Блоги → Перегляд

Газопровід та турбодетандери - алаверди Бородатому

Четвер, 20:58, 30.03.17

Укртрансгаз почав виробляти електроенергію від сили потоку газу

ПАТ "Укртрансгаз" почав виробляти електроенергію від сили потоку газу, ввівши турбогенераторну установку у технологічну схему газорозподільної станції No7.

Проект реалізували спеціалісти філії Управління магістральним газопроводом "Харківтрансгаз" на території Дніпропетровського проммайданчика Запорізького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, передає Укртрансгаз.

2303201709540102.jpg

Під час утилізації надлишкових газів на вході в турбогенераторну установку і на виході є проходження потоку газу через лопаті турбогенератора, де утворюється крутний момент, що передається на вал генератора, який виробляє електричну енергію, - пояснює головний енергетик філії УМГ"Харківтрансгаз" Ігор Коваленко. – Вироблена електроенергія розподіляється через розподільний пристрій і використовується на власні потреби газорозподільної станції, через яку постачається газ для споживачів правого берега міста Дніпра, турбогенераторної установки та газокомпресорної станції "Краснопілля".

 Після проведення технічної наради та дослідно-експериментальної експлуатації турбодетандерної установки було прийнято оптимальні технічні параметри для її роботи, що дозволило додатково відмовитись від використання природного газу на роботу установок підгріву транспортованого блакитного палива, зазначає Ігор Коваленко.

Отже хтось тут про турбодетандери тільки ля-ля та ля-ля, а хтось реалізує. І на страшні заборони не оглядається. Бородатий не встиг їх попередити!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі