Блоги → Перегляд

Дешево - 100 грн за статтю

Вівторок, 13:09, 21.03.17

Російські спецслужби та бойовики вербували власників та адміністраторів груп в українських соцмережах для публікації антиукраїнських новин, матеріалів на підтримку бойовиків та блокади Донбасу 

Зазначимо, що СБУ припинила діяльність 10 осіб, які використовували соцмережі "ВКонтакте", "Одноклассники" та "Facebook" для сприяння терористичній та розвідувально-підривній діяльності за вказівками Росії. Слідчі також розмісти відео допиту затриманих людей, під час яких вони розповідають, як їх завербували та що входило в їхні обов'язки.

Зокрема, один із затриманих під час допиту зазначив, що у 2015 році адміністратор групи "Антимайдан" запропонувала йому поширювати у соцмережах контент, який дискредитував українських військових у зоні АТО та владу України. За його словами, він не виключає, що ця операція здійснювалась під контролем ФСБ. А вже у 2017 році цей чоловік почав отримувати від групи матеріали стосовно підтримки блокади Донбасу, контрабанди в зоні АТО та тарифних загострень в Україні.

Тим часом інший обвинувачуваний зауважив, що також розміщував у мережі статті на підтримку блокади окупованих територій, за одну статтю йому платили 100 гривень.

Ще один чоловік під час допиту зізнався, що у 2015 році до нього звернулась жителька з окупованих територій, яка запропонувала йому за гроші постити у соцмережах інформацію про успіхи терористів "ЛНР/ДНР" а також матеріали, які критикують українську владу та закликають приєднатися до Росії. Він стверджує, що за свою роботу кілька разів отримав 300 гривень.

Нагадаємо, СБУ виявила вербувальну роботу російських спецслужб серед власників та адміністраторів антиукраїнських груп в соцмережах "ВКонтакте", "Одноклассники" та "Facebook".

На Політико теж дуже різко з’явилися запеклі блокадомани. Із тих, які три роки не помічали тої "тарговлі на краві" й закону про окуповані території не вимагали, й "Сбербанк" їх сон не тривожив. А тут різко стали "принципові та ідейні". Так різко й так усі разом, що треба бути зовсім придурком, щоб повірити у відсутність організуючого імпульсу збоку.

Ясно, що Політико - не В контактє, аудиторія незрівнянно менша. Тому звідси тутешніх рашаботів так скоро не виковирюють. Але, надіюсь, і до них доберуться. 

Коментарі

А де перелік «запеклих блокадоманів», путіноїде?
0

Глянь у дзеркало.
Глянув. Там немає ніякого переліку!
0

Правильно, там тільки один із того переліку. За повним звертайся до свого начальства. Тоді тебе свої стукнуть раніше, ніж СБУ.
0

СБУ, це суч.назва КГБ і філія ФСБ.
Ти щось наплутав. У мене немає ніякого начальства. Це ти одразу на кількох працюєш.
0

Максимко, ну нафіг ти так стараєшся, зайві слова пишеш - тільки ж увагу до себе привертаєш. Тобі явно раціональніше було поставити тихенько кілька мінусів (як ти звик і дуже любиш) і не вирипуватись. Ну що ти такий жираф?
До речі. Якщо 100 гривень за статтю для тебе дешево, то скільки ж багато Путін з Порошенком платять тобі?
0

Знову проколовся з "радним язиком" - "скільки багато". Комік.
Це ти любитель поставити мінус і видалити коментар.
У мене з мовою все гаразд, жирафо!
А чому тільки на сім плюсів сам собі спромігся?
Кажуть, Ахметов за останній рік збагатився вдвічі (поки не було блокади). А на скільки він збагатив тебе?
А до 100 плюсів слабо?
В тому, що в Україні – сила-силенна платних та безкоштовних мосЬкалоїдів, нема ніяких сумнівів. Так само, як і справжніх диверсантів різного профілю.

Однак, із нашими білякоритними дєлаварами, більшість діяльності яких запросто тягне на зраду батьківщині, а у решти - очевидні клептоманія, ледарство - та/або - дефіцит компетентності, не дивно, що люди цим невдоволені, і тому, залежно від темпераменту та словникового запасу, це незадоволення висловлюють. А на градус темпераменту впливає ще й часовий фактор: бо, попри усталеної звички кивати на попєрєдніков, цими попєрєдніками і є самі кивальники. Адже, за невеликим виключенням, на Печерську - одна й та ж засмальцьована колода "політиків". Бо хто, де, коли та у якому кріслі сидів – абсолютно несуттєво! Із такими „вождями” ніяких пуйлів не треба.

І в цьому нема нічого дивного. Озираючись на минулі чверть століття, добре бачиш, що ДЛЯ СТВОРЕННЯ КРАЇНИ МАЙЖЕ НІЧОГО НЕ ЗРОБЛЕНО. А те, що зроблено – справа рук не пихатих-череватих, а самого народу. Як-от із ненависними усією владою добробатами: якби не вони, кацапська хунта запросто могла б стояти десь під Києвом. А на що здатна „влада”, чудово видно і у ганебній здачі Криму, і у практично зірваній роботі віськоматів на початку подій на Донбасі, і у ситуйовині із водною та електричною блокадою Криму, коли, знову ж таки, ВСЕ ЗРОБИВ НАРОД.

У пристойній країні, осоромлений НАВІТЬ ОДНІЄЮ ПОМИЛКОЮ, уряд обов’язково йде у відставку. У нас, в Україні, „еліта” навчилась випускати із срак корінці, що проростають у крісло настільки, що жодного з них навіть динамітом не зрушиш.

Так що практично виходить, що відносно невеличка купка людей сама себе вибирає та царює стільки, скільки їй дозволить інша, але подібна, купка, яка чекає своєї черги практично за дверима керівних кабінетів.

А щодо нашого Politiko – цілком можливо, що крім цілком очевидних глюків-мурманів-свєт та низки явно тимчасових ніків, у нас є і більш-менш професійні особини. Та коли когось звинувачуєш, у цивілізованому світі заведено обов’язково вказувати: хто, де, коли, що (навести конкретні приклади).
0

На Мосву працюють з семи причин. Всі вони утворені різними комбінаціями з трьх: роботи через гроші, роботи через службу в КГБ-СБУ-ФСБ і роботи просто по дурости.

Але працювати на Петра-Другого задурно вже ніхто не хоче - таких казкових дурнів навіть нема в природі.
mart mart 22:55
+1
у нашого народу талант до сварки
+1

"Сварка" це міцне з'єднання двох предметів з однакових матеріалів з допомогою, отриманої внаслідок тертя, електричного розряду чи вогню, високої температури.

Спитайте у москалів - москалі знають.
Зараз Порошенко боячись активних дій народу нацковуе да блокувальників, критиків влади, залякуезагрозапи перевиборів... Тому застосовують підміну та "викриття" ніби московськоі агентури, хоча збагацення на крові і сірі схеми влади викрито саме блокувальниками.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі