Неділя, 21:25, 11/06

Рейтинг
19 0
Переглядів
1475

0
0

%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%85%D0%B8.jpg

Львівська громадська активістка Олеся Дацко публічно звернулася з питанням до народного обранця, депутата ВР від Самопоміч – Ірини Подоляк.

Цитуємо питання-звернення повністю:

«Таки не втрималася. І як мешканка округу, від якого обиралася Самопоміч - Ірина Подоляк 116 виборчий округ, хочу поставити їй публічне питання: Шановна пані Ірино! Поясність, в чиїх інтересах ви подали і припихнули злочинний законопроект № 5678 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60961)? Очевидною зрадою інтересів громади Львова і ваших виборців є зміни в п. 5 ч. 1. ст. 1 ЗУ "Про охорону культурної спадщини" , яким змінено визначення поняття на: «Пам’ятка культурної спадщини (далі – пам’ятка) – об’єкт культурної спадщини, який занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, або об’єкт культурної спадщини, який взято на державний облік відповідно до законодавства, що діяло до набрання чинності цим Законом, до вирішення питання про включення (невключення) об’єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України».

Вам, пані Ірино Подоляк, звичайно відомо, що у державний реєстр нерухомих памяток у цілій Львівській області станом на сьогодні внесено лише 39 памяток національного значення і всього 51 памятку місцевого значення (кому цікаво - подивіться на сайті МКУ http://mincult.kmu.gov.ua/contr…/…/publish/officialcategory…). Тобто усі інші памятки, які були визнані памятками ще за СОюзу, і до 2017 року, але не внесені у держ.реєстр за Вашим старанням просто втрачають статус памятки! І не підлягаюють охороні! І їх можна продати забудовникам, і просто не охороняти! Ви як народний депутат і представник комітету ВРУ з культури що зробили, щоб памятки були обліковані? Щоб їх не нищили по всій Україні? А памяток лише місцевого значення і лише у Львові - понад дві тисячі! І з них обліковані лише 17 місцевого значення! І лише 20 памяток національного значення!

Хто дав Вам право торгувати Львовом і його цінністю?! Ми не для того Вас обирали!».

Своє відкрите і публічне звернення Олеся Дацко розмістила в мережі фейсбук, зокрема у львівських групах цієї соц.мережі.

«Нарешті в Україні почала зявлятися практика публічних запитань до влади. Я вітаю такі перші кроки. Приємно, що Львів в цьому перший. Вибори до Верховної ради це не футбол, де можна вболівати за ту чи іншу команду. Громадяни України на виборах делегують свої права тій чи іншій особі. Уповноважують таку людину працювати і фактично платять їй за це заробітну плату.

Якщо громадськість почала цікавится результатами роботи власного вибору, то гадаю скоро запрацюють і механізми відкликання виборцями своїх мандатів народної довіри», - прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Коментарі

mart mart 22:27
+2
+5
Наївний Олеже, мислення українців байдуже не лише до власного минулого, а й навіть до власної шкури.
Тому спочатку їх треба навчити власному світогляду, а вже потім вони самі житимуть розумом власним самотужки.
0

З другим твердженням я погоджуюся
Делегування від місцевих громад до Верховної Ради та відкликання "слабаків" має відбуватися за принципом збірної футбольної команди країни: слабкий депутат від того чи іншого округу, як і слабкий гравець, котрий повертається назад в команду, яка його делегувала, повинен відкликатися назад до округу на попереднє місце роботи, а на його місце місцева громада має делегувати іншого, достойного на її погляд конкурсанта з тих осіб, які балотувалися, але не набрали неохідної кількості голосів. І тоді не потрібно буде організовувати в округах дорогі перевибори нових депутатів, замість тих, які вибули, або були відкликані тією чи іншою громадою.
0

слушна порада!
+1

При поданні проекту про Конституційні збори кожні річні збори делегати можуть переобиратися діючи як три депутата від місцевих громад районного підпорядкування. А Конституційні збори мають право заявити імпічмент, відставку кабміну, переобрання ВР яка працюе в складі двух палат, законодавча працюе на постійній основі і без канікул але з відпусткою, згідно законодавства, а палата представників контролюе дію законів на місцях і приймае участь в кінцевих слуханнях в чотирьох сессіях на рік. Палата представників працюе переважно на місцях,і отримуе платню з місцевих бюджетів, а на сессію виіджае до киева в командировку. Тож і може переобраним достроково за рішенням громад. Так і Конституційні збори це депутаціі з депутатів місцевих рад і отримуючи платню з місцевого бюджету отримують командировочні на чергові та позачергові збори....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі