Блоги → Перегляд
Мітки вибори

Ющенко виходить на друге місце в Західній Україні

П'ятниця, 00:15, 11.12.09
У цій статті згадуються

http://zaxid.net/newsua/2009/12/9/181656/

Віктор Ющенко реально виходить на друге місце в Західній Україні і бореться з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем за друге місце в Центральній Україні. Про це заявив директор Національного Інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан.

Як повідомили ZAXID.NET у виборчому штабі кандидата у президенти Віктор Ющенко, за словами Юрія Рубана, останнім часом виправдовується стратегія Віктора Ющенка. «Він останнім почав виборчу кампанію, чітко в ці 90 днів, передбачені законом, не робилося всіляких фокусів із словами «він», «вона», «воно», і ці фокуси не сильно вплинули на виборця. Ющенко залишається самим собою зі всіма наслідками для рейтингу, він твердо і послідовно називає всі ті месиджі, які він реалізовував роками, і це додає йому нових прибічників», - зазначив Рубан.

«Найбільшим феноменом цієї кампанії є рейтинг Ющенка, який упевнено виходить на третє місце», - додав він. При цьому Рубан послався на результати дослідження свого інституту, відповідно до якого рейтинг чинного Президента становить 9,5%.

Коментарі

бугагашечка.
http://www.seychas.com.ua/vybory2010/candrating.aspx?c=11
Навіть Разумкова дає 4,5%
+1

А ви доведіть що то все не куплено. Маніпулювання рейтингами звична штука
-2

всі вісім?
Центр Разумкова?Не смішіть мої капці
0

Неприязнь до кандидатів не має заважати логіці. Ющенко обрав вдалу стратегію піару і на фоні тих проплачених клоунів легко може повернути свій рейтинг до зразка 2004 р.
-2

Як?Що йому заважало НЕ ВТРАТИТИ його впродовж цих років?Чи і тоді всі рейтинги були куплені?
+1

Він втратив рейтинг через людей яких уже позбувся(Балога зокрема) та перехід фактичної влади до прем'єра.Ті їх скандали люди спочатку не сприймали, але зараз бачать, що ВОНА не свята.Коротше скажу одне - списувати Ющенка з рахунків не варто. Він ще може нас всіх здивувати.
-1

Для мене Ющенко є вчорашнім днем.Він не зміг організувати нормальну команду,показати свою волю.Другу каденцію він точно не отримає.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі