навєдьот"
mart mart 20:09
+1
а як знайти гіднішого?---ваш спосіб пропонуйте
0

А як знаходять гідніших у тих речах, де є вражаючі прогрес і досягнення - в науці та тахніці? Відповідь же давно відома - жодних анархій там нема, там є спеціалізація, довге навчання, багато екзаменів, там все треба доводити фахівцям, там все може перевірятись і перевіряється, там жодних "дімакратій", там все інакше, ніж в управлінні суспільством.
mart mart   22:43
+2

тобто ,пане данчук--до школи їх усіх. а вчителі ж хто?
0

А хто вчителює там, де готують технарів та науковців? Там виключно вчені, чия вченість визнана іншими вченими. Жодних всенародних виборів, жодної анархії. Порядок утрясався в віках, але таки утрясся. Так і тут має бути - вмить не настане.
Справа не в нових гвинтах для старої системи а в заміні старої системи новою.
Її і прийдеться створити.
Панове носії тваринного мислення, чому ви так щосили пнетеся міняти шило на мило?
То може й вас ліквідувати, а нашу землю заселити кимось кращим?
Але чому ви не хочете ЗАМІНИТИ ДУРНУВАТЕ РОЗУМІННЯ ЖИТТЯ ДОКАЗОВО КРАЩИМ?
І всім (!!!) радлюдям разом почати жити краще РАЗОМ?
Наголошую, чому ви так панічно боїтеся навіть подумати про це?
Чи ви все ще вимагаєте покращення життя тільки для певної частини суспільства (насамперед себе), та ще й за рахунок всіх решти?
0

Панове безграмотні мінусюки, заперечуйте мої коменти хоч малесенькими думочками, а не суто тваринними емоціями.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі