Блоги → Перегляд

Першого заступника головного редактора zn.ua має перевірити СБУ!

Четвер, 13:41, 15.06.17

Рейтинг
4 0
Переглядів
2393

0
0

170987.jpg

Заступник головного редактора видання Дзеркало тижня Рахманін Сергій Іванович може бути  причетним до затримання відомого публіциста «Станислава Васина» Станіслава Асєєва бойовиками.

Чому? Не вірю у випадковий збіг обставин – ось чому!

9 червня пан Рахманін публікує у виданні ZN.UA  статтю під заголовком «Земля Стаса». У статті  Сергій стверджує, що занепокоєний відсутністю зв’язку з публіцистом, який зник з 2 червня. У публікації, заступник головного редактора, оприлюднює справжнє ім’я та прізвище, фотографію, та приклади деяких патріотичних публікацій  Васіна.

«Публицист и писатель Стас Асеев имел веские основания скрывать свое настоящее имя. Мы решились обнародовать его лишь тогда, когда исчезла надежда, что наш коллега в безопасности и на свободе.» - пише він.

Виходячи з яких міркувань та на якій підставі Рахманін вирішив, що надії встановити зв'язок з донецьким блогером-патріотом під прикриттям вже нема – не зрозуміло. Нащо він публікує фото та приклади публікацій?

 Надалі, ситуація розгортається миттєво. У тридобовий термін – вже 12 червня Станіслава Асєєва (Васіна) затримують бойовики безпосередньо в лікарні у яку він потрапив після побиття невідомими.

 

Офіційно - до публікації Сергія Рахманіна, справжніх особистих даних Асєєва не було у відкритих джерелах інформації.  Ні Служба Безпеки України, ні МВС не зробили жодної офіційної заяви навіть про його зникнення. Отже саме публікація Сергія Рахманіа  від 9 червня «Земля Стаса» сприяла затриманню «Васіна» бойовиками. 

Коментарі

mart mart 14:52
0
+
Якщо сказане вище - правда, це є реальною підставою для цікавості цікавості правоохоронців.
Це прямий і обовязковий наслідок вашої меншовартісної продажності.
Адже постійно укрпатріотів нищать, а ви теж постійно і дуже патріотично тримаєте дулі в кишенях і героїчно патякаєте.
Гидота!!!
Про причетність я б не говорив, а от про,на жаль, ставшою типовою в нас журналістську тупість:( Хлопці і дівчата полюбили грати замість в шахмати - в чапаєва і не думають "чим слово їхне відгукнеться"
murman murman   00:20
+1

Какие шахматы? Всех в АТО!
0

Навіщо? Щоб вони в фейсбукі писали " Стоїмо в селі Степанівка, кулемет під грушею в тітки Степаниди, старики пішли на дембель, новачки нічого не вміють" ?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі