Блоги → Перегляд

Підприємство у Краматорську може виробляти до 100 вітрових турбін на рік

Четвер, 20:44, 30.03.17

Оскільки журнашлюхи жорстко зафіксувались на постачанні виключно негативу, а це робота на користь ворогам, мусимо самі нагадувати, що тим часом нормальні люди нормально працюють Це і є політика - проти їхньої шкідливої політики.

У Краматорську Донецької області працює машинобудівне підприємство Furlander Windtechnology, яке здатне щорічно виробляти до 100 вітрових турбін потужністю 3 МВт.

Вітряки, які можуть забезпечити струмом селище на 2-3 тис жителів, збирають за німецькою технологією.

gondola.jpg

Furlander Windtechnology освоїло виробництво основних компонентів вітрових агрегатів, а електричну "начинку" імпортує.

Вартість вітроагрегатів українського виробництва у перерахунку на мегават встановленої потужності становить 0,8-1 млн євро. Для порівняння: 1 МВт встановленої потужності у проекті реконструкції Слов'янської ТЕС (2 блоки по 330 МВт) обійдеться у 0,85 млн євро.

 Однак на відміну від вугільної ТЕС, експлуатація вітропарків обходиться значно дешевше, відсутня паливна складова, токсичні викиди та золошлакові відходи, - зазначають експерти. - В умовах паритету цін, більш коротких строків будівництва та введення в експлуатацію, а також наявного резерву балансуючих потужностей (у 2016 році було введено ще один гідроагрегат Дністровської ГАЕС, який в генераторному режимі додає в систему 324 МВт потужності), вітрова енергетика перестає бути нішевою технологією.

З початку 2017 року підприємство Furlander Windtechnology готується до випуску нових моделей вітрових агрегатів потужністю 3,2 МВт. Останнім великим замовленням було будівництво вітропарку в Казахстані.

Сьогодні Furlander Windtechnology, яке працює з 2012 року, залишається єдиним виробником такого обладнання в СНД. В перспективі підприємство планує налагодити виробництво всіх механічних компонентів вітрових агрегатів.

Краматорськ - Донецької області. Там не тільки сепари, там і справжні люди. 

Коментарі

Потішили зеленою строкою.
Так тут не тільки сепари. їм (сепарам) лише виробничі потужності належать. Як це підприємство, наприклад.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі