Субота, 12:59, 20.05.17

Рейтинг
12 0
Переглядів
3031

0
0

Спілкувався нещодавно з росіянами, вони вимагали від мене судити Степана Бандеру )))  На цю тему зробив коротеньке відео - За що я повинен судити Бандеру.

images?q=tbn:ANd9GcSHkDwlS6z9Ysa2bgs0OmtMWL8ICCkwPPY6u5s-3nr3TbTVxBtW

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V0iqNgI6HZ0

 

Коментарі

Також роблю з знайомими відео, вже й "партнернку" заключили, а грошей нема - в чому тут справа?)
В youtubі так як тут - Юрій Бородатий

У самого мене гроші є, але хочу щоб заробили щось хлопці, які підтримали мою ідею лайф-хаків: з відходів робити корисні і тому заборонені речі..
+6

Обов'язково на ваш канал підпишусь.
+2

Нас там четверо трудиться.
Сам буваю там рідко - модем не тягне відео.
Коли буду - пошукаю Вас і підпишусь (ловіть на слові).. )
Коли розповів ваті, що С.Бандера сидів в "Заксенхаузені" (концтабір працював до 1950 року!) з Сталіним - у них пердаки лопались
mart mart 17:50
+3
чи хтось сповна розуму оголосив би зненацька незалежну державу знаючи Гітлера і ситуацію?

чи Гітлер поступив розумно ліквідуючи без вагання державу союзника?
+1

Гітлер не чіпав Румунію, Болгарію, Венгрію?
mart mart   18:40
+2

але вони мали держави до нього.
а ми вискочили як Гриць з конопель.
чи Пилип.
+1

В ХХ ст Україна вже також мала свою державність, а Венгрія (Угорщина) входила в австрійську імперію разом з Польщею і Західною Україною..
+1

Лозунг нацисті казав що кожна нація повинна мати свою національну державу, Думаю люди вірили що він планує звільнити Україну і створити таку державу тому відкрито і проголосили про відновлення державності за що поплатилися. Романтики
mart mart   01:01
+1

Лозунг нацистіB казав що кожна нація повинна мати свою національну державу
----------------
Адольф Гітлер.
Гітлер ненавидів слов'ян.--mif.
Насправді ставлення до східноєвропейським народам було зовсім не таке жорстке, як до євреїв. Ті втілювали все світове зло і представляли на думку фюрера загрозу для народу. А слов'яни ж для фюрера - черговий неповноцінний народ, як китайці чи негри. У своїй праці «Майн Кампф» Гітлер прямо пише, що Німеччині просто потрібно новий життєвий простір. А слов'яни просто є тим гаком, населенням, від якого необхідно позбутися. І ставлення до слов'ян, як до варварів і нашої більш низькій культурі в Німеччині культивувалися поколіннями, задовго до Гітлера.

https://molomo.com.ua/myth/hitler.html
mart mart   01:07
+1

http://www.ww2.memory.gov.ua/mif-19-plan-ost-peredbachav-znyshhennya-usih-slov-yan/
Факти стисло

Плани щодо долі слов’ян на загарбаних нацистами територіях усе-таки не передбачали повного їхнього винищення, а політика Третього Райху щодо українців взагалі не була сталою і змінювалася залежно від ситуації на фронті. План «Ост» радше є планом колоніального опанування окупованих територій після війни, а не планом «знищення слов’ян» під час війни.

Факти докладніше

Цей міф покликаний виправдати дії радянського керівництва, армії та, особливо, НКВД з НКҐБ під час війни. Комуністична пропаганда зуміла переконати чимало мешканців колишнього СРСР від піонерів до пенсіонерів, буцімто нацисти планували знищення всіх слов’ян та — зокрема — усіх українців. Саме тому, мовляв, Червона армія під проводом Йосифа Сталіна врятувала їх від поголовного знищення. А якщо при цьому і траплялися якісь там негарні дії «рятувальників», чи навіть злочини, то шляхетна мета виправдовує засоби.

Тривалий час оригінал плану «Ост» вважався втраченим. Він складався з кількох документів, розроблених у різний час від лютого 1940 до вересня 1942 року.

Його зміст був відомий переважно за згадками та посиланнями в інших документах. Тому доволі часто у радянській свідомості план «Ост» функціонував як документ, що містив певний план винищення слов’ян і звільнення життєвого простору для німців. Плану «Ост» приписувалося значення базового документа, на підставі якого мали винищити значну частину слов’янства.

Один з оригінальних документів плану «Ост» знайшов у німецькому архіві й оприлюднив Університет Гумбольдта кілька десятиліть тому. Колонізація окупованих територій передбачала широке коло економічних та інфраструктурних перетворень — будівництво нових шосе, залізниць і навіть нових міст; також були визначені джерела фінансування цих проектів. План було розбито на п’ятирічки протягом 30 років після завершення війни.

Тобто план «Ост» розроблявся для післявоєнних часів. Проте його так ніколи й не затвердили остаточно, а у 1943 році взагалі припинили розробку. Тому некоректно приписувати цьому документу значення базового, на підставі якого нацисти провадили геноцидну політику.

Для масового знищення українців, поляків, росіян нацизму не треба було додаткових «конституційних» документів. Тоталітарна ідеологія нацизму зумовила зверхнє ставлення до інших народів на схід від Райху — як до історичного гумусу. І Гітлер, і Ґеббельс, і Борман, і інші лідери Райху чітко артикулювали бачення долі поляків, чехів, українців, білорусів та росіян: тих, хто залишаться живими, буде перетворено на поневолену робочу силу, чиї культурні та освітні потреби задовольнятимуться мінімально.


Обговорення розбудови нових колоній на Сході — одного з елементів плану «Ост», Берлін, 20 березня 1941 р
Як бачимо, нацистські плани щодо українців не обіцяли їм нічого доброго. Але про поголовне винищення слов’ян взагалі та українців зокрема у плані «Ост» не йшлося.

Політика Райху стосовно українців змінювалася залежно від загальної військово-політичної ситуації. У самій Німеччині різні відомства одночасно могли по-різному бачити вирішення «українського питання». Так відомство Гіммлера (СС) традиційно займало жорсткішу позицію. Натомість Абвер та Міністерство окупованих східних територій виступали за залучення українців до боротьби проти СРСР. Керівник східного міністерства Альфред Розенберґ пропонував надати українцям право самоврядування та припускав, що у майбутньому може виникнути союзна Німеччині українська держава.

У Генерал-губернаторстві у 1939—1941 роках нацистська влада ставилася до українців досить лояльно. Їм надавали доступ до адміністративної служби, дозволяли організовувати школи, видавництва, випускати пресу, створювати господарські кооперативи та мережу так званих «допомогових комітетів». Гарантували українцям також і релігійну свободу.

Проте у 1941 році ситуація змінилася.
mart mart   01:09
+1

Перед нападом на СРСР, у березні — травні 1941 року, керівництво Третього Райху ухвалює рішення про низку заходів, відомих як «План голоду». Ці заходи передбачали масову реквізицію продуктів на окупованих територіях СРСР та вивезення продуктів до Німеччини та Західної Європи, що мало призвести до нового спланованого голоду в окупованих містах України. «План голоду» передбачав виморити на смерть 20-30 мільйонів «зайвого населення» на окупованих територіях СРСР.

Іншими словами накази Сталіна наклалися на плани Гітлера. У грудні 1941 — березні 1942 року це призвело до масового голоду і смерті мільйонів мирних громадян та військовополонених.

Заради справедливості треба сказати, що відповідальність за цей геноцид лягає хоча різною мірою, але на обидва тоталітарні режими: і нацистський, і комуністичний.

Сергій Рябенко
0

Німці асимілювали в собі не лише євреїв. Асимільовано було дуже багато словян, головно - чехів і поляків. У цих людей міг спрацювати синдром яничара. Адже людина небайдужа до того з чим має споріднення (Отто Вейнінгер) і при браку духовності починає ненавидіти все те, що колись було рідним.

Після Першої Світової у німців була злоба і ненависть до всього світу. Британці і Французи не дали німцям поширити свій вплив на Близький Схід (захоплення і конфіскація Багдатської залізниці) та ще й сплату контрибуції наклали!

Коли Гітлер в 1940 році не дав своєму друзяці Сталіну Румунію (бо там була майже вся його нафта - Німеччина за час війни експортувала 88% нафти) і той почав таємні переговори з Британією, німці рвонули в бік совєцького Баку - за нафтою.

Далі у понімечиних словян цілком могла виникнути ненависть до словян, а у понімечиних євреїв - до євреїв, і це спрацювало..
0

Між іншим, Туреччина вже відмовилась від застосування Синдрому яничара, а Москва - ні.
mart mart 22:26
0
Бандеру ,Донцова,Петлюру ,Мазепу і Хмельницького можна осудити тільки за неправильні способи і тактичні
цілі боротьби.
але російськомовний українець пан Віктор і так доводить свою добру позицію тут.
Бандера тим добрий що він хоч якось боровся. багато українців сиділо у всі часи і пальцем не кивнуло.
багато росіян теж---їх сталін нищив і робив скотами а вони ненавиділи Бандеру і подібних.
mart mart   22:27
0

+11
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі