Блоги → Перегляд

Про що насправді говорив Сванідзе

Четвер, 23:48, 18/05

Рейтинг
4 0
Переглядів
1310

0
0

qQLEe-m7W1pZmO1No5KqVAKT10G2XJo_nFmYXyaN7NZdVwSxFKq0CQGoVPMWAiJGM_ITowyU2fcnE1l5vuEFEdP1P5oeIin_MX7QZgkKTMNYlV-Cm06VJ8VKuwj4sYF2G9uqTSvH


Про що насправді говорив Сванідзе?


16 травня лобісти законопроекту 2033а, який передбачає можливість перегляду в спеціальному порядку справ засуджених за особливо тяжкі злочини, провели брифінг в Українському кризовому медіа-центрі під гаслом Україні потрібен механізм виправлення судових помилок.

Участь у брифінгу взяли координатор Харківської правозахисної групи Андрій Діденко та експерт реанімаційного пакету реформ Михайло Жернаков.

Про загрози для суспільства, а в першу чергу, для свідків та правоохоронців, у випадку прийняття законопроекту 2033а сказано в багатьох правових висновках, зокрема, науково-експертної ради ВРУ, фахівців ЛНУ ім. Івана Франка, громадської ради з оновлення СБУ, статтях відомих фахівців з кримінального права, правоохоронців.
Насправді, його наслідки можуть бути набагато серйознішими від щойно скасованого Верховною радою України одіозного “закону Савченко”. Адже в результаті схвалення цього законопроекту на волю можуть вийти небезпечні злочинці, значна частина яких знову вчинить злочини й опиниться за гратами, а жертвами злочинних посягань на здоров’я та життя стануть сотні українців.
Діденко і Жернаков укотре повторювали все ті ж заяложені аргументи про нібито неможливість перегляду справ без прийняття спеціального закону, про невинно засуджених, про справедливість тощо.

Усвідомлюючи власну інформаційну неспроможність, організатори брифінгу вирішили залучити на свою сторону “важку артилерію” в особах колишнього генерального прокурора та судді конституційного суду Віктора Шишкіна й експерта Ради Європи Еріка Сванідзе.

Шишкін обмежився загальними фразами про необхідність реформи правоохоронного та судового законодавства, не сказавши практично нічого щодо конкретного законопроекту.

Натомість Ерік Сванідзе практично заперечив доцільність його прийняття в поданому до Верховної Ради вигляді, наголосивши при цьому про доцільність розширення сфери застосування законопроекту та можливість його застосування в чистому вигляді лише щодо політичних в’язнів.

Таким чином, щедро проплачені організованою злочинністю лобісти законопроекту 2033а зазнали чергового фіаско, а можливість його прийняття після скасування “закону Савченко” взагалі видається примарною, із чим ми щиро вітаємо законослухняних українських громадян!


 

Коментарі

Головна задача депутатів ВРУ - зберегти і посилити корупцію.
Особливо сьогодні, коли путін воює і йому треба гроші..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі