Блоги → Перегляд

Гібридне вбивство. Шите білими й червоними нитками

П'ятниця, 19:51, 24.03.17

Це дійсно вражає - кілер, який іде на вбивство у білих штанях, чорній куртці й просторому білому капушоні на голові. А в довершення всього цього - в яскравих червоних кросовках. Ну і для повного ідіотизму ситуації - з повним комплектом особистих документів у кишенях!

Зрозуміло, що така фігура - зручна мішень для охорони, важко промахнутись по такій контрастній мішені. А якщо якимось дивом охорона не підстрелить і кілер почне тікати, то всім свідкам зручно буде запам’ятати його, а всім переслідувачам - зручно  буде переслідувати.

Підстава шита білими нитками. Вірніше - червоними, бо кросовки ж яскравочервоні.

Для чого так відверто - ось питання. Втім, одне питання має невеличку ясність - для чого цьому блазню був потрібен повний комплект документів. Це для того, щоб усі журнашлюхи могли відразу ж кинутись повідомляти, що вбивця - типу українець, має українське громадянство, служив навіть в українській нацгвардії.

Тут влаштовники балагану не помилилися - журнашлюхи відразу ж почали про це тупо, старанно й наполегливо повторювати.

Це тільки потім виявилося, що прізвище у нього якесь надто російське - Паршов, родом він із Севастополя і відповідну підготовку проходив у Росії.  Але ж "асадочєк астался - тіпа украінєц..."

І всеодно лишається не надто ясно - для чого такий дикий балаган? Що заважало стандартно, здалеку снайпером, зняти призначену жертву? Чи ще якимось полонієм - тихенько? Чи як там іще, у КГБ дууууже багато способів, але якось "нормальніше"?

 Втім, є й тут своєрідна нормальність, це нормальність гібридної війни, де вже стали звичними всякі "їхтамнєти". В цю нормальність убивство Вороненкова лягає ідеально.

Коментарі

Не треба сприймати все так буквально: у таких випадках нічого випадкового не буває. Це ж не кримінальна розборка на тему переподілу сфер впливу.

Все це було заплановано: і те, що стріляли демонстративно - у центрі міста й серед дня, і антикварний ТТ, і навіть те, що були документи - і не будь-які, а купа в барсетці, яку без сумніву, просто підкинули. Бо такі справи, задля надійності, робляться ГРУПОЮ людей, і стріляв той, кому було зручніше.

Передбачалося і те, що кілер, із великою долею ймовірності, міг бути затриманий або вбитий: біля ТАКИХ готелів завжди повно всіляких охоронців.

А деталі, з часом, побачимо...
+1

Миколо, ви мене аж заінтригували - і де ж у мене там "сприймати все так буквально"?
Я тільки про журнашлюх висловився злегка буквально. Злегка!
Бо я їх аж дуже "люблю"
Це свідоме і спеціальне кацапське НАХАБСТВО.
Дуже цікаве вбивство як для криміналістів так і слідчих, щоб проявити свої профісійні здібності.
А чому в яскравих червоних кросівках? Щоб при відході відволікати увагу людей від обличчя.Та й напевно далеко втікати в тих кросівках з району він не збирався.
0

У нас найбільше угруповання системних корупціонерів в Європі і світі - от де робота для криміналістів і слідчих.

А москалі і чекісти скоро почнуть вбивати одне одного тисячами - не дивуйтесь.
+1

Сергію, цікава версія щодо призначення таких кросовок. Але нафіг було взагалі тому кілеру підходити до жертви - прспокійно можна було стрельнути зі снайперки із припаркованого метрів за 50 авто. А потім спокійно від’їхати, бо хто би там звертав увагу на рух віддалених авто?
Ну й іще безліч варіантів, а тут вибрали навпаки - аж таку показуху!
+1

Зі снайперки потрібно було б покластися на один чіткий постріл, тобто мав би бути хороший фахівець своєї справи.
А вбити, напевно, потрібно було сто відсотково , тому і використали "пєшку" під певним впливом чи тиском.
На мою думку , якби кіллера не підстрелив охоронник, всерівно його знайшли б застріленого кимось іншим в тому районі , в тих червоних кросівках.
У тому напрямку, куди він відходив, його напевно чекало якесь авто. У нас весь Київ у камерах, потрібно продивитись яке авто підозріло покидало місце паркування в той час.
mart mart 00:02
+5
цей кілер був ніби спеціально підставлений
+2
Достаточно вбить в Яндексе кто отец предыдущих двух детей Максаковой и все вопросы отпадут.
Петропо Рошенко круто подставили из его же администрации.
Все зло от баб:)
+1

Все зло від москалів!
А якщо Вам допікають жінки - відріжте собі яйця. Тим більше, що російські скопці так і робили - традиція..
Вбивство відбулось пізніше (ПІЗНІШЕ!) від спалення рештків зброї СССР, яку ще не вивезли в ЛДНР з колис переповненого (на 25%!) найбільшого складу України-Європи. Не вивезли, бо ця залишена зброя була старою і дуже поганою.

Тобто вбивство - це була банальна і стандартна відволікаюча процедура. Нас просто відволікли від банальної Операці-"ЬІ" та інших пригод чекістів в Україні.

Чекістів та інших кремлівських агентів в Україні безпрецедентна кількість - десь трохи більше 1,5 млн. Їх змушують служити Москві і вони змушені час від часу робити якусь шкоду Україні - брехати, красти, вбивати..
+2

Бородатий, як завжди, спішить полити помий і, як завжди, нарощує кількість кремлівських агентів, бо не так уже давно писав про 1 мільйон. Що заважає написати відразу 20 мільйонів? І всі під дулом автомата вимушені служити москві?
-4

Помилка, це коли на цілий порядок.
А +/- якісь-там %-ти, то це краще ніж ніщо.
Треба визнати, що москалі дуже успішно відволікли увагу світової спільноти від спалення розграбленого складу.

А українці..
..навіть нічого не хочу говорити - просто розпач від побаченої глупоти..
+2

А Бородатий як завжди старанно рекламує силу кацапів та обсирає українців. Настільки завжди й настільки старанно-явно, що треба бути зовсім шизом, аби сприймати Бородатого всер’йоз.
-2

Всі поразки українців були від того, що ми недооцінили силу кацапів.
А українців хвалити - собі гірше. Бо дуже зазнаються, а це вже поразка.
Дивергент Градієнції 08:17
І всі під дулом автомата вимушені служити москві?
==========
Не всі служать по-дурости.
Взагалі всіх, хто служать Москві, слід ділити на 7 груп. Групи утворені з тих, хто служить:
- за гроші;
- по дурости;
- по службі в ФСБ/СБУ (це нові назви колишнього КГБ).
В різних комбінаціях, ці троє і утворюють 7.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі