Блоги → Перегляд

"Після сірих завжди приходять чорні" - брати Стругацькі

Середа, 10:35, 12.04.17

Рейтинг
0 0
Переглядів
1714

0
0
У цій статті згадуються

Юрий Касьянов

Вони приходили безліч разів. У сімнадцятому прийшли більшовики (в Російській імперії). У дев'яносто першому прийшли малинові піджаки. Після Ющенко прийшов Янукович. Після Другого Майдану прийшов Порошенко. Відтінок сірості ставав все темніше, і ось уже на горизонті замаячили чорні - люди з безглуздими принципи, без обтяжливої моралі, що легко, граючись маніпулюють громадською думкою, що роблять з рецидивістів героїв, які заробляють політичні рейтинги на війні, співчутті, розпачі, ураженого почутті національної гідності.

Ці страшніші будь-яких злодійкуватих чиновників з їх мільйонами на чорний день, акуратно засуканими в трилітрові банки. Ми стоїмо перед небезпекою приходу до влади відверто фашистського режиму, що спирається на масову підтримку широких люмпенізованих мас.

Сьогодні вони вже перевернули все з ніг на голову - і справжніх патріотів, добровольців і ветеранів називають зрадниками, а бандитів і насильників представляють героями і рятівниками вітчизни. Сьогодні вони під прапором боротьби з режимом закладають основи нового, куди більш жорстокого суспільства загального божевілля і безправ'я. Сьогодні вони ще з нами "дискутують", жонглюючи фактами і домислами, завтра звинуватять залишилися незгодних в підпалі Рейхстагу і влаштують ніч довгих ножів.

Нинішня сіра, дурна, бездарна влада, обрана, звичайно ж, розумним народом, робить буквально все від неї залежне, щоб на зміну сірим прийшли чорні. Програє війну, руйнує економіку, примножує корупцію, виправдовує Голубана, переслідує інакомислячих, пригнічує демократичні свободи.

Сама влада своїми руками знищує залишки довіри до поліції, спецслужбам, прокуратурі, судам, і, власне, до самої влади ... Вакуум довіри легко заповнюється середньовічної вірою в царя, месію, спасителя, а відсутність системних і сильних ідеологічних політичних партій робить інститути влади легкою здобиччю для безпринципних популістів.

Напевно, вже настав час для об'єднання або хоча б координації розсудливих, самостійних, принципових людей. Поки чорні нас не передушили поодинці. Буде не нудно.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.