Блоги → Перегляд

Лобістам інтересів злочинного світу нейметься

Середа, 12:57, 17.05.17

Рейтинг
10 0
Переглядів
3282

0
0

qikPMoHI2fp_mFK3VcqL0zA0ueOf1I8504F9zBrdHrvloUl1fTo75WxJYUX39L1afq2ICev4lHubZ1Z3mfyi8D70Z4d_58GYGOSwNJ7wbSx2Q75NYyqcHIZuh720hbmHBpdMzv9f

16 квітня Верховну раду пікетували нечисленні лобісти законопроекту 2033а. який передбачає можливість перегляду в спеціальному порядку справ засуджених за особливо тяжкі злочини. Свою акцію вони назвали перформенсом або ж - театралізованим дійством.

Серед присутніх виділялися дочка “довічника” Тетяна Панасенко, координатор Харківської правозахисної групи Андрій Діденко, експерт реанімаційного пакету реформ Михайло Жернаков, колишній генеральний прокурор Віктор Шишкін. 

Ці ж особи провели брифінг в Українському кризовому медіа-центрі.

Діденко і Жернаков укотре повторювали все ті ж заяложені аргументи про нібито неможливість перегляду справ без прийняття спеціального закону, про невинно засуджених, про справедливість тощо.
Шишкін і експерт Ради Європи Ерік Сванідзе (через скайп) обмежилися загальними фразами про необхідність реформи законодавства.

Водночас парламент пікетували жертви “Закону Савченко” з вимогами його скасування. Загальновідомо, що в результаті його прийняття на волю вийшли тисячі небезпечних злочинців, значна частина яких знову вчинила злочини і опинилася за гратами, а жертвами злочинних посягань на здоров’я та життя стали сотні українців.


sXcqjEBPnftP55Z_y5_ZgnEQmPFtQiHQvDnvcGv4JJ88xQa3hkEvwt9pN-aNjBDydyY1_xY0ZGyXb3lJ6RfvHpgpCjPWEtvPRB53zxixJI1bqL9x4wj-c-6rLJ2pvDwYW9UQF9_V

 

jgFlrwWa0jnBgL7O8gR5oc2L396k3NiNBuF7uavIUmZJT2UkIdKSESXRL9gJlV-wfGRHb2T0XYdfNXbH2jN9zBkvm5YJf_WFZwZRl_iMEoSaXQatnIzUWBS_ZKKsyFisIRtBlqjx

Про загрози для суспільства, зокрема - для свідків та правоохоронців у випадку прийняття законопроекту 2033а сказано в багатьох правових висновках, зокрема, нfуково-експертної ради ВРУ, фахівців ЛНУ ім. Івана Франка, громадської ради з оновлення СБУ, статтях відомих фахівців з кримінального права та кримінального процесу, правоохоронців, виступах та брифінгах народних депутатів.

Але щедро проплаченим лобістам далі нейметься.

Лишається сподіватися, що більшість депутатів не поведуться на фальшиві аргументи і не допустять дальшої ескалації криміногенної ситуації в Україні через вихід на волю чергової лави кримінальних авторитетів.

P.S. 18 травня Верховна Рада скасувала "Закон Савченко"!

Коментарі

Всяку річ (ніж, сокиру, вибухівку, закон) можна застосувати як на добро, так і на зло. Тут все залежить від мети.

Встановивши мету людини, можна 100%-но відгадати шкідливість або корисність усіх її намірів.

Шкідливі цілі: гроші, влада, сила. Корисні цілі: правда, справедливість, свобода.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі