Блоги → Перегляд

Нові призначення в СБУ: велика кишеня для своїх

Четвер, 19:28, 04.05.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2050

0
0
У цій статті згадуються

В усі часи, в усіх країнах, служби безпеки - достатньо закриті структури, і це правильно, але коли служба безпеки стає "кишеньковою", передається в ручне керування кланам, то там процвітає корупція, кумівство, а подекуди й робота на стратегічного, або ж відкритого ворога - це не припустимо.
Саме кишеньковість та корупція, зараз, під час війни - квітне в нашій СБУ, перетворюючи теоретично найпотужнішу силову структуру на філіал спецслужби ворожої країни. В Народі її зараз так і називають - "ФСБУ".

Вчора, 3.05.2017, Президент України призначив Голів управлінь СБУ в 6-ти областях, і я хочу вам розповісти дещо, по кожній з новопризначених персоналій.

1. Начальником управління СБУ в Одеській області став Олександр Довженко, який до того очолював аналогічне управління в Чернігівській області. Ще за часів агента ФСБ Якімєнко, Довженко отримав прізвисько "Довжик", як на мене - абсолютно кримінальне, і пасує більше якомусь "гопніку" ніж людині в спецслужбі. Працював начальником управління в Головному управлінні відділу "К", яке займається протидією контрабанді та економічним захистом. Самі розумієте, що при Якімєнко - це золота жила. І правильно розумієте, бо якби Довженко показав декларацію - ви б зрозуміли, що людина, як мінімум мультимільйонер, бо це було скоріше не протидією, а кришуванням контрабанди.
З приходом Наливайченка в СБУ - звільнити "Довжика", як і інших обласних голів управлінь було не можливо, адже їх призначає Президент, тож звільнити теж міг тільки він. Перед призначенням - Довженко "повоював" ніби як "спокутавши кров'ю" свою провину за роботу на Якімєнко.
Також, при ньому у прикордонній Чернігівській області - розцвів "контрабас" цигарок, при тому фурами. Далі так: До кордону під'їзжали фури "Рошен", (часто таке було), далі "ходоки" по чотири блоки переносили через кордон, вантажили в буси і йшли за наступною ходкою. За ходку - 100 гривень.
І от тепер, ця людина переведена в ПОРТОВУ область. Завіса.

2. Начальником управління СБУ в Харківській області призначено Андрія Носача. Про нього відомо менше, ніж про Довженка, але він так само працював начальником відділу "К", щоправда у Харківській області. Воював по справжньому. Єдиний момент: По Носачу проводилось службове розслідування за те, що він під час Революції Гідності курував харківський "антимайдан". Оскільки доказів не знайшли - справу закрито.

3. Начальником на Житомирську область поставили Віктора Панасюка, який до цього працював заступником у попереднього керівника по області Володимира Пахнюка, а також очолював відділ "Т", цей відділ займається моніторингом ЗМІ, партій, громадських організацій. По своїй суті - абсолютно безініціативний, буде робити те, що йому скажуть. В принципі тому йому і віддали "бурштинову" область, бо знають - зайвих рухів не робитиме.

4. Володимир Пахнюк, якого я вже згадав вище, переведений керувати у "президентсько-прем'єрську" Вінницьку область. Сам Пахнюк - людина Валерія Кондратюка, замголови АП, генерал-лейтенанта ГУР.
Пахнюк отримав від Порошенка звання Генерала ніби як за ефективну боротьбу з бурштиновою мафією, а також за те, що роздав квартири СБУшникам, хоча насправді - там не квартири, а голі стіни. Цікавим фактом є те, що згідно декларації Пахнюка за 2015-ий рік, у його дружини - 5 автобусів. От цікаво - навіщо 5 автобусів? По своїй суті - Пахнюк, ну як це правильно сказати - "вислужливий", він на ципочках заходить в кабінет до начальствак - на них же і виходить. Він не створить проблем у стратегічно важливій для керівництва Держави області, як попередник Пахнюка - Ігор Шкурат, кум Грицака, якого зараз, за чутками, готуютьочолити апарат Голови СБУ (яка дивина). Шкурат не зміг домовитись з людьми Гройсмана та місцевими елітами. а притримувався тільки батька Порошенка - Олексія, Пахнюк зможе і не заважатиме.

5. На Львівську область поставили Олександра Ткачука. Ткачук працював у ЦМЗ (Центр міжнародних зв'язків) при СБУ і був "балакучою головою" Грицака, ще коли той очолював Апарат СБУ. Не оперативник, абсолютно не смислить в контртерористичній та розвіддіяльності. Стовідсотковий виконавець інтересів Грицака у цій прикордонній з ЄС області.

6. Ну і наостанок Київ та область. На це "жирне" місце призначили Сергія Семочко. Працював у ГУ КЗЕ (Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки) СБУ та Головному управлінні "К". Перебуває у родинних зв'язках з Геннадієм Боголюбовим, одним зі співзасновників групи "Приват". Боголюбов, до речі, постраждав від Націоналізації "Приват-банку" менше за Коломойського. Порошенко використовував Семочка для того, аби збільшити свій вплив на російського олігарха Ґріґорішина, засилаючи Семочка на підприємтсва Ґріґорішина і створюючи проблеми, ледь не до зупинки виробництва. Він ДУЖЕ хотів Одеську область, але певно "Довжик" трошки більше дав, але за заслуги - Семочко отримав Київ та Область

Власне це все, що я хотів вам розповісти про "кадрові" перестановки в "кишеньковому" СБУ Порошенка-Кононенка-Грановського. А потім ми дивуємось, чому ВЗАГАЛІ нічого не робиться в питаннях внутрішньої безпеки та Нацбезпеки в цілому, чому стільки коллаборантів навіть у вищих ешелонах влади на волі, а декому дають і дають тікати за кордон... Служба потребує КОЛОСАЛЬНИХ чисток та реформ, бо скоро вона може остаточно перетворитися або на ФСБ або на КГБ (Кононенко-Грановський-Березенко).

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі